שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הזהירות מהשטן.
21-Aug-2015, 20:41
הודעה: #31
הזהירות מהשטן.
טוב שפדרו לא חתם היה לנו שבע זרים

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Aug-2015, 21:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Aug-2015 על ידי 22:38 אופיר34.)
הודעה: #32
RE: הזהירות מהשטן.
(21-Aug-2015 20:33)אלון כתב:  
(21-Aug-2015 19:30)טל.מ כתב:  ווקוביץ בינתיים רוצה שכר שנתי .. קצת הזוי איך שני שחקנים שהגיעו לכאן לפני 3 שבועות וחתמו בקול תרועה משוחררים אחרי שבועיים ..

צודק!
למה הוא צריך לשלם על התנהלות כושלת של אחרים?
פשוט לא יאמן איך (שוב) נפלו עם 2 זרים לאחר העונה שעברה.
כמה דיברנו ודשנו בנושא, חשבנו שהשנה הזרים ייבחנו לאחר בדיקה מדוקדקת ובאמת כך היה עם סימילאניץ. עוד כשחתמו 2 המונטגרים אמרתי שיש כאן הימור מסוכן. באמת שלא מבין את ההחתמות הללו.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

קודם כל אם נפלנו זה רק על החלוץ, לגבי השני עוד לא נפלנו. נכון שהגיע פצוע (ועל זה צריך לעלות לפני החתימה) אבל אם מדובר בכזה כשרון העדרות משני משחקים ממש לא משמעותית ולא היא שתקבע אם נפלנו או לא איתו.
וחוץ מזה מה לעשות שאין שבקבוצה שלנו גוף שעוקב אחרי שחקנים לאורך שנה שלמה, שאין אדם שמקבל משכורת לטובת הנושא הזה ספציפי, שהמאמן הישראלי הוא די חאפר.....
גם מכבי וחיפה הגדולות עם כל המליונים ומערכת סקואטינג נופלת שנה אחרי שנה עם הזרים שלה, אז מה יגידו אזובי הקיר ??

בסופו של דבר אם נפגע ב 3-4 מהזרים (מה שנראה כרגע כריאלי) יהיה אפשר להגיד שבגדול הצלחנו עם הזרים העונה.
21-Aug-2015, 22:10
הודעה: #33
אתם נהנים לטחון מיים ובכלל מהלקאה עצמית.
מאמן לקח החלטה,טעה...אז? להעמיד אותו בפינה/להוריד לו מהשכר?
טעויות היו וטעויות יהיו,יש מקרים שאפשר לבחון/יש מקרים שלא.
21-Aug-2015, 22:24
הודעה: #34
הזהירות מהשטן.
החוכמה היא להפיק לקחים. הבעיה היא שאני לא רואה שעושים את זה . התירוץ גם חיפה טועה באמת מתאים לגנון . ולגבי גרבוביץ לידען מלמעלה שיודע הכל - הוא לא יעדר שבועיים אלא לפחות חודשיים . אם הוא היה נעדר שבועיים לא היו מנסים להיפתר ממנו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
21-Aug-2015, 22:29
הודעה: #35
אנחנו אולי טוחנים מים אבל בשנה כ"כ בעייתית מבחינה כספית עוד לא התחילה העונה וכבר יש חוזה אחד שצריך להתיר והשני דחו לעוד חודשיים זה לא מריח טוב.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
21-Aug-2015, 22:46
הודעה: #36
(21-Aug-2015 22:24)טל.מ כתב:  החוכמה היא להפיק לקחים. הבעיה היא שאני לא רואה שעושים את זה . התירוץ גם חיפה טועה באמת מתאים לגנון . ולגבי גרבוביץ לידען מלמעלה שיודע הכל - הוא לא יעדר שבועיים אלא לפחות חודשיים . אם הוא היה נעדר שבועיים לא היו מנסים להיפתר ממנו.

הבנת הנקרא אף פעם לא הייתה הצד החזק שלך.
אמרתי שני משחקים אדון חכמולוג. אם תשב מול לוח שנה ותעשה חשבון פשוט אפילו אתה תבין שמדובר בשניים או שלשה משחקים גג.
וחיפה זה לא תירוץ זה שיקוף המציאות והוכחה שאף פעם אין ערבות בפגיעה בזרים בין אם אתה עשיר ככורח ובין אם אתה עני מרוד (אלא אם כמובן טל מ. אחראי על ענף הסקאוטינג....)

Sent from my LG-D855
21-Aug-2015, 23:16
הודעה: #37
הזהירות מהשטן.
(21-Aug-2015 22:10)אייל ס כתב:  אתם נהנים לטחון מיים ובכלל מהלקאה עצמית.
מאמן לקח החלטה,טעה...אז? להעמיד אותו בפינה/להוריד לו מהשכר?
טעויות היו וטעויות יהיו,יש מקרים שאפשר לבחון/יש מקרים שלא.

למה כשיוסי מזרחי נפל עם הזרים אז אפשר לקרוע לו את הצורה וככשלומי דורה מחתים 2 חתולים בשק צריך להתנהג בסלחנות?
בשנה כזו, כשכל שקל חשוב, צריך טיפה יותר סבלנות וקצת יותר בדיקות לעומק בנושא החתמת זרים. לא רוצה להיבחן? לא צריך, לא ניקח את הסיכון ונמשיך הלאה. אני בטוח שהוא לא היה החלוץ היחידי על כדור הארץ.
עצם זה שהוא הסכים להגיע בשכר יחסית נמוך לקבוצה ללא יומרות מקבוצה שמשחקת בליגה האירופית, היה צריך להעלות תהיות...

21-Aug-2015, 23:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Aug-2015 על ידי 23:53 טל.מ.)
הודעה: #38
הזהירות מהשטן.
(21-Aug-2015 22:46)אופיר34 כתב:  
(21-Aug-2015 22:24)טל.מ כתב:  החוכמה היא להפיק לקחים. הבעיה היא שאני לא רואה שעושים את זה . התירוץ גם חיפה טועה באמת מתאים לגנון . ולגבי גרבוביץ לידען מלמעלה שיודע הכל - הוא לא יעדר שבועיים אלא לפחות חודשיים . אם הוא היה נעדר שבועיים לא היו מנסים להיפתר ממנו.

אמרתי שני משחקים אדון חכמולוג. אם תשב מול לוח שנה ותעשה חשבון פשוט אפילו אתה תבין שמדובר בשניים או שלשה משחקים גג.
וחיפה זה לא תירוץ זה שיקוף המציאות והוכחה שאף פעם אין ערבות בפגיעה בזרים בין אם אתה עשיר ככורח ובין אם אתה עני מרוד (אלא אם כמובן טל מ. אחראי על ענף הסקאוטינג....)

Sent from my LG-D855

אני מוכן לקחת אותך לכל מבחן אינטליגנציה... תבדוק טוב למה הוא נשלח הביתה.. אין לו שריטה בקרסול . ולכל השאר - בעולם החאפרים שאתה חי בו כנראה שיש לזה מקום ,ככה סגדת להוד רוממותו מזרחי שאפילו לא השתדל להסתיר כמה הוא חאפר.. בעולם שאני חי בו הסקת מסקנות והפקת לקחים היא חלק מהיום יום . לבקש את זה מקבוצת כדורגל שמוציאה מיליונים שאין לה זה המינימום.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
22-Aug-2015, 1:23
הודעה: #39
(21-Aug-2015 23:51)טל.מ כתב:  

Sent from my LG-D855

אני מוכן לקחת אותך לכל מבחן אינטליגנציה... תבדוק טוב למה הוא נשלח הביתה.. אין לו שריטה בקרסול . ולכל השאר - בעולם החאפרים שאתה חי בו כנראה שיש לזה מקום ,ככה סגדת להוד רוממותו מזרחי שאפילו לא השתדל להסתיר כמה הוא חאפר.. בעולם שאני חי בו הסקת מסקנות והפקת לקחים היא חלק מהיום יום . לבקש את זה מקבוצת כדורגל שמוציאה מיליונים שאין לה זה המינימום.

הבנתי, אז עכשיו אנחנו בתחרות מי חכם יותר מר איינשטיין ??
אל תתפתל ואל תתחיל שוב עם סיפורי אלף לילה ולילה שלך. אמרת חודשיים יעדר תעמוד מאחורי מה שאמרת ואל תתחיל לי שוב עם הקונספירציות. אם גרבוביץ ייעדר חודשיים ,כפי שנמסר ,במכסימום הוא לא ישחק 3 משחקים. יכול להיות שתתקבל החלטה לשחרר אותו כי ימצאו זר אחר למשבצת החלוץ, ויכול להיות שישאילו אותו. בכל מקרה אם הוא כזה כשרון העדרות מ 2-3 משחקים לא הם אלו שיקבעו את עתידו.

ותאמין לי אני מרחם על העובדים שלך. נראה לי שאצלך בעסק אם עובד שופך כוס קפה על הרצפה הוא נזרק הביתה בו במקום ועוד מקזזים לו את הקפה מהפיצויים.

אז תקשיב אדון גאון ותפנים - אתה תמשיך ליפול עם זרים פה ושם כי מה לעשות שיש לך קבוצה עם 15 מליון תקציב אתה לא יכול להעסיק סקאוטר שיתפוס לך 10% מהתקציב (שיבוא על חשבון חיזוק) , ואתה לא יכול להביא צוות אימון עם חשיבה אחרת ושיטות עבודה אחרות בנושא זרים, ואתה לא יכול תמיד להגיד לא לשחקן עם פוטנציאל שמוצע לך בשקל וחצי...

אז הפקת לקחים והסקת מסקנות זה יפה וגם נכון ,אבל לצערנו בנתונים הקיימים זה לא תמיד ניתן לביצוע.
ואף על פי כן בינתיים 3 מתוך ארבעה זרים שהבאנו נראים חיוביים למדי כך שאולי בכל זאת מצליחים להפיק איזשהו לקח.
22-Aug-2015, 1:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Aug-2015 על ידי 1:47 אלון.)
הודעה: #40
הזהירות מהשטן.
(22-Aug-2015 1:23)אופיר34 כתב:  
(21-Aug-2015 23:51)טל.מ כתב:  

Sent from my LG-D855

הבנתי, אז עכשיו אנחנו בתחרות מי חכם יותר מר איינשטיין ??
אל תתפתל ואל תתחיל שוב עם סיפורי אלף לילה ולילה שלך. אמרת חודשיים יעדר תעמוד מאחורי מה שאמרת ואל תתחיל לי שוב עם הקונספירציות. אם גרבוביץ ייעדר חודשיים ,כפי שנמסר ,במכסימום הוא לא ישחק 3 משחקים. יכול להיות שתתקבל החלטה לשחרר אותו כי ימצאו זר אחר למשבצת החלוץ, ויכול להיות שישאילו אותו. בכל מקרה אם הוא כזה כשרון העדרות מ 2-3 משחקים לא הם אלו שיקבעו את עתידו.

ותאמין לי אני מרחם על העובדים שלך. נראה לי שאצלך בעסק אם עובד שופך כוס קפה על הרצפה הוא נזרק הביתה בו במקום ועוד מקזזים לו את הקפה מהפיצויים.

אז תקשיב אדון גאון ותפנים - אתה תמשיך ליפול עם זרים פה ושם כי מה לעשות שיש לך קבוצה עם 15 מליון תקציב אתה לא יכול להעסיק סקאוטר שיתפוס לך 10% מהתקציב (שיבוא על חשבון חיזוק) , ואתה לא יכול להביא צוות אימון עם חשיבה אחרת ושיטות עבודה אחרות בנושא זרים, ואתה לא יכול תמיד להגיד לא לשחקן עם פוטנציאל שמוצע לך בשקל וחצי...

אז הפקת לקחים והסקת מסקנות זה יפה וגם נכון ,אבל לצערנו בנתונים הקיימים זה לא תמיד ניתן לביצוע.
ואף על פי כן בינתיים 3 מתוך ארבעה זרים שהבאנו נראים חיוביים למדי כך שאולי בכל זאת מצליחים להפיק איזשהו לקח.

מתוך השלושה אחד המשיך מעונה קודמת, השני נבחן 3 שבועות והשלישי נבחן במכבי חיפה והתקבלו לגביו רשמים חיוביים (לפחות כך אומרים). אף אחד לא דרש כאן מערך סקאוטינג, אלא בדיקה יסודית יותר ( כמו עם אלא שנבחנו ושוחררו).
לגבי גרבוביץ, אני לא יודע עד כמה הוא כישרון ועד כמה יכול לעזור לנו, אך סביר להניח שאחרי חודשיים של פציעה דרושים עוד כמה ימים של כניסה לכושר/תיאום עם המערך וכניסה להרכב, כך שאני לא יודע אם באמת יש לנו את הזמן הזה ואם זה רק שניים שלושה משחקים.
לסיכום- הייתה כאן פאשלה של הצוות המקצועי בהחתמת 2 השחקנים הללו ומותר לבקר כשצריך, והפעם הביקורת מוצדקת.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים