מכבי נתניה

גירסה מלאה: הזהירות מהשטן.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
אחרי החתמת 2 המונטנגרים שעל פי הרזומה שלהם והחומר שמופיע באתרים השונים,כולל האתרים המקצועיים שמנתחים את כל המשחקים כולל קטעי ווידיו מכל סוג פעולה נבחנת,מדובר בשחקנים שניתן להחתים ללא מבחנים(אגב,מסוג השחקנים שלא יגיעו למבחנים לחוזה כפי שהוצע להם..)ובהגעתם לארץ,התברר שהאחד הגיע פצוע והשני חלוד וכבד.
ניתנה למכבי נתניה אופציה להחתמת חלוץ צעיר שעל פי הרזומה והאתרים והקטעים שמתועדים באינטרנט,מדובר בחלוץ "לגיטימי" להחתמה ללא התרשמות,כלקח מהמונטנגרים שוכנע הבחור להגיע לישראל להתרשמות הדדית והיה אמור להגיע אתמול.
הוא לא הגיע וגם לא יגיע,קבוצה אחרת הקדימה את נתניה וללא התרשמות..

נ.ב

כניראה שכשסוכנים מסויימים הם לא חלק מהמשא ומתן,כבר אין מקורות בתוך המועדון והנושא לא דלף,אפילו לא ל"מנוע",למרות שספורט 1 פירסם את הידיעה.
לא הבנתי, זה אומר שדאבור בדרך אלינו...?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
לגבי וווקוביץ אמרתי שאני בכלל לא מתלהב ממנו והרקורד שלו בינוני מינוס, ולפי הסרטונים שלו ראו בבירור ואמרתי שכל השערים שלו קלים מידי ולא עשה משהו מיוחד, בקיצור לא התלהבתי ממנו בכלל עוד לפני שהגיע
נו באמת מי צריך חלוץ עם שיקול דעת מוטעה כ"כ פלרמו במקום נתניה מה יש לעשות באי המשעמם הזה סיציליה.
(20-Aug-2015 15:59)ORENARIEL כתב: [ -> ]לגבי וווקוביץ אמרתי שאני בכלל לא מתלהב ממנו והרקורד שלו בינוני מינוס, ולפי הסרטונים שלו ראו בבירור ואמרתי שכל השערים שלו קלים מידי ולא עשה משהו מיוחד, בקיצור לא התלהבתי ממנו בכלל עוד לפני שהגיע

אורן, אולי תדאג לנו לחלוץ...?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(20-Aug-2015 16:02)amir כתב: [ -> ]נו באמת מי צריך חלוץ עם שיקול דעת מוטעה כ"כ פלרמו במקום נתניה מה יש לעשות באי המשעמם הזה סיציליה.

במשך 24 שעות פינטזתי על ההתקפה הסילונית והצעירה Tongue
כל שנשאר לא לאכזב אותי ולמצוא שווה ערך..
אייל שחררו את שניהם ? כמה זה עלה לנו ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
האם החלוץ כבר משוחרר?
ועוד שאלה.. מישהו יודע אם יש אימון היום?
שניהם לא שוחררו.
אז איך בכלל מנסים להביא חלוץ...
נוו טוב זה מה יש כרגע
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's