שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מנויים
08-Aug-2015, 18:49
הודעה: #21
RE: מנויים
חוכמה גדולה למכור 11 אלף מנויים שיש לך בסגל ברדה בוזגלו נאווקמה שהר ראדי וכו.. ואצטדיון חדש
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Aug-2015, 19:10
הודעה: #22
אם הם היו מסגל שלנו לא היינו מגיעים לחצי מזה אפילו
08-Aug-2015, 19:29
הודעה: #23
רגע, ואם לבית"ר יש היום 500 מנויים ולנו 2000 זה אומר שאנחנו גדולים יותר ??
מגיע לאוהדי ב"ש שאפו על התמיכה שלהם בקבוצה. יש הרבה סיבות למה הם מתנפלים על המנויים ואנחנו לא.
בכל מקרה ב"ש לעולם לא הייתה מועדון גדול מנתניה ,גם היום היא לא מועדון יותר גדול ונקווה שגם בעתיד לא תהיה מועדון גדול יותר.
תזכרו שהחיים הם גלגל.... היום אתה למטה מחר למעלה....
רק סבלנות....
08-Aug-2015, 21:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Aug-2015 על ידי 21:35 עידן444.)
הודעה: #24
מנויים
הפועל ב״ש מועדון עם פוטנציאל גדול של קהל. בערך כמונו כאשר אני מניח שיש להם בב״ש יותר אוהדים מאשר לנתניה בנתניה. היתרון של נתניה בעיני הוא באהדה הכלל ארצית(שימו לב שזה גם בולט כאן בפורום- אמנם חלק נתנייתים לשעבר אבל חלק מעולם לא היו קשורים לעיר עצמה). אנחנו עדיין נחשבים מועדון עם אהדה כלל ארצית בדומה למועדונים הגדולים(מכבי חיפה בית״ר מכבי ת״א) רק לא באותן כמויות כמובן. ואני שואל שאלה פשוטה לגבי הפועל ב״ש- אם לא עכשיו אז מתי??? מה עוד חסר שם כדי להוציא את האנשים מהחורים?
בעל בית שמשקיע? יש
השקעה בקשר לקהילה? יש
בז? יש
כוכבים? יש
קבוצה מבוססת בצמרת? יש
זהות? יש.
כעת גם אצטדיון חדש.
ציפיות בשמיים.
פשוט מושלם!
ותהיו בטוחים שעוד כמה שנים כאלה(שהם קבוצת צמרת ואנחנו במאבקי הישרדות) הם ישאירו לנו אבק בדיוק כפי שהפועל ת״א!
זה דבר בלתי נמנע...

אגב, הגלגל באמת מסתובב. יש לי במשפחה אוהדים של ב״ש ויש לי חבר טוב מאזור השרון שמסיבה לא ברורה אוהד של ב״ש וזה מדהים איך לאורך שנים הפערים היו ברורים לטובתנו... אין מה לעשות חברים... הכל מתחיל ונגמר בבעל בית רציני... אין דרך אחרת! פשוט אין! אתה יכול להיות נחמד... אולי אפילו להגיע לאירופה... לגנוב גביע... אבל תמיד תשאר עוד קבוצה נחמדה בליגה... לא קבוצה גדולה...
08-Aug-2015, 21:35
הודעה: #25
ביום שנפסיק עם המנהג המגונה הזה לפזול לצדדים כל הזמן ולראות למי יש יותר "גדול" אולי נתחיל להתקדם לאנשהו.
DNA של מועדון קטן.
08-Aug-2015, 21:39
הודעה: #26
אין קשר. נמשיך לקוות למפלתם של הגמלים. נתקדם בסופו של דבר רק שיגיע לפה בעל בית רציני ולטווח ארוך.

Sent from my LG-D855
08-Aug-2015, 21:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Aug-2015 על ידי 21:52 עידן444.)
הודעה: #27
מנויים
פיליפצ׳וק, אין כאן עניין של לפזול וגם אם יש טיפה קנאה זה לא אסון גדול.
אני מסתכל על הפועל ב״ש, קבוצה עם אחלה אוהדים שכבר לאורך שנים סובלים, מועדון מאוד דומה לנו ב DNA שלו ומעבר לקנאה אני מסתכל עליהם בתקווה. אני באמת לא רואה שום סיבה שזה לא יקרה גם לנו שוב, רק הפעם עם בן אדם קצת יותר יציב מאשר יאמר וצריך להיות הוגנים- המצב של מכבי נתניה היום מבחינת מתקנים וביסוס כמועדון גדול למרות השנים הקשות- למעשה המועדון הכי גדול שיש היום ללא בעלים- הוא ללא ספק שונה וטוב בהרבה מאשר בתקופה שיאמר היה כאן.

גם לא מבין את הקשר למועדון קטן. תמיד פוזלים לצדדים. זה טבע האדם. אתה חושב שאוהדים של מכבי חיפה לא פוזלים בקנאה ושואלים עצמם איך יכול להיות שמכבי ת״א הפכה להם מתחת לאף לכזו מפלצת? זה עושה אותם מועדון קטן? לפעמים לא מבין את היציאות שלך.
08-Aug-2015, 22:25
הודעה: #28
וולקאם טו דה קלאב.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
08-Aug-2015, 23:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Aug-2015 על ידי 23:13 פיליפצ'וק.)
הודעה: #29
(08-Aug-2015 21:48)עידן444 כתב:  פיליפצ׳וק, אין כאן עניין של לפזול וגם אם יש טיפה קנאה זה לא אסון גדול.
אני מסתכל על הפועל ב״ש, קבוצה עם אחלה אוהדים שכבר לאורך שנים סובלים, מועדון מאוד דומה לנו ב DNA שלו ומעבר לקנאה אני מסתכל עליהם בתקווה. אני באמת לא רואה שום סיבה שזה לא יקרה גם לנו שוב, רק הפעם עם בן אדם קצת יותר יציב מאשר יאמר וצריך להיות הוגנים- המצב של מכבי נתניה היום מבחינת מתקנים וביסוס כמועדון גדול למרות השנים הקשות- למעשה המועדון הכי גדול שיש היום ללא בעלים- הוא ללא ספק שונה וטוב בהרבה מאשר בתקופה שיאמר היה כאן.

גם לא מבין את הקשר למועדון קטן. תמיד פוזלים לצדדים. זה טבע האדם. אתה חושב שאוהדים של מכבי חיפה לא פוזלים בקנאה ושואלים עצמם איך יכול להיות שמכבי ת״א הפכה להם מתחת לאף לכזו מפלצת? זה עושה אותם מועדון קטן? לפעמים לא מבין את היציאות שלך.

תתמקד במועדון שלך ובאיך אתה מקדם אותו ותשתדל לא לעשות צעד קדימה וארבע צעדים אחורה כנהוג במחוזותינו לצערי.
מה שקורה כרגע במועדון כזה או אחר זה לא מעניין ולא רלוונטי, יש מבין?

נ.ב: וכל עוד לא יהיה בעלים רציני, תקציב גבוה וכיוון חד משמעי לתארים והישגים, אתה לא תדגדג אפילו קבוצות כמו ב"ש, חיפה והתל אביביות, חבל על המאמץ אפילו.
08-Aug-2015, 23:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Aug-2015 על ידי 23:48 עידן444.)
הודעה: #30
(08-Aug-2015 23:10)פיליפצוק כתב:  
(08-Aug-2015 21:48)עידן444 כתב:  פיליפצ׳וק, אין כאן עניין של לפזול וגם אם יש טיפה קנאה זה לא אסון גדול.

תתמקד במועדון שלך ובאיך אתה מקדם אותו ותשתדל לא לעשות צעד קדימה וארבע צעדים אחורה כנהוג במחוזותינו לצערי.
מה שקורה כרגע במועדון כזה או אחר זה לא מעניין ולא רלוונטי, יש מבין?

נ.ב: וכל עוד לא יהיה בעלים רציני, תקציב גבוה וכיוון חד משמעי לתארים והישגים, אתה לא תדגדג אפילו קבוצות כמו ב"ש, חיפה והתל אביביות, חבל על המאמץ אפילו.
דווקא כן מעניין. ב"ש ספציפית פחות מעניינת כי שם הכסף עושה קסמים ולנו אין כסף. אבל תמיד חשוב ללמוד ממה שקורה במקומות אחרים שעובדים בהם נכון בלי כסף גדול.
להתמקד בעצמך זה חשוב ותאמין לי שאני כאוהד כמעט לא מסוגל לשבת לראות משחק בארץ שנתניה לא מעורבת בו. אבל להסתכל ימינה ושמאלה זה לא דבר פסול. זה אפילו דבר מתבקש.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים