שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שניר דורי נשאר
27-Jul-2015, 18:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Jul-2015 על ידי 18:23 ORENARIEL.)
הודעה: #31
RE: שניר דורי נשאר
(27-Jul-2015 18:09)צהוב לעולמים כתב:  אם כל הכבוד לברק לוי אי אפשר להגיד שהוא בין שלושת השוערים הטובים בארץ. כשאתה משחק בקבוצה כמו מכבי ת"א אתה תעמוד בפחות מבחנים מאשר שתשחק עם קבוצה אחרת. יש שוערים כמו איתמר ניצן ודודו גורש שאלה שוערים בכושר הכי טוב נכון לעונה האחרונה

אתה יכול להגיד אותו דבר על שוער ברצלונה שהוא פחות טוב משוער אלצ'ה כי הוא עומד בפחות מבחנים , אבל זה בדיוק להיפך .
בגלל שברק לוי החזיק מעמד שם הרבה עונות , והיה יציב בשער כששיחק יש על מי לסמוך

לעומת זאת , שניר דורי מעולם לא היה שוער ראשון בליגת העל.. והוא כבר בן 27 , לא חושב שיש הבדל בינו לבין דין גל בסיכון כשהוא יהיה בהרכב

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Jul-2015, 18:34
הודעה: #32
(27-Jul-2015 18:14)אייל ס כתב:  
(27-Jul-2015 18:09)צהוב לעולמים כתב:  אם כל הכבוד לברק לוי אי אפשר להגיד שהוא בין שלושת השוערים הטובים בארץ. כשאתה משחק בקבוצה כמו מכבי ת"א אתה תעמוד בפחות מבחנים מאשר שתשחק עם קבוצה אחרת. יש שוערים כמו איתמר ניצן ודודו גורש שאלה שוערים בכושר הכי טוב נכון לעונה האחרונה

גורש בעונה האחרונה לא היה במיטבו ולניצן זו היתה העונה הטובה(היחידה) עד היום,אך יש לא מעט במה שאמרת לגבי שוער בקבוצה כמו מכבי ת"א.
נקווה שהשנה ברק לוי יהיה מעוז ההגנה (ומכבי ת"א תחתים שוער זר לטווח ארוך וברק ישאר בנתניה)והבלם שאורן פסל יגרום לאורן נחת(והאופציה לשנים נוספות תופעל).
וכשיש שוער טוב ובלם טוב,הכל הרבה יותר טוב.

ומה שחסר זה בעל בית טוב... Tongue
27-Jul-2015, 18:36
הודעה: #33
אייל, לגבי הבלם אני גם סקפטי לא נראה לי שנגד חלוצים מהדרג השני יש לו סיכוי
האם זה נכון שישוחררו 2 שחקנים בגלל ההיתמה של הקשר?
27-Jul-2015, 18:40
הודעה: #34
(27-Jul-2015 18:36)צהוב לעולמים כתב:  אייל, לגבי הבלם אני גם סקפטי לא נראה לי שנגד חלוצים מהדרג השני יש לו סיכוי

אין לי מושג מה באמת באמת קורה....
למרות מה שמיוחס לי כאן ובמקומות אחרים,אני שומר מרחק(ולא קטן) ואת שאני כותב,אני כותב כהסקת מסקנות מהנכתב(ומהכותב) באתרים השונים.
לגבי שוחררו,צריך שניים לטנגו....לא ניתן לשחרר בלי רצון של שחקן להיות משוחרר.
27-Jul-2015, 18:42
הודעה: #35
(27-Jul-2015 18:36)צהוב לעולמים כתב:  אייל, לגבי הבלם אני גם סקפטי לא נראה לי שנגד חלוצים מהדרג השני יש לו סיכוי

אפשר לשחרר גם יותר...
27-Jul-2015, 19:04
הודעה: #36
השם הכי בולט שעולה לי זה טגה. חבל על ההחתמה עוד לפני ההחתמה הצפויה של הקשר
27-Jul-2015, 19:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Jul-2015 על ידי 19:18 amir.)
הודעה: #37
(27-Jul-2015 19:04)צהוב לעולמים כתב:  השם הכי בולט שעולה לי זה טגה. חבל על ההחתמה עוד לפני ההחתמה הצפויה של הקשר
גם אם אתה צודק מה תגיד לו אנחנו מכבי נתניה הפרסמנו כבר שאנחנו לא משלמים משכורת בזמן אז תעלה ליציע או שתלך?

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
27-Jul-2015, 19:24
הודעה: #38
ברור שלא זה משהו שנעשה כבר. זאת לא החתמה כזאת גדולה שתשנה לנו את העונה. אני מקווה שהבלם יפתיע אותי. ולדעתי שלומי אזולאי יחתום עד הסופ"ש
27-Jul-2015, 20:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Jul-2015 על ידי 20:14 ORENARIEL.)
הודעה: #39

מלראות אותו פעם אחת הספיק לי להבין שהוא לא מתאים לרמה שלנו , אבל הבעיה הכי גדולה שגם דורה יודע שהוא נפל איתו אבל הוא ייתן לו בכל זאת להיות בהרכב הראשון , הוא לעולם לא יודה בטעות שלו
עזוב.. יקח זמן לאנשים להבין את הנפילה , אבל אין מה לדאוג הוא לא יישאר פה הרבה זמן, ועל טעויות משלמים.

לבלם יש ניסיון של 14 משחקים בלבד בליגה הראשונה בעונה וחצי, ו-30 משחקים בליגה שנייה ב-3 עונות שלו כשחקן כדורגל בכלל
כבר לאבו עביד בעונה אחת יש יותר נסיון ממנו בליגה הראשונה עם 28 משחקים
27-Jul-2015, 21:06
הודעה: #40
אתה צריך להבין שהכל יחסית לתקציב אורן. אני לא חושב שב 50 אלף יורו אפשר להביא הרבה יותר. למרות שאם היה אפשר להביא את פטי אז ברור שכן
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים