שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שניר דורי נשאר
27-Jul-2015, 17:34
הודעה: #21
RE: שניר דורי נשאר
(27-Jul-2015 17:24)ORENARIEL כתב:  ניר דוידוביץ ערך את הבכורה שלו בגיל 19 בהרכב מכבי חיפה , ותמיד נשאר בחיפה ולא הושאל גם כשהיה עליו להתמודד עם רפי כהן ובוני גינצבורג
בגיל 21 היה כבר השוער הראשון של מכבי חיפה ובגיל 22 כבר ערך את הבכורה בנבחרת.
איזה בטחון היה לניר? , איזה ניסיון בדיוק היה לניר?
אייל כמה כבר מושאלים אתה מכיר בארץ שהושאלו וחזרו לקבוצת האם בתור הצלחה? אשמח לשמוע דוגמאות (ולא רק במכבי נתניה) , אם הוא מושאל הסיכויים שיחזור לפה נמוכים
לא צריך להשאיל אותו לשום מקום , המאמן פשוט צריך לסמוך עליו , ולהעיף את שניר דורי כמה שיותר מהר

ואייל אם הוא לא בשל לעמוד בשער אז אולי הוא לא מתאים למכבי נתניה בכלל..

המאמן החתים את שניר דורי אחרי שבחן במשך 3 שבועות את דין כאופציה שניה לשער נתניה.
הרבה יותר נוח למועדון ששחקן בית ישחק,אך עמדת השוער אי עמדה קריטית ולא עושים ניסויים בעמדה זו.
לא זכור לי מי עמד במקביל לדווידוביץ בשער חיפה כשקיבל את הצ'אנס הראשון,כניראה שהיתה אלטרנטיבה מתאימה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Jul-2015, 17:36
הודעה: #22
מיקצועית זו החלטה טובה.
את דין יצא לי לראות בכמה משחקי נוער. נתונים יש לו זה בטוח, אבל שוער כמו שאמרו פה זה בעיקר ניסיון ופז"מ של משחק ולכן בשעת הצורך הייתי מעדיף את שניר על הקווים ולא את דין גל.
כל זה בהנחה ,כמו שאייל אומר (ואת האמת זה נשמע לי מוזר) ,שהעלויות של שניהם כמעט זהות.
27-Jul-2015, 17:40
הודעה: #23
(27-Jul-2015 17:36)אופיר34 כתב:  מיקצועית זו החלטה טובה.
את דין יצא לי לראות בכמה משחקי נוער. נתונים יש לו זה בטוח, אבל שוער כמו שאמרו פה זה בעיקר ניסיון ופז"מ של משחק ולכן בשעת הצורך הייתי מעדיף את שניר על הקווים ולא את דין גל.
כל זה בהנחה ,כמו שאייל אומר (ואת האמת זה נשמע לי מוזר) ,שהעלויות של שניהם כמעט זהות.

לא מוזר....שגב חילק רכבים לכולם בעונה שעברה.
השנה בודדים(מהחדשים)מקבלים...דורי לא אחד מהם ולכן עלות שכרו לא הרבה יותר גדולה משכר חייל+רכב....
27-Jul-2015, 17:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Jul-2015 על ידי 17:41 ORENARIEL.)
הודעה: #24
כרגע יש שוער יותר טוב מדין גל , אז למה שהוא ישחק?
אחרי שרפי כהן עזב , הביאו לדוידוביץ את גינצבורג שיהיה השוער הראשון . ובהזדמנות הראשונה שהיתה לו לשחק הוא הוכיח את עצמו , שנתיים דוידוביץ היה על הספסל בחיפה עד שקיבל את האפודת השוער הראשון של חיפה.

שדין גל יישב שנתיים בתור שוער שני יש זמן.. זה לא סותר את מה שאמרתי

ואייל רפי כהן היה השוער הראשון בבכורה של דודידוביץ
27-Jul-2015, 17:42
הודעה: #25
(27-Jul-2015 17:40)ORENARIEL כתב:  כרגע יש שוער יותר טוב מדין גל , אז למה שהוא ישחק?
אחרי שרפי כהן עזב , הביאו לדוידוביץ את גינצבורג שיהיה השוער הראשון . ובהזדמנות הראשונה שהיתה לו לשחק הוא הוכיח את עצמו , שנתיים דוידוביץ היה על הספסל בחיפה עד שקיבל את האפודת השוער הראשון של חיפה.

שדין גל יישב שנתיים בתור שוער שני יש זמן.. זה לא סותר את מה שאמרתי

בעולם האוטופי שלך שוער יישב על הספסל והשתפר.
בעולם הכדורגל שוער צריך לשחק כדי להשתפר ולצבור בטחון,זה הסיבה שברק לוי ויתר על 75 אלף דולר נטו לשנה(למרות שבמכבי ת"א הוא שיחק לא מעט....אך לא מספיק כדי להתקדם).
27-Jul-2015, 17:44
הודעה: #26
אתה רואה עם דוידוביץ היה יוצא לשנת השאלה אולי איינשטיין לא היה צריך להמציא את המשפט המפורסם אוי אוי אוי דוידוביץ.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
The following 1 user Likes amir's post:
Shaul (2828-0707-2015201520152015)
27-Jul-2015, 17:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Jul-2015 על ידי 17:47 ORENARIEL.)
הודעה: #27
(27-Jul-2015 17:36)אופיר34 כתב:  מיקצועית זו החלטה טובה.

את מה שאתה אומר אפשר להגיד בדיוק על הבלם הזר .. נתונים יש לו ואין לו פז"מ ונסיון , ועדיין זו עמדה קריטית ונותנים לו לשחק

שניר דורי יכול להיות שוער ראשון בליגה לאומית וגם זה לא בטוח , לא בטוח שדין גל יהיה יותר חלש מדורי אם ישחק

ושוב אם דין גל לא מספיק טוב כדי להיות שוער שני שלנו , אז לשחרר אותו כבר מעכשיו
27-Jul-2015, 17:55
הודעה: #28
אורן לתחושתי אתה לא בפורום הנכון....
שניר דורי שיחק העונה בשני משחקים ובשניהם גילה יכולת טובה מהשוער הראשון...לו לא היה נפצע,סביר להניח שהיה שוער ראשון עד סוף העונה והרוש היה חופשי לחזור לבית"ר.
27-Jul-2015, 18:09
הודעה: #29
אם כל הכבוד לברק לוי אי אפשר להגיד שהוא בין שלושת השוערים הטובים בארץ. כשאתה משחק בקבוצה כמו מכבי ת"א אתה תעמוד בפחות מבחנים מאשר שתשחק עם קבוצה אחרת. יש שוערים כמו איתמר ניצן ודודו גורש שאלה שוערים בכושר הכי טוב נכון לעונה האחרונה
27-Jul-2015, 18:14
הודעה: #30
(27-Jul-2015 18:09)צהוב לעולמים כתב:  אם כל הכבוד לברק לוי אי אפשר להגיד שהוא בין שלושת השוערים הטובים בארץ. כשאתה משחק בקבוצה כמו מכבי ת"א אתה תעמוד בפחות מבחנים מאשר שתשחק עם קבוצה אחרת. יש שוערים כמו איתמר ניצן ודודו גורש שאלה שוערים בכושר הכי טוב נכון לעונה האחרונה

גורש בעונה האחרונה לא היה במיטבו ולניצן זו היתה העונה הטובה(היחידה) עד היום,אך יש לא מעט במה שאמרת לגבי שוער בקבוצה כמו מכבי ת"א.
נקווה שהשנה ברק לוי יהיה מעוז ההגנה (ומכבי ת"א תחתים שוער זר לטווח ארוך וברק ישאר בנתניה)והבלם שאורן פסל יגרום לאורן נחת(והאופציה לשנים נוספות תופעל).
וכשיש שוער טוב ובלם טוב,הכל הרבה יותר טוב.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים