שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מנויים
02-Aug-2015, 20:48
הודעה: #11
RE: מנויים
כל שנה יש סיפור אחר אין מה לעשות בחיים לא יחשבו כמה צעדים קדימה

אני אנסה לצאת יותר מוקדם
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Aug-2015, 2:22
הודעה: #12
מבין את הבאסה אבל האשמה היא בלאן לדעתי הקהל לא מעניין אותם מי שמעניין אותם זה מועדונים בצרות כלכליות עם קהל ואז מלווים כסף למועדון והקהל שבוי...
03-Aug-2015, 6:36
הודעה: #13
לא מצליח להבין את "לאן",מזכירים לי את הסיפור על הבחור שנכנס לים סוער ובמשך שעה ארוכה נלחם בגלים גבוהים ובזרמים ובכוחתיו האחרונים הגיע לחוף ושם הוא התעלף על שלולית קטנה שנוצרה כתוצאה מהתנפצות הגלים וטבע..
מצד אחד בזכות לאן מכבי נתניה מתנהלת כל שנה(כבר לא מעט שנים),הם מעניקים הלוואות ללא ריבית(כרגע חייבים להם יותר מ2 וחצי מיליון מתוך ה13 מיליון),בניגוד להלוואות שהעניק השותף של שגב..ומצד שני כל שנה בלי יוצא מהכלל יש בעיה בחלוקת המנויים שגורמת לאוהדים ליצור כלפיהם אנטגוניזם.
מנסיוני(והיה לי ניסיון לא קטן בנושא כרטיסים/מנויים),אין בארץ חברה שתעניק את מה שלאן מעניקה(וזה לא פשוט לעבוד עם ה"שכונה" מנתניה),מצד שני הם לא אפויים עד הסוף וכושלים בשטויות,שמבחינת האוהד זה עולם ומלואו.
06-Aug-2015, 15:41
הודעה: #14
מה אתם לוקחים ללב את שטיפש אחד כתב. מי זה הכתב הזה ? רואה חשבון? כולה במקסימום רואה מספרים כמו כולנו. אז הוא כתב. בשפת אימי אומרים אוט הר גיזוגט
07-Aug-2015, 0:16
הודעה: #15
אייל תבדוק טוב היתה שנה בתקופה של יאמר שהמועדון עשה את עניין הכרטיסים ועשה את זה מצויין זה פסק אחרי שנה ואף אחד לא הבין למה , לדעתי זו הלוואה זולה זה הכל...
07-Aug-2015, 7:08
הודעה: #16
(07-Aug-2015 0:16)דוד חטב כתב:  אייל תבדוק טוב היתה שנה בתקופה של יאמר שהמועדון עשה את עניין הכרטיסים ועשה את זה מצויין זה פסק אחרי שנה ואף אחד לא הבין למה , לדעתי זו הלוואה זולה זה הכל...

אין פתרון טוב מלאן,הם לוקחים עמלה סבירה ואחראים על הכל מקצה לקצה,כמו כן מעניקים הלוואות ללא ריבית,כשקבוצת כדורגל לא זכאית לאשראי בנקאי.

אז נכון,שהם לעיתים טועים ולעיתים מוציאים מהכלים,אך לבנות מנגנון שיעשה את זה לבד,זה אישוריים ממס הכנסה(לא פשוטים),כי זו הדרך הקלה ביותר להעלים הכנסות וזה עלות קבועה וזה הכשרת אנשים וזה לא הביזנס של מכבי נתניה.
07-Aug-2015, 9:41
הודעה: #17
יש מועדונים שמשווקים לבד ?
07-Aug-2015, 11:00
הודעה: #18
(07-Aug-2015 9:41)דוד חטב כתב:  יש מועדונים שמשווקים לבד ?

מכבי חיפה.
08-Aug-2015, 15:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Aug-2015 על ידי 15:55 אני gad.)
הודעה: #19
אין ספק שב"ש קפצה מדרגה לא רק בסגל אלה בהתנהלות וניצול מלא של האצטדיון החדש כאשר מכרה 11,000 מנויים.
חבל שכשעברנו זה לא היה בתחילת עונה ולא היינו מסודרים כמו ב"ש וחיפה.
http://www.turnerstadium.co.il/

לדעתי הם משווקים לבד

מפגר ולא אופטימי.
08-Aug-2015, 17:03
הודעה: #20
מנויים
(08-Aug-2015 15:54)אני gad כתב:  אין ספק שב"ש קפצה מדרגה לא רק בסגל אלה בהתנהלות וניצול מלא של האצטדיון החדש כאשר מכרה 11,000 מנויים.
חבל שכשעברנו זה לא היה בתחילת עונה ולא היינו מסודרים כמו ב"ש וחיפה.
http://www.turnerstadium.co.il/

לדעתי הם משווקים לבד

למה להכניס דברי תועבה לפורום?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים