שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי פ״ת - מכבי נתניה
22-Aug-2015, 22:23
הודעה: #11
מכבי פ״ת - מכבי נתניה
איך שלא תהפכו את זה, אי אפשר לשחק כדורגל ללא התקפה. מקווה שדורה יתעשת על עצמו ויצליח איכשהו לתקן את הבניה הלא נכונה של הקבוצה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Aug-2015, 22:42
הודעה: #12
RE: מכבי פ״ת - מכבי נתניה
(22-Aug-2015 22:23)אלון כתב:  איך שלא תהפכו את זה, אי אפשר לשחק כדורגל ללא התקפה. מקווה שדורה יתעשת על עצמו ויצליח איכשהו לתקן את הבניה הלא נכונה של הקבוצה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
בטח לא כשהחלוץ שלך משחק קשר קדמי. לא מתקרב לחלוצים ולא מפגין נוכחות ברחבה, עד ראש השנה לא הינו מבקיעים שער.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
22-Aug-2015, 22:47
הודעה: #13
מכבי פ״ת - מכבי נתניה
בקיצור הכסף על החלוץ החדש יושקע בקנסות ... עדיף להכשיר את ווקוביץ. אוהדים מטומטמים. נתנו בדיוק למפקד משטרת נתניה את מה שהוא ציפה לו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
22-Aug-2015, 23:38
הודעה: #14
מכבי פ״ת - מכבי נתניה
קדימה לסגור עם בדש

22-Aug-2015, 23:45
הודעה: #15
לפי פרימו ג'ורדי שוחרר אותו לנתניה הכדור אצל אוסידון ודורה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
22-Aug-2015, 23:55
הודעה: #16
שחקן שבע וגמור.
לוותר

Sent from my A0001 using Tapatalk
22-Aug-2015, 23:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Aug-2015 על ידי 0:01 אופיר34.)
הודעה: #17
קודם כל לך טל, חשבתי שסגרנו דיל... פחות מ 10 שעות החזקת. כנראה שאתה בכל זאת צריך את תשומת הלב...
מעבר לזה, אם היית עוקב (ואתה עוקב...) הייתי מבין שמהתחלה אני מתריע על חלוץ וקשר קדמי כך שאני מודע לבעיות לא פחות טוב ממך אפילו. וכל זה לא קשור ולא רלוונטי לחוסר הבנת המציאות שלך בכל מה שקשור להבאת זרים לקבוצה.

ובקשר למשחק- לקבוצה אין מחץ וזה היה ברור עוד לפני המשחק. הסיכוי שלנו לשים גול היום היה רק בגלל טעויות שהגנת פת היתה עושה (והיא לא עשתה).
לא מבין את ההתעקשות לזרוק כדורים לראש הקצר של נבו שלפניו עומדים 3 מגדלורים. ולצערי, זה לא פעם ראשונה שזה קורה העונה. ממשחק למשחק אני מתחיל להבין ששלומי דורה דוגל בכדורגל מקרי שמיודענו המתולתל מהעבר מאד אהב וגרם לנו הרבה מאד נזק.

ראינו היום שיש לנו בעיה ברגע שאנחנו צריכים ליזום. ההצטרפות של שחקנים בהתקפה לא מספיקה ואנחנו פשוט זועקים לחלוץ גבוה וחזק ולדעתי גם קשר נוסף באמצע נחוץ.

ועוד מילה, ראינו היום שתי קבוצות עם סגלים די דומים אבל עם שני מאמנים בלבל אחר. מכבי פת קבוצה מאומנת שמנסה לשחק כדורגל , סוגרת טוב ועומדת כמו שצריך (וגם מגעילה עם בזבוזי זמן) ומצד שני קבוצה שלמאמן שלה יש עוד מה ללמוד בכל מה שקשור לטקטיקה ועמידה נכונה במגרש.
23-Aug-2015, 0:35
הודעה: #18
מכבי פ״ת - מכבי נתניה
תגיד לי מה הקשר בין שכתבתי לבין מה שענית ... אתה קרציה .. אני זועם על האוהדים שיעלו לנו בשטויות שלהם ואתה עונה לי שאני צריך תשומת לב ..?? אני מודה לא פגשתי יצור כזה כבר שנים ...

23-Aug-2015, 0:44
הודעה: #19
(23-Aug-2015 0:35)טל.מ כתב:  תגיד לי מה הקשר בין שכתבתי לבין מה שענית ... אתה קרציה .. אני זועם על האוהדים שיעלו לנו בשטויות שלהם ואתה עונה לי שאני צריך תשומת לב ..?? אני מודה לא פגשתי יצור כזה כבר שנים ...

אתה מסתלבט או שאתה באמת הזוי ??
ב 11 בבוקר אתה כותב ״....אז בוא נעשה הסכם ג׳נטלמני. אני לא אענה לך ואתה לא לי. סגרנו ? חבל על הקשקשת הזו״.
ב 9 בערב אתה מגיב על פוסט שלי שבו אני מתלונן על צורת המשחק של דורה וכותב ״ברוך הבא לעולם האמיתי״.
ועוד אני היצור פה בסוף. לא יודע אם זה סניליות או סתם ניתוק מהמציאות אבל כנראה שאבדת כבר שליטה על מעשיך.
עאלק לא תענה לי....
23-Aug-2015, 0:50
הודעה: #20
מכבי פ״ת - מכבי נתניה
מי ענה לך ...??? אתה זה מכבי נתניה ...???? בחייאת שתוק כבר אתה מבייש את האינטליגנציה האנושית .. הגבתי למשחק לא אליך. די להתיש את כולם פה כבר ? תתבגר.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים