שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחקני עבר
15-Aug-2015, 12:44
הודעה: #31
שחקני עבר
שאלה עד איזה גיל יכול לשחק שחקן זר בליגה לנוער ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-Aug-2015, 12:57
הודעה: #32
RE: שחקני עבר
(15-Aug-2015 12:44)mordii2 כתב:  שאלה עד איזה גיל יכול לשחק שחקן זר בליגה לנוער ?

זר יכול עונה אחת לשחק בנוער,בעונה השניה (העונה יכול לשחק זר יליד 97)
15-Aug-2015, 15:57
הודעה: #33
שחקני עבר
(15-Aug-2015 2:53)אופיר34 כתב:  
(14-Aug-2015 19:20)amir כתב:  
(14-Aug-2015 18:17)אופיר34 כתב:  ואני לא מבין למה רק אני שולח מיילים לאדון אורגד.
למה אנשים יודעים רק לקטר בפורום אבל דבר פשוט כמו פוסט בפייסבוק שלהם או מייל למנכ"ל התחנה לא מסוגלים לעשות. ואל תספרו לי שזה לא יעזור.
כל לחץ שיגיע מהרחוב בשילוב עם חרם על התחנה יעשה את העבודה.
זה עזר למריים להחליט לקחת את העניינים לידיים זה יעזור גם כאן.

Sent from my LG-D855
קיבלת תגובות? הוא ענה?

קיבלתי תשובה בפעם הראשונה ששלחתי עוד בזמנו של רז זהבי הדגול. אז ענו לי משהו בסגנון שהתחנה היא לא השופר של מכבי נתניה ותפקיד התקשורת לבקר ו 90fm נותנים במה למכבי נתניה , ומנחי התוכנית הם אנשי תקשורת מנוסים ומקצועיים ובלה בלה בלה....
בקיצור החברה שם מנותקים מהשטח.
מאז לא ענו לי שוב (כנראה סומנתי...), אבל אני לא מתייאש...נטריד את נשמתם עד שיבינו מיהו קהל היעד שלהם ואת מי הם אמורים לשרת.

אין מה להמשיך לכתוב להם זה רק מגדיל ליצור את המוטיבציה צריך לפגוע להם בבטן הרכה במפרסמים לחפש פרסומות באזור נתניה ואז להחרים אותם בגלל אדון אפי לפרסם את זה בפיסבוק זה יהיה יותר פוגע

15-Aug-2015, 16:04
הודעה: #34
כמה שתעשה יותר רעש ככה רק תגדיל את הרייטינג שלהם עדיף פשוט לא לפתוח את הרדיו כשאף אחד לא יאזין לא תהיה להם הרבה בררה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
15-Aug-2015, 16:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Aug-2015 על ידי 16:33 טל.מ.)
הודעה: #35
שחקני עבר
לא מסכים איתכם. אי אפשר להחרים כלי תקשורת שכבר תפס תאוצה ומוכר , בצורה כוללנית. זה פשוט לא ניתן לישום. אז נגיד שכל יושבי הפורום יחרימו ועוד איזה מאה בפייסבוק. ונגיד שגם מכבי נתניה תחרים. זה לא ימנע מהארס להמשיך להתפזר.
מה כן ניתן לעשות ?
להיות ערים יותר לבעיות שעלולות ליצור בעיה תקשורתית. למשל נושא המנויים לשחקנים ותיקים. לדוגמא - פיליפצ׳וק פרסם משהו אחד שקרא איפשהו, אייל ענה שהוא מעורב וזה לא בדיוק ככה, דובר המועדון שלח הודעה אחרת לרדיו , כי בדיעבד מסתבר שהוא לא מעודכן בהחלטה שהתקבלה 3 ש קודם.. וכל זה קרה בערך תוך 30 דק . המועדון צריך להיות מודע להחלטות בעייתיות שכאלה , הדובר צריך לוודא שהוא מעודכן בהחלטות האחרונות , והדובר או המנכל צריכים לעלות לשידור ולא להשאיר את הבמה לחלוטין למי שמרעיל. אני משוכנע שבעבודה נכונה ניתן לנטרל את רוב הרעל. אפשר לקרא לתחנה קיקיונית וזניחה - עובדתית היא מגיעה למספיק אנשים ויוצרת מספיק נזק.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
15-Aug-2015, 16:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Aug-2015 על ידי 16:48 עידן444.)
הודעה: #36
שחקני עבר
הכל על רקע אישי. אלי שגב מהאנשים שגרמו הכי הרבה נזק למכבי נתניה לדורותיה. הוא כמעט חסין מביקורת. למה? כי הוא היה נחמד לאדון אפי ישראל וניהל איתו שיחות נפש.
אשר אלון מתנהל ברעננה בדיוק באותה צורה שהוא התנהל בנתניה(הוא עצמו מודה בזה ואומר שלרעננה זה מתאים ובנתניה בגלל שיש קהל עם דרישות זה לא מספיק טוב וזה היה גדול עליו)- נחש מה? כשהוא היה בנתניה כיסחו לו את הצורה ועל הניהול ברעננה אדון ישראל עוד רגע נותן לו פרס נובל. ואלה רק דוגמאות קטנות- יש הרבה כאלה.
זה מגעיל! זה אישי! זה צהוב! זה לחפש תמיד את הרע!

כשהם יפרגנו הם יסגרו עניין במשפט וחצי. כשהם מבקרים זה מתפרס תוכניות על גבי תוכניות כמו תקליט שבור. כמו נאום ״מוצצי הדם״ הידוע שהוא השמיע כבר 563,236 פעמים ש״כולם יודעים מי הם״- אבל שמות אף פעם לא שמעתי אותו אומר...
15-Aug-2015, 16:49
הודעה: #37
מנושא "שחקני העבר" צריך להפיק לקחים.
יש לא מעט יתרונות ב"דם חדש" שמגיע ומחליט לעשות סדר,אחד החסרונות זה חיסרון ב"זכרון אירגוני" ואלו שעדיין נשארו שם הם כניראה לא "מאור הגולה" ומניסיון העבר אנחנו יודעים שהם בדרך כלל "מתקרנפים" ולא עומדים על רגליים אחוריות במקומות שצריך וכאן היה צריך לעמוד ולהתעקש,למרות כל אותם אלו שניצלו את המחווה לכיוונים מרגיזים שגרמו לאותה החלטה.
בכל מקרה,מקווה שהנושא מאחורינו וכל מי שזכאי יקבל ומי שיעביר לאחר שלא בקירבת דם ראשונה,יוותר על זכותו וב90fm ימשיכו לנבוח והשיירה תעבור.
15-Aug-2015, 16:50
הודעה: #38
שחקני עבר
נכון ! אז למה לתת להם תחמושת ? באותה המידה אתה יכול להסתכל בזירה הבינלאומית איך נראית ישראל שהפקירה את נושא ההסברה לידי הפלסטינאים . בסוף כל העולם נגדך לא משנה אם בצדק או לא. ופה בניגוד למצבינו בעולם , לא צריך יותר מידי משאבים. רק שכל ישר.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
15-Aug-2015, 16:54
הודעה: #39
עידן,לאלי שגב פירגנו כי הוא היה מקורב לאריק איזיקוביץ ולהזכירך ה"שפיץ מהיציע" נהנה(תרתי משמע)במשך שנים מקרבתו לאיזיקוביץ.
להזכירך "השפיץ" בא בטענות לרשת העיר על עזרתה הכלכלית למכבי נתניה שהיא מקור גאווה מרכזי לילדי נתניה,אך שמועצת העיר החליטה בהחלטה סופר שנויה במחלוקת לפצות את "טוברוק" ב16 מיליון ש"ח על מגרש(שהגיע עליהם בדרך לא דרך) איש בערוץ האובייקטיבי כולל ה"שפיץ" שכל כך דואג לכספי משלם המיסים לא אמר דבר וחצי דבר נגד העברת 16 מיליון ש"ח.
15-Aug-2015, 17:32
הודעה: #40
שחקני עבר
לפני כמה שנים היה ברדיו 106 אני חושב של המכללה תוכנית בשישי ב אחת והם היו בסדר גמור חבל שנסגר

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים