שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 1 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחקן החיזוק סימיליאניץ'
18-Jul-2015, 16:34
הודעה: #11
RE: שחקן החיזוק סימיליאניץ'
בתור אחד שמכיר קצת את הליגות הנמוכות, עומר בוארון נחשב לאחד המבוקשים ביותר בליגה א למרות גילו הצעיר, השחקן מיצה את עצמו בליגות הנמוכות , והוא בשל לליגות הגבוהות , הבחור גולר ומתמצא טוב ברחבה, לדעתי יוכל להשלים ליד חלוץ נוסף, כשישחקו במערך של 4:4:2.
בסך הכל שחקן צעיר עם הרבה כשרון, עם סבלנות יוכל להצליח.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes Shaul's post:
Hagiqq (1919-0707-2015201520152015)
18-Jul-2015, 16:46
הודעה: #12
(18-Jul-2015 16:19)אייל ס כתב:  
(18-Jul-2015 15:38)אלון כתב:  אין לי מושג למה החתימו את טגה ועוד יותר אין לי מושג למה בחנו זר שמראש אין כוונה להחתימו (בהנחה שפשכה צודק).
לגבי בוארון/מזרחי, אין ספק בכלל, בוארון...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

לא הייתי מוותר על נבו מזרחי כל כך מהר.
.בחור שהבקיע 11 שערים בחצי עונה בליגה השניה(שום נתנייתי לא התקרב לזה ב13/14),זה לא מקרי..
.בעונה שעברה הוא לא קיבל שום הזדמנות(לא מבין מדוע "נלחמו" עליו כשלא נתנו לא לשחק),שווה דקות משחק במחנה ואולי בגביע הטוטו ואז לקבל לגביו החלטה.

לעיניין סימלאניץ,במעט שאפשר היה לראות אתמול,מדובר בשחקן(מזכיר את דג'אני),שראה דבר או שניים בכדורגל,משחק נקי ומדוייק ולא מאוהב בכדור,בקבוצה כמו נתניה שמוחתמים אצלה פירס כ"גרזן" ולוגסי כ50:50 שחקן נוסף כזה לרוטציה עלול/עשוי ליצור בעיה(בחדר הלבשה) ואנחנו לא מכבי ת"א שהבעיות האלו הם "לחם חוקינו".
נדמה לי שהיה זה אנצלוטי שאמר אין בעייה לכל שחקן טוב למצא מקום בהרכב . לוגסי או פירס תמיד יוכלו לשחק מאחור יותר ועל היציבות והפיזיות ובעיית הפציעות של סבע כולם יודעים

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
18-Jul-2015, 16:56
הודעה: #13
שחקן החיזוק סימיליאניץ'
(18-Jul-2015 15:38)אלון כתב:  אין לי מושג למה החתימו את טגה ועוד יותר אין לי מושג למה בחנו זר שמראש אין כוונה להחתימו (בהנחה שפשכה צודק).

.בחור שהבקיע 11 שערים בחצי עונה בליגה השניה(שום נתנייתי לא התקרב לזה ב13/14),זה לא מקרי..
.בעונה שעברה הוא לא קיבל שום הזדמנות(לא מבין מדוע "נלחמו" עליו כשלא נתנו לא לשחק),שווה דקות משחק במחנה ואולי בגביע הטוטו ואז לקבל לגביו החלטה.

לעיניין סימלאניץ,במעט שאפשר היה לראות אתמול,מדובר בשחקן(מזכיר את דג'אני),שראה דבר או שניים בכדורגל,משחק נקי ומדוייק ולא מאוהב בכדור,בקבוצה כמו נתניה שמוחתמים אצלה פירס כ"גרזן" ולוגסי כ50:50 שחקן נוסף כזה לרוטציה עלול/עשוי ליצור בעיה(בחדר הלבשה) ואנחנו לא מכבי ת"א שהבעיות האלו הם "לחם חוקינו".

וזה אחד התפקידים שאין לנו בקבוצה. לא לוגסי לא רומריו ולא עומר פרץ יודעים לעשות את התפקיד של דג׳אני.
ושוב לגבי נבו מזרחי ובוארון, נבו קיבל יותר הזדמנויות מבוארון (גם במשחקי באימון) ולא סיפק כלום.
לא שבוארון הוא ״הדבר הבא״ בשבילי, אך מבחינת ״תוצרת״ הוא נתן בינתיים יותר...

18-Jul-2015, 16:56
הודעה: #14
(18-Jul-2015 16:46)amir כתב:  

נדמה לי שהיה זה אנצלוטי שאמר אין בעייה לכל שחקן טוב למצא מקום בהרכב . לוגסי או פירס תמיד יוכלו לשחק מאחור יותר ועל היציבות והפיזיות ובעיית הפציעות של סבע כולם יודעים

לשחק עם פירס/לוגסי/סימילאניץ יחד זה טוב(אולי) נגד מכבי ת"א ואולי ב"ש בב"ש וחיפה בחיפה,בשאר המשחקים אני בעד משחק שבנוי מ"גרזן"/50:50/כנף ימין וכנף שמאל/מתחת לחלוץ וחלוץ.
כך נוכל להיות זריזים יעילים ואטרקטיביים.
18-Jul-2015, 17:13
הודעה: #15
אז אם כטה זה סתם לר ציני ללהביא שחקן כזה למבחנים. גם החתמת טגה והבלם ביא טעות גדולה שנשלם עליה
18-Jul-2015, 17:21
הודעה: #16
השאלה קודם כל נחלקת ל2 קודם כל עם המאמן רוצה אותו אח"כ עם יש תקציב להביא אותו מתוך מחשבה שאולי בסוף שנה המניות יעלו ויהיה שווה הרבה יותר.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
18-Jul-2015, 17:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Jul-2015 על ידי 18:01 אייל ס.)
הודעה: #17
(18-Jul-2015 17:21)amir כתב:  השאלה קודם כל נחלקת ל2 קודם כל עם המאמן רוצה אותו אח"כ עם יש תקציב להביא אותו מתוך מחשבה שאולי בסוף שנה המניות יעלו ויהיה שווה הרבה יותר.

עד עכשיו דורה עובד נכון בתקציב הקיים(למרות החילוקי הדעות בפורום בנושא טגה),לא בטוח שלהחזיק 3 שהגיעו לנתניה כדי לשחק בעמדה של שניים מקסימום,זה נכון חברתית (בלי קשר לכסף) בקבוצה שהחדר הלבשה הוא הבסיס להצלחתה.
18-Jul-2015, 17:39
הודעה: #18
לא ראיתי אותו ולכן לא יודע אבל אולי הוא ורסטילי ויכול לשחק עוד תפקידים מתחת לחלוץ למשל או בחוץ שהרי אי אפשר להסתפק ב11 הפותחים חייבים לפחות עוד 3 ברמה סבירה.
18-Jul-2015, 17:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Jul-2015 על ידי 18:00 אייל ס.)
הודעה: #19
(18-Jul-2015 17:39)amir כתב:  לא ראיתי אותו ולכן לא יודע אבל אולי הוא ורסטילי ויכול לשחק עוד תפקידים מתחת לחלוץ למשל או בחוץ שהרי אי אפשר להסתפק ב11 הפותחים חייבים לפחות עוד 3 ברמה סבירה.

הוה דג'אני קלאסי,מגיע לקחת כדור מההגנה ומנהל משחק מאחור(לוגסיי וורסטילי מימנו),מצד שני יש בו משהו(למרות שאימון אחד לשחקן שלא שיחק שנתיים זה מעט מדי).

קצת על הבחור,גדל בפרטיזן ועבר בגיל 19 לאספניול וכבר בעונתו הראשונה שיחק 1527 דקות ב30 משחקים ובעונתו השניה שיחק 651 דקות ושותף ב17 משחקים,בעונה השלישית הוא נעלם ועונה לאחר מכן חזר לפרטיזן ל3 עונות,לפני כשנתיים עבר לטורקיה בשביל הרבה כסף ושם הוא נעלם(שיחק 38 דקות ב3 משחקים).
הבחור הבקיע בכל הקריירה הבוגרת שלו,3 שערים והורחק 3 פעמים.
18-Jul-2015, 19:24
הודעה: #20
אייל, רק אל תיקח לאורן את הג'וב... סטטיסטיקות זה הבייבי שלו Wink

וברצינות, גם עם לוגסי שהצטרף מרכז הקישור שלנו לא מספיק יצירתי. חסר שם השחקן שינווט את המשחק, שירים את הראש וייתן את הכדור בזמן ובמקום. ממה שראינו עוד מוקדם להגיד שסימיליאניץ הוא האחד שחסר לנו, אבל בהחלט היה ניתן לראות שיש לו טאץ טוב וראיית משחק טובה.
אם לא יביאו קשר בתואנה שנגמר הכסף ,הצירוף של טגה ותירם יהיה מבחינתי מהלך מיותר שלא רק שלא יעזור לקבוצה עוד עלול להזיק לה.
שלא לדבר על חלוץ (פה אני מקווה שמרו כמה לירות בצד....)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים