מכבי נתניה

גירסה מלאה: שחקני עבר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
דווקא בשבוע שבו העירייה מצילה את הקבוצה כלכלית, הודיעה מכבי נתניה לכוכבי העבר כי לא יקבלו מנוי קבוע לכל השנה, אלא עליהם להתקשר לאיש המשק צ׳רלי בכל פעם שהם רוצים כרטיס למשחק הקרוב..
מדובר בכ80 שחקני עבר.
מנהל התכניות והחדשות ברדיו תשעים בועז אורגד קרא היום בשידור להנהלת מכבי נתניה וליו״ר דורון אוסידון לחזור בהם מיד מההחלטה ולתת מנוי קבוע לשחקני העבר.
״זו החלטה מבישה שמעידה על המשך ההתנהלות השכונתית במכבי נתניה״, אמר בועז אורגד.

רדיו 90 הפופוליסט כבר זועק "גוועלד" ואני שואל, מה אותם שחקנים (או חלקם ליתר דיוק) עושים עם אותם מנויים במהלך השנה?
התשובה מסבירה את המהלך של המועדון.
מה זה משנה מה הם עושים ... 80 מנויים יהפכו אותנו לעניים יותר ..? למה זה פופוליזם ? זה פשוט לא מכובד.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(14-Aug-2015 13:57)טל.מ כתב: [ -> ]מה זה משנה מה הם עושים ... 80 מנויים יהפכו אותנו לעניים יותר ..? למה זה פופוליזם ? זה פשוט לא מכובד.

משנה וחצי!
אם נותנים לך כבוד ונותנים לך מתנה, אל תהפוך את זה "לבית זונות".
לכל גימלאי בכל מקום עבודה יש איזה שהיא הטבה שהולכת איתו הלאה ואף אחד לא שואל מה הוא עושה איתה. אולי צריך לרענן את רשימת המקבלים אבל אם נתת שיעשה עם זה מה שהוא רוצה.
טל,לחם בשבילך אההההה.
שוב,הרימו לאפי להנחתה והוא הנחית.
במקרה הזה בניגוד לשאר הנושאים אני "מעורב" בימים האחרונים(התבקשתי לטפל בנושא).

במסגרת הסדר שנעשה,בשלב ראשון בוטלו כל המנויים שחולקו לכל המקורבים/עובדים/שחקנים וכו,בעיקר כי המספרים הפכו לא פרופורציונליים בשנתיים האחרונים ונעשת בדיקה מי קיבל למה וכמה.
מתוך אותם 80,יותר מ40 קיבלו,לגבי כ30 נעשתה בדיקה מחודשת ומי שנימצא ראוי יקבל את המנוי בקופת הכבוד לפני המשחק בית הראשון(יודיעו לכל אחד מהם).

אגב,המנוי מיועד לשחקם עצמו או לקירבת דם ראשונה בלבד,מנויים שיועברו לאחרים יבוטלו.
איזה נאום "מרגש" של הסירחון הזה עכשיו ברדיו.
אני עד עכשיו לא מפסיק לנגב את הדמעות.
לחם בשבילי ? אתה לא רציני סלח לי. אני הגבתי למה שמשה כתב. הנחתי שהוא יודע על מה הוא מדבר. אתה טוען שהוא לא מדייק ? אולי. שמכבי נתניה תגיב באופן רישמי כי טוחנים את זה כרגע ברדיו. אתה טוען שרדיו 90 fm מחפש את מכבי נתניה ? אנחנו מספקים תחמושת למכביר.

התגובה היחידה תיהיה הודעה באתר הרשמי ולכל אחד מהשחקנים ברמה האישית.
היתה כוונה להגיב בתוכנית,אך חובב המעטפות רצה לסנדל את המגיב ולתקוף דרכו את רשת העיר על ההחלטה השבוע ולכן הם החליטו לא להגיב.
אני לא מבין למה עדיין יש אנשים במערכת מעוניינים לשתף פעולה עם הזבלים האלה.
גועל נפש, שום מידתיות, שום הוגנות, רק צהוב, צהוב, צהוב.
תחנת מקומית אלעק, אופירע לידם נשמעת כמו חנה בבלי.
ואני לא מבין למה אנשים מתוכנו פה ממשיכים לבנות מגדלים, לבקר ולגדף על כל פליצה שאמצעי תקשורת מוציא ובעיקר חובבי הציון מהפח זבל הקרוי 90fm.
משגע אותי כל פעם מחדש הנושא הזה.

Sent from my LG-D855
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's