מכבי נתניה

גירסה מלאה: מכבי פ״ת - מכבי נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
ליגת העל, מחזור 1,
שעה 19:00, אצטדיון המושבה

עונה חדשה, מחזור ראשון, תמיד יש מן התרגשות קצת אחרת למרות שבעצם בסופו של דבר המחזור הראשון הוא סך הכל עוד מחזור.
עשינו הכנה די טובה לעונה אבל אני מאוד לא אוהב את זה שאנחנו עולים למשחק הראשון בהרכב כל כך חסר ושני שחקנים שעשויים להיות מאוד דומיננטיים הצטרפו רק השבוע ולעומתם יש שני זרים שהצטרפו בחיפזון ובאופן לא ברור והם בכיוון ההפוך.
משחק ההגנה עובד לא רע עד כה אבל ההגנה הזו תחסר את מישצ׳נקו והרוש. בשל העובדה שעידו לוי בדרך החוצה וחיימוביץ׳ רק הגיע- דודי תירם הוא זה שכנראה יקבל את הקרדיט. בצד שמאל נקבל את טגה ואני מקווה שהטלאי הזה שעד כה עבד לא רע לא הולך להתפוצץ לנו בפנים דווקא מחר.
בקישור יש סיכוי לא רע שנקבל חזרה את רומאריו פירס שיחד עם סמיליאניץ׳ ירכיבו את מרכז השדה. במידה ולא- יהיה זה לוגסי שימלא את מקומו של הברזילאי החזק כאשר מלפנים נקבל את בארי, איילה ומרגוליס ובשפיץ את נבו מזרחי.
ישראל זגורי עבר בבקרה וסביר להניח שימתין על הספסל.
מנגד הקבוצה העיקשת של רן בן שמעון שמגיעה אחרי תצוגות יוצאות מהכלל בגביע הטוטו. חבורה מגובשת שתקשה על כל יריבה וכבר מסומנת כסוס השחור של הליגה. מפגש מעניין להגנה שלנו עם מוחמד כליבאת שנמצא בפורמה טובה.
הצבא הצהוב יגיע בהמוניו ויתן לח׳ברה להרגיש בבית באצטדיון המושבה.
שיהיה לנו בהצלחה!!!!!
שנה טובה!
יאללה נתניה!!!!
מריח לי תיקו מקילומטרים.
הלואי משחק קשה מאוד מכבי פת קבוצה בדרג שלנו פלוס

Sent from my iPhone using Tapatalk
עם סגל מלא ועוד קצת זמן אפשר היה להוציא יותר במשחק חוץ קשה בנתיים נסתפק בלא להפסיד.
החלק האחורי חסר בשל פציעות, החלק הקדמי -עדיין לא מלא..
תיקו זו תוצאה טובה בנסיבות.
מכבי נתניה - העמוד הרשמי
הרכב הקבוצה למשחק נגד מכבי פ״ת:
ברק לוי, עומר ורד, דודי תירם, ירין חסאן, אמייה טגה, מילאן סמיליאניץ׳, משה לוגסי, בארי חמזה, גאל מרגוליס, טל איילה ונבו מזרחי
נראה לי שתיקו בלחץ זה המקסימום שניתן לקבל בהרכב טלאים שכזה.

אני מסתכל על השחקנים פה בחימום ואיזה קבוצה של נמוכים יש לנו נראה לי שירין חסן הכי גבוה אין טעם להגביה שום כדור לרחבה היום.
אין טעם וכל המחצית הראשונה זורקים כדורים גבוהים לנבו.
לא מצליח להבין מאמנים. דורה לא רואה מה שכולנו רואים...??

Sent from my LG-D855
ברוכים הבאים לעולם האמיתי ...

עמודים: 1 2 3
Reference URL's