שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה - הפועל ב״ש
16-Aug-2015, 17:14
הודעה: #21
מכבי נתניה - הפועל ב״ש
(16-Aug-2015 16:24)אריאל כתב:  
(16-Aug-2015 13:33)אלון כתב:  
(16-Aug-2015 12:24)אריאל כתב:  סתם שאלה דבילית...

למה "Match Day" ולא נגיד "לקראת המשחק היום" או משהו אחר? האנגלית "עושה לך את זה"?

מזל שהמשחק נקרא אתמול "אלוף האלופים" באופן רשמי ולא כמו בכמה אתרים שהתעקשו לקרוא לזה "סופר קאפ", כל כך "שכונה" להתבשם בשמות לע"ז...

אומר מי שחותם את תגובותיו בלעז... Big GrinBig GrinBig Grin

יש בזה משהו... אבל זה מעט שונה...

פעם חתמתי "מפגר אבל אופטימי" שיניתי את החתימה כפאראפרזה (לא מכיר מילה לזה בעברית) על הסלוגן (מילת פרסום?) אחרי הרצח ב"שארלי אבדו" בפאריז.
לכן, לא ממש ניתן לתרגם ויש לזה "הצדקה"
לעומת זאת, פעם במילואים איזו חיילת דיברה על תרגיל וסיכמה ואמרה I came I saw I conquered.

אז אמרתי לה "יקירתי, או שתגידי Veni, vidi, vici כמו יוליוס או שתגידי באתי, ראיתי, ניצחתי או שתשתקי"

הכל בהומור

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-Aug-2015, 18:02
הודעה: #22
RE: מכבי נתניה - הפועל ב״ש
אורן, גם אני לא מחזיק מהבלם הזה ולדעתי הוא יקבל לא מעט סחרחורת היום. הלוואי שאני טועה
אבל אתה חייב להבין שזה הכל יחסית לתקציב שלנו. דווקא מהקשר החדש שנראה לי קצת שכונתי אני לא מצפה ליותר מידי בטח שלא ינהיג לי את הקישור ויצור מצבים לחלוצים. מה צריך לתת לחלוץ וגם לו עוד זמן להתחבר לקבוצה
16-Aug-2015, 22:44
הודעה: #23
מכבי נתניה - הפועל ב״ש
30 דק סיכום מהבלם - השחקן הכי טוב על המגרש. אורן לא יודע מה אתה רוצה ממנו.. אני מקווה שהפציעה שלו לא חמורה כי זה נראה שצריך את עידו לוי בחזרה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
16-Aug-2015, 23:58
הודעה: #24
מכבי נתניה - הפועל ב״ש
נשארנו בלי הגנה. זה הרגע להחזיר את עידו לוי. אין ברירה. שמעון הרוש כנראה נפצע בצורה לא פשוטה ומישצנקו לא דורך על הרגל . חסן היה מצוין היום ולצערי תירם עשה לא מעט חורים . לא רואה אותם מחלימים עד שבת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
17-Aug-2015, 0:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Aug-2015 על ידי 0:03 פיליפצ'וק.)
הודעה: #25
ירין חסן אני יכול לומר בהגינות השתפר מאוד מאז תחילת העונה ונמנע מהשטויות הקבועות שלו.
אם מישנצ'קו זאת פציעה רצינית אז מחר סוגרים עם עידו לוי (תן לאצבעות ללכת במקומך מה שנקרא).
עדיין לא מבין למה ויתרו על שמוליק מלול כמגן שמאלי מחליף כי הרוש אני חושב שזאת פציעה יותר רצינית ואין מגן שמאלי יצטרכו להתחיל לאלתר.
17-Aug-2015, 0:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Aug-2015 על ידי 0:24 אופיר34.)
הודעה: #26
לא מחזירים כל כך מהר אף אחד.
מישצ׳נקו כמו שזה נראה (מהטאבלט באמסטרדם...) לא אמור להעדר יותר משבועיים שלשה. עיקם את הקרסול. נקווה שזה לא יותר מנקע קטן. הרוש זה כבר סיפור אחר. הבן אדם מתחיל להזכיר לי את שלום תקווה....

ומילה על המשחק -
35 דקות ראשונות היו הטובות ביותר שראיתי מנתניה העונה. לחימה, הקרבה, מצבים ואפילו הנעת כדור. מחצית שנייה אומנם המשכנו להלחם ולהקריב אבל משום מה שוב חזרנו לשיטת הבעט ורוץ הזאת. אז אני מבין שרוצים לשמור על תוצאה ואולי לנסות לייצר משהו מכלום , אבל בחייאת דורה, די כבר לברוח למקום הכי נוח. עם כל הכבוד לנצחון זה לא כדורגל.

חוץ מזה-
חמזה בארי הזה שחקן זה ישר רואים. סוף סוף מישהו שיוסיף קצת ברק לקישור שלנו. מעבר לטכניקה שלו הוא גם חזק וגם עושה תנועה ללא הפסקה. נראה לי שנצטרך לשלוח זר למכבי חיפה...
איילה - עוד משחק שמוכיח לנו שהוא יהיה הג׳וקר העונה. טכני, דריבל טוב, עושה שגעת כמעט לכל מגן שעומד מולו. שחקן לגיטימי לליגת העל.
ווקוביץ - לצערי ,ממשיך לא להרשים. אומנם לא קיבל יותר מידי כדורים אבל עדיין מראה כבדות וחוסר כושר משחק. עוד לא הרמתי ידיים איתו. שיוריד את ה 2-3 קילו ויכנס לכושר יותר טוב ואז נדבר.
מרגוליס ולוגסי - הם עושים עבודה ומשקיעים אבל אני מצפה משניהם להיות יותר מעורבים ופחות להעלם. לוגסי חייב גם להיות יותר מדויק במסירה שלו. יותר מידי כדורים שלו לא מגיעים לרגל הנכונה.
מישצ׳נקו - במיוחד בשבילך אורן , כן בסוף הוא יטעה ואתה תגיד אמרתי לכם.כולנו טועים מתישהו.... עד הפציעה היה אחד הטובים וזה מול כל התותחים של ב״ש. תתחיל להכין מכתב התנצלות...
17-Aug-2015, 0:31
הודעה: #27
וואו ,איזה שינוי בסגנון המשחק , ממש כאילו מישהו פה קורא את מה שהולך בפורום ומיישם את זה בשטח
משחק של לחץ על היריב בלי לפחד , באגרסביות והתלהבות . רק שדורה ימשיך בסגנון הזה

לגבי חמזה כמו שאמרתי פה עליו , שחקן טוב מאוד עם דריבל משובח , מסירות ארוכות פחות מדיוקות , ובעיטה בינונית , אבל הוא מתאים לנו בול

לגבי החלוץ וואקביץ' , לשחרר כמה שיותר מהר , הוא לא מתאים , נראה כבד וצריך להוריד כמה ק"ג טובים, אם רוצים לשחרר את גרבוביץ בגלל שלא רוצים לחכות שיחלים, למה לא משחררים את ווקאביץ גם ככה צריך לחכות שיוריד במשקל , וחוץ מזה גם ככה הוא לא הרשים ברזומה ובסרטונים שלו , לא יודע איך החתימו חלוץ בלי לראות שהוא בכושר , או לפחות שיהיה תנאי כזה בחוזה

לגבי הבלם מישנצקו חבל שנפצע , עד שסוף סוף היה יכול לעמוד במבחן אמיתי.. בכל מקרה לא אסון גדול , שישאר בספסל

אם גרבוביץ' יגיע יש לנו פוטנציאל להיות ההתקפה הכי מהירה בארץ , עם חמזה , איילה , ונבו מזרחי
17-Aug-2015, 0:36
הודעה: #28
קשה לך לפרגן לבלם. 35 דקות נהדרות שלו. בלי פניקה עם מסירות מדויקות לקישור אחרי חילוצי כדור ואתה פישר שמח שנפצע. תתבייש.
The following 2 users Like משה.ד's post:
Shaul (1717-0808-2015201520152015), פיליפצ'וק (1717-0808-2015201520152015)
17-Aug-2015, 0:41
הודעה: #29
איך יפרגן ???
בנה פה מגדל כזה גבוה. לא פשוט לרדת מגובה כזה בלי להתרסק.
17-Aug-2015, 1:01
הודעה: #30
(17-Aug-2015 0:41)אופיר34 כתב:  איך יפרגן ???
בנה פה מגדל כזה גבוה. לא פשוט לרדת מגובה כזה בלי להתרסק.

אי אפשר לבנות מגדל בלי שום בסיס..
אם אתה מחליט עכשיו שהוא תותח אז הבעיה היא אצלך, בדיוק לפני שנה חצי מהפורום היו מרוצים מסרגיי , ואחר כך בהמשך כולם החליטו שהוא לא מתאים

כשמישנקו יביא משחק טוב לפי דעתי אני הראשון שאפרגן, בנתיים הוא לא עמד בשום מבחן רציני ממשי

איפה כל אלה שאמרו שירין חסן לא מתאים? פתאום החליטו שהוא השתפר והוא פתאום כן מתאים .. מעניין
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים