מכבי נתניה

גירסה מלאה: מנויים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
לפי מנהלת השיווק כל מי שחידש מנוי או הזמין חדש אמור לקבל אחד אחר לפני המשחק הראשון שהוא ביום שלישי עד עכשיו לא קיבל אף אחד ואין גם שום חלוקה בדרך כולם יגיעו יחד למשחק ביום שלישי ומה ילך שם בחום הזה אני כבר מדמיין.
למה?
רק במכבי נתניה מחכים עד לרגע האחרון.בקבוצות אחרות התחילו לחלק מזמן את המנויים כאשר פרסו את זה למספר ימי חלוקה.בכל מקרה גם אם יתחילו לחלק מחר ,יומיים זה לא מספיק.העיקר שמפמפמים לנו במוח לעשות מנוי,אבל עד שמקבלים את המנוי ...
(02-Aug-2015 11:12)amir כתב: [ -> ]לפי מנהלת השיווק כל מי שחידש מנוי או הזמין חדש אמור לקבל אחד אחר לפני המשחק הראשון שהוא ביום שלישי עד עכשיו לא קיבל אף אחד ואין גם שום חלוקה בדרך כולם יגיעו יחד למשחק ביום שלישי ומה ילך שם בחום הזה אני כבר מדמיין.
למה?

כי זה מכבי נתניה.
ש.כ.ו.נ.ה
הגיע עכשיו. בוקר טוב יהלומים יקרים!
חלוקת המנויים לכל אוהדי הקבוצה – גם בעלי המנויים מהעונה שעברה תחל בשלישי בבוקר בקופות האצטדיון.
החלוקה תתאפשר בהצגת תעודה מזהה או באמצעות ייפוי כוח ותצלום תעודה מזהה של בעל המנוי.
החלוקה תתבצע ביום שלישי, 4.8, בקופות האצטדיון החל מהשעה 10:00 ועד לתחילת משחק גביע הטוטו נגד בית"ר ירושלים שיחל בשעה 20:50.
לצערנו עקב דרישות מיתוג חדשות מטעם מנהלת הליגה נאלצנו להנפיק מנויים חדשים עבור כל אוהדי הקבוצה ולכן גם חל העיכוב בהכנת המנויים, אנו מצטערים מראש על העיכוב.
על מנת להקל על העומס דאגנו לכמות גדולה של קופאים אשר יאיישו את העמדות.
כרטיס המתנה למשחק יחכה לכל בעל מנוי בתוך מעטפת המנוי.
אנו מודעים ללחץ הזמנים שנוצר אך עשינו כל שביכולתנו כדי לאפשר זמני חלוקה סבירים ומבקשים מכל אוהדי הקבוצה להקדים ולאסוף את המנויים.
בקופות תתבצע מכירת מנויים.
יאללה נתניה!
גם אני קיבלתי אבל שכחו שם שיש אנשים שעובדים ולא בנתניה למה לא פותחים מהיום עד המשחק אפילו לשעתיים בשעות הערב

Sent from my iPhone using Tapatalk
צודק אכן חייבים לפתוח כבר מהערב.
מורדי אני קיבלתי תשובה שרק בשלישי בבוקר המינוים יהיו מוכנים ולכן לא התחילו בחלוקה כבר היום

(02-Aug-2015 17:43)זיו פלם כתב: [ -> ]מורדי אני קיבלתי תשובה שרק בשלישי בבוקר המינוים יהיו מוכנים ולכן לא התחילו בחלוקה כבר היום

גם אני קיבלתי אבל קצת מחשבה יכלו לתת כרטיס למשחק ביום שלישי מהיום ואת המינויים להתחיל לחלק כול השבוע מי שעובד כמוני בתל אביב רק בשש יוצא מהעובדה יודע כבר שאת המחצית הראשונה נראה בתור לקופות

(02-Aug-2015 19:50)mordii2 כתב: [ -> ]
(02-Aug-2015 17:43)זיו פלם כתב: [ -> ]מורדי אני קיבלתי תשובה שרק בשלישי בבוקר המינוים יהיו מוכנים ולכן לא התחילו בחלוקה כבר היום

גם אני קיבלתי אבל קצת מחשבה יכלו לתת כרטיס למשחק ביום שלישי מהיום ואת המינויים להתחיל לחלק כול השבוע מי שעובד כמוני בתל אביב רק בשש יוצא מהעובדה יודע כבר שאת המחצית הראשונה נראה בתור לקופות

ומה תגיד עלי שאני עובד באשדוד ומסיים ב 16 ועכשיו כל הפקקים האלה בגלל הרכבת הקלה לך תדע מתי אני אגיע

תאמת לא מקנא בך לכן אני חושב שהיו צריכים להוציא כרטיסים רגילים למי שיש מנוי ושיקח לפני ומיום שלישי בלי לחץ והיסטריה לחלק את המנוי אפילו בדואר רשום

עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's