מכבי נתניה

גירסה מלאה: מכבי נתניה - הפועל ב״ש
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
גביע הטוטו, מחזור 4
אצטדיון היהלום, 20:50

כל משחק הוא מבחן ולא צריך לזלזל באף יריבה אבל אם אנחנו רוצים להעלות את רמת המבחן זה בהחלט מה שיתכן ויקרה הערב עבור החלק האחורי שלנו- מול הקבוצה הנוצצת ומשופעת הכשרון מהנגב.
אני באופן אישי חושב שמישצ׳נקו(לא סגור עליו- בעיני עוברים אותו אפילו בקלות רבה יותר ממה שחשבתי) וירין חסן לא יכולים להחזיק את ההגנה לאורך עונה שלמה וחייבים להגיע להסדר עם עידו לוי! הכמה גרושים שיחסכו כאן יעלו הרבה יותר כסף, אולי בעתיד הקרוב מאוד! אני חושב שזה ברור כמעט לכולם...
הפועל ב״ש ניצחה את כ״ס בלי לצאת מניוטרל, התקשתה מול רעננה אבל גם במשחק הזה הראתה שאפילו במשחק לא טוב במיוחד היא יכולה לנצח בקלות(אם לא החמצה נוראית בסיום היא יורדת מנצחת גם שם). מחצית ראשונה לא משכנעת מול בית״ר, עליה ליתרון מטעות ואז תוך כמה דקות החבורה של בכר הוכיחה עד כמה ביום סביר היא גדולה על הליגה הזו.
אייל ס דיבר לאחר המשחק בכ״ס על האכזבה שלו קודם כל מהדברים מסביב- מתי עולים לחימום, איך עולים לחימום, מה עושים בחימום וכמה זה נראה שכונתי.
אז אני יכול לספר לכם שהיום אתם הולכים לראות משהו דומה ואף משודרג למה שראיתם במכבי ת״א- חבל שזה יהיה אצל האורחת. לחימום עולה צוות- מאמן כושר, מאמן שוערים, עוזר מאמן(מאוד דומיננטי ולא מסדר קונוסים כפי שפיליפצ׳וק אוהב לתאר את זה) ויועץ מנטלי. עפ״י החימום קשה להבחין מי עולה בהרכב ומי פותח על הספסל. על הדרך עוד הכוונות וטיפים אחרונים- פשוט לראות ולהצדיע. לא להאמין איפה הם ואיפה אנחנו כשנזכרים ביחסי הכוחות לאורך שנים ארוכות בין המועדונים. שאפו גדול לאלונה ברקת. אם לא היא החבורה מהנגב עדיין מדשדשת ונאבקת על זכות הקיום שלה(די מזכיר איזה מועדון שאני מכיר...).
מקווה שהיום לנדודי השינה הקשורים בחלק הקדמי לא יתווספו כאלה הקשורים בחלק האחורי(נדודי שינה שלדעתי בכל מקרה צריכים להיות).
מספרים על 20 דקות אחרונות טובות נגד כ״ס. גם נגד בית״ר היו דקות טובות שהחלק הקדמי אפילו היה יצירתי ותוסס. נקווה לראות מזה יותר היום. סקרנות ותקווה גדולה בנושא הזרים ונקווה לצאת היום עם תחושה שיש על מי לסמוך שלפחות יזכיר קצת את הקפטן ביציע וההוא שעבר לפרק את ההגנות באוסטריה. ההתנהלות בנושא הזרים ובחירתם בעיני היא סמל השכונתיות. אם דגנו כאן משהו טוב זה לא יותר ממקרי ואני ספקן גדול האם באמת דגנו... בואו נגיד שממש לא אתפלא עם במקום השישה שחתומים היום בינואר נמצא עצמנו מחפשים שלושה חדשים(והלוואי שאני טועה ואני רוצה להבהיר- זה לא בגלל שאני שופט את השחקנים לפני שנתנו פס אחד- לשחקנים אני אתן גם 100 ימי חסד ויותר- הדרך לא דרך שבה מביאים שחקנים לארץ היא זו שבעייתית בעיני ומועדת לכישלון).
השבוע האחרון גרם לי לחוסר נוחות גדולה אבל אני אופטימי מטבעי ותמיד מקווה לטוב.
יש לציין שתיקו יבטיח את העליה. במצב מסויים גם הפסד מינימלי. שוב נאלץ להסתדר בלי העוגן שלנו במרכז השדה שבעונה שעברה הוכיח עליונות מעוררת התפעלות מול הצמד הובאן ואוגו.
שיהיה לנו בהצלחה!
יאללה נתניה!!!
עלינו לרבע הגמר בכל מקרה..
ובקשר למישנקו לא תראו את היכולת האמיתית שלו מכיוון שבוודאי נשחק הגנתי וצפוף.. ואתה בין הראשונים שמזהה את היכולת האמיתית שלו, ובדיוק על זה דיברתי כבר באימונים הראשונים
לשאר זה יקח עוד קצת זמן.. בדיוק כמו עם סרגיי..

ואתה צודק בנוגע לעידו לוי, חייב להשאיר אותו בקבוצה!
(16-Aug-2015 10:04)ORENARIEL כתב: [ -> ]עלינו לרבע הגמר בכל מקרה..
ובקשר למישנקו לא תראו את היכולת האמיתית שלו מכיוון שבוודאי נשחק הגנתי וצפוף.. ואתה בין הראשונים שמזהה את היכולת האמיתית שלו, ובדיוק על זה דיברתי כבר באימונים הראשונים
לשאר זה יקח עוד קצת זמן.. בדיוק כמו עם סרגיי..

ואתה צודק בנוגע לעידו לוי, חייב להשאיר אותו בקבוצה!

אורן,הפכת פוליטיקאי!
יכולת אמתית זו יכולת אמתית,נגד קבוצה בליגה לאומית/תחתית או צמרת,כשצפוף או פתוח,היום לראשונה הוא יתמודד עם חלוצים ברמה הגבוה ביותר בישראל בקבוצה מגובשת משמגיעה לנצח.
אתה צודק אבל חדי העין לא יוכלו לשים לב, לכן הדעות לגביו חלוקות..
אם נוואקמה עובר אותך בקלות זה בסדר, כי בינינו מי יכול לעצור אותו?
ברגע שיהיו לידו עוד 3 בלמים לחיפוי, רוב האנשים יגידו שהוא היה שקט ויציב...
(16-Aug-2015 10:43)ORENARIEL כתב: [ -> ]אתה צודק אבל חדי העין לא יוכלו לשים לב, לכן הדעות לגביו חלוקות..

לא יהיו,כי אין בסגל 4 בלמים..
אם בית"ר מנצחת ואנחנו מפסידים זה יפול על הפרש שערים ביננו לבין רעננה.
(16-Aug-2015 10:43)ORENARIEL כתב: [ -> ]אתה צודק אבל חדי העין לא יוכלו לשים לב, לכן הדעות לגביו חלוקות..

בשביל זה אתה פה כדי "שתאיר את עינינו" חד עין שכמוך (חרטטן).

עוד משחק מבחן והפעם מול יריבה שעולה עלינו כמעט בכל פרמטר ואפשר להגיד לא "מהליגה שלנו".
התוצאה פחות חשובה, מה שחשוב במשחק הזה הם הדברים הבאים:
1.לראות בפעם הראשונה איך חולית ההגנה והקישור האחורי (פירס חיסרון משמעותי) מתפקדים מול התקפה איכותית.
2.מה שווה החמזה הזה.
3.האם ווקוביץ אחרי שהסיר עוד קצת חלודה הוא חלוץ שאפשר לבנות עליו.
4.האם החלק ההתקפי יהיה שוב פעם אנמי וחסר מחץ.
5. ובשביל אורן youtube, האם מישצ'נקו ייתן עוד משחק רגוע ושקט ויגרום לו לחפש תירוצים בהתקפת היריב, או יקרוס מול סהר, נאווקמה ושות' וייתן לחרטטן את הסיבה להגיד "אמרתי לכם".
סתם שאלה דבילית...

למה "Match Day" ולא נגיד "לקראת המשחק היום" או משהו אחר? האנגלית "עושה לך את זה"?

מזל שהמשחק נקרא אתמול "אלוף האלופים" באופן רשמי ולא כמו בכמה אתרים שהתעקשו לקרוא לזה "סופר קאפ", כל כך "שכונה" להתבשם בשמות לע"ז...
(16-Aug-2015 12:24)אריאל כתב: [ -> ]סתם שאלה דבילית...

למה "Match Day" ולא נגיד "לקראת המשחק היום" או משהו אחר? האנגלית "עושה לך את זה"?

מזל שהמשחק נקרא אתמול "אלוף האלופים" באופן רשמי ולא כמו בכמה אתרים שהתעקשו לקרוא לזה "סופר קאפ", כל כך "שכונה" להתבשם בשמות לע"ז...

נראה לי יותר סקסי.
אבל צודק במאה אחוז.
קיבלתי.
(הזכרת לי מישהו שיש לי תחושה שאתה לא ממעריציו... עו"ד שפטלSmile)
(16-Aug-2015 12:24)אריאל כתב: [ -> ]סתם שאלה דבילית...

להדביק את המונח "סופר קאפ" למשחק כדורגל ברמת מדינת עולם שלישי, זה באמת פאטתי.
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's