שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה - הפועל ב״ש
17-Aug-2015, 1:20
הודעה: #31
RE: מכבי נתניה - הפועל ב״ש
(17-Aug-2015 1:01)ORENARIEL כתב:  
(17-Aug-2015 0:41)אופיר34 כתב:  איך יפרגן ???
בנה פה מגדל כזה גבוה. לא פשוט לרדת מגובה כזה בלי להתרסק.

אי אפשר לבנות מגדל בלי שום בסיס..
אם אתה מחליט עכשיו שהוא תותח אז הבעיה היא אצלך, בדיוק לפני שנה חצי מהפורום היו מרוצים מסרגיי , ואחר כך בהמשך כולם החליטו שהוא לא מתאים

כשמישנקו יביא משחק טוב לפי דעתי אני הראשון שאפרגן, בנתיים הוא לא עמד בשום מבחן רציני ממשי

איפה כל אלה שאמרו שירין חסן לא מתאים? פתאום החליטו שהוא השתפר והוא פתאום כן מתאים .. מעניין

שמעת אותי אומר שהוא תותח ?? אתה רוצה לצוטט אז תצוטט במדויק ואל תהיה פופוליסט.
זה בדיוק הבעייה. הבסיס שלך.
אתה מתבסס על יו טיוב ועל סטטיסטיקות. ולא שמספרים וקטעי וידאו לא חשובים אבל הם לא המדד העיקרי שקובע את איכות השחקן. שמדובר בשחקן שאין לו מושג רואים את זה ישר, ובשילוב של מספרים לא מרשימים אפשר בהחלט לקבל החלטה מהירה.
המקרה של מישצ׳נקו הוא לא כזה. הוא לא כזה לא קשור לענף כמו שאתה טוען ולכן לא צריך לקבל החלטה רק על סמך המספרים, אלה לראות ,לבחון ולקבל החלטה. וזה מה שעשו.
בינתיים הוא שיחק בסביבות 10 משחקים מלאים ובאף אחד מהם לא היה כזה גרוע כמו שאתה מצייר. אז כן, הוא יעשה את הטעויות שלו ויהיו לו משחקים פחות טובים אבל זה קורה גם לפפה ונסטה. נקודת ביקורת ראשונה מבחינתי תהיה בינואר. עד עכשיו עובר !

ולגבי ירין, אני עדיין טוען שהוא לא בלם העשור. יש לו עוד דרך ארוכה להשתפר ולקבל צורה של בלם. מי שמסיק מסקנות אחרי שניים שלשה משחקים זבש״ו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Aug-2015, 1:27
הודעה: #32
אופיר, הוא מתכוון אליי המיקרופ.
וכן אורן youtube כאשר מגיע אז מגיע וירין חסן בכל המשחקים שראיתי אותו מתחילת העונה מראה שינוי, משחק פשוט, לא עושה דברים מעל יכולותיו וכמעט נמנע לחלוטין מהטעויות המביכות שאיפיינו אותו עד כה, ככה בלם צריך להיום שיעלה ויצליח אני הראשון שישמח בשבילו.
17-Aug-2015, 1:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Aug-2015 על ידי 1:54 shraga.)
הודעה: #33
(17-Aug-2015 0:31)ORENARIEL כתב:  לגבי הבלם מישנצקו חבל שנפצע , עד שסוף סוף היה יכול לעמוד במבחן אמיתי.. בכל מקרה לא אסון גדול , שישאר בספסל

(17-Aug-2015 1:01)ORENARIEL כתב:  כשמישנקו יביא משחק טוב לפי דעתי אני הראשון שאפרגן, בנתיים הוא לא עמד בשום מבחן רציני ממשי

איפה כל אלה שאמרו שירין חסן לא מתאים? פתאום החליטו שהוא השתפר והוא פתאום כן מתאים .. מעניין

טוב, זה קצת מביך.
הביאו בלם זר שביחס למחיר שלו הוא ממש סבבה. אף אחד לא הבטיח לך את מסצ'רנו או את פפה, אלא בלם בסכומים שמכבי נתניה של 2015-16 עומדת בהם. כן, זה אומר סכום נמוך בהרבה מהשכר של עידו לוי.
אתה החלטת שהוא יילך הביתה במחזור שביעי או עשירי, ביחד עם המאמן דורה.
ונראה שלא יעזור בית דין, אתה לא תרד מהעץ, ועושה רושם שאתה מתפלל שהוא ייכשל כדי שתוכל להמשיך להתגאות ב'טביעת העין המצוינת שלך'.
דחילאק, מישנקו לא "יביא משחק טוב לפי דעתך" כי לפי דעתך הוא תמיד יהיה גרוע, או לחילופין "לא יעמוד בשום מבחן רציני ממשי".
17-Aug-2015, 2:00
הודעה: #34
שרגא קשה לך לקבל דעה אישית שונה ?
ואם הוא באמת לא יהיה מתאים מה תגיד אז?
אם אתה עדיין לא קולט שהוא לא עמד בשום מבחן רציני עד היום זה בעיה שלך, ורוב המבחנים שהיו לו הוא נכשל
ושוב אתה ועוד אחרים תגלו את זה יותר מאוחר , רק קצת סבלנות ... נחיה ונראה
היום היתה לו הזדמנות לעמוד במבחן והוא נפצע, נחכה להזדמנות הבאה
17-Aug-2015, 2:14
הודעה: #35
(17-Aug-2015 2:00)ORENARIEL כתב:  שרגא קשה לך לקבל דעה אישית שונה ?
ואם הוא באמת לא יהיה מתאים מה תגיד אז?
אם אתה עדיין לא קולט שהוא לא עמד בשום מבחן רציני עד היום זה בעיה שלך, ורוב המבחנים שהיו לו הוא נכשל
ושוב אתה ועוד אחרים תגלו את זה יותר מאוחר , רק קצת סבלנות ... נחיה ונראה
היום היתה לו הזדמנות לעמוד במבחן והוא נפצע, נחכה להזדמנות הבאה

ממש לא קשה לי לקבל דעה שונה. אני מכבד את כל בעלי הדעה השונה, חוץ משני סוגים של הוגי דעות. מנבלי הפה הכרוניים (היה פה אחד שנמצא בפרישה כרגע) זה סוג אחד. ואלה שיודעים טוב מכולם, המטפסים-על-עץ-גבוה-ולא-יורדים-ממנו זה הסוג השני.
היו לנו שלושה משחקי מבחן לפני מחנה האימונים, היו לנו ארבעה משחקים בגביע הטוטו. הוא לא הראה שהוא הכשלון שחזית שיהיה, אבל "רק קצת סבלנות... נחכה להזדמנות הבאה". אתה בשלך, מת שהוא ייכשל כדי שתוכל להגיד "אמרתי לכם". וזה מה שקשה לי. לא הדעה השונה שלך, חלילה, אלא הכמיהה שלך לכשלונו של השחקן עם סמל היהלום על החזה.
17-Aug-2015, 2:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Aug-2015 על ידי 2:47 ORENARIEL.)
הודעה: #36
ואם אני הבחנתי אך ורק ממשחקי האימון שהוא בלם ממש חלש שלא מתאים? בלי קשר לסרטונים או לרקורד שלו..

למה אתה חושב שיש פה משחקי אגו? הרוב פה אנונימים וזה רק פורום
כשמשה מקלל אותי או יורד עליי זה לא מזיז לי, ואני לא שומר על הכבוד שלי פה..
זו הדעה המקצועית שלי נטו, וכשיגיע הרגע שאהיה צודק, מה יצא לי מזה?
לא אהנה מלהגיד אמרתי לכם, וכשאבין שטעיתי, אודה שטעיתי..
לבינתיים אני בטוח ב-100% שהוא לא מתאים לנתניה ולליגה שלנו.. הוא פשוט ליצן

זה נראה כמיהה? לא מעניין אותי איך זה נראה, כי זה לא..

אני לא יודע יותר טוב מכולם כי אני לא מקצוען, אבל אני יודע לזהות כשרון או חוסר כשרון

מצד שני יש כאלה שחושבים שדודי תירם ועידו לוי לא מספיק טובים , אני חושב שהם בלמים ראויים מאוד לנתניה
17-Aug-2015, 8:31
הודעה: #37
אורן,התבצרת בעמדתך וזה בסדר,כל אחד ודרכו אך בוא נזכור מדוע התכנסנו ומה היה לנו כאן מאז לואיס מרין.
עברתי 10 שנים וכל הבלמים הזרים שהבאנו עלו הרבה יותר ולא עשו דבר וחצי דבר שאנחנו רואים נכון להיום במשחקי המבחן(וגביע הטוטו הוא משחקי מבחן מבחינתי).
אכן מוקדם לחוות דעה,אך בינתיים הוא נותן את מה שמצפים מימנו ויותר(אגב,זה נכון עד עכשיו לכל החדשים למעט ה"33").
17-Aug-2015, 8:59
הודעה: #38
מה יהיה מכת הפציעות בסוף נפתח את הליגה בלי שחקנים
כל מה שחק נפצע שחקן ובמשחק האחרון שתי שחקנים
17-Aug-2015, 9:01
הודעה: #39
(17-Aug-2015 8:59)KOBI כתב:  מה יהיה מכת הפציעות בסוף נפתח את הליגה בלי שחקנים
כל מה שחק נפצע שחקן ובמשחק האחרון שתי שחקנים

מזל שיש לנו סגל עמוקTongue
17-Aug-2015, 10:09
הודעה: #40
מכבי נתניה - הפועל ב״ש
גם ה 33 הראה אתמול דברים טובים בעיני והחוכמה היא לזהות דברים טובים גם בסוג משחק כזה כשברובו הוא נמצא מחוץ לסביבה הטבעית שלו שזה ברחבה. אם זיהיתי נכון מדובר בחלוץ רחבה קלאסי שיודע לשחק עם הגב, משחק ראש טוב(אמנם לא נגח לשער אבל למי שלא שם לב הגיע ראשון כמעט לכל כדור גובה והתמודד יפה מאוד מבחינה פיזית מול בלמים חזקים וגבוהים) ויכולת לא רעה להוריד כדור לקשרים שמצטרפים(תכונות שהיו ברמה הגבוה ביותר לרוברטו קולאוטי שלהזכירכם לא ממש התפעלו ממנו כשהגיע לארץ).
בואו ניתן לו זמן. לדעתי לא היה כל כך קל לבלמים של ב״ש אתמול.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים