שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 1 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחקן החיזוק סימיליאניץ'
18-Jul-2015, 13:36
הודעה: #1
שחקן החיזוק סימיליאניץ'
לפי פשכצקי, הרשים אך לא צפוי להצטרף.
מודה שראיתי רק חלקים ממשחק האימון,קשה להתרשם רק ממשחק אחד ,אך על פניו נראה שמדובר בשחקן.
אם הרשים ומבחינה כלכלית אין את האפשרות להחתימו, לשם מה הביאו אותו?
אם הבעיה היא שחקנים נוספים בעמדה זו שכבר חתומים..אז אולי צדק מי שטען שאין למהר ולהחתים שחקן כמו טגה.. או לוגסי?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Jul-2015, 13:38
הודעה: #2
שחקן החיזוק סימיליאניץ'
שומרים את התקציב לחלוץ ומגן שמאלי מחליף
18-Jul-2015, 13:48
הודעה: #3
RE: שחקן החיזוק סימיליאניץ'
אכן חסר חלוץ, אגב אם סיכמו עם עומר בוארון, נראה לי שאנחנו בדרך ל"גניבה".
עוד פעם, עם כל הזהירות של משחקי אימון וכו... הבחור חלוץ.
18-Jul-2015, 14:08
הודעה: #4
(18-Jul-2015 13:48)nitzan כתב:  אכן חסר חלוץ, אגב אם סיכמו עם עומר בוארון, נראה לי שאנחנו בדרך ל"גניבה".
עוד פעם, עם כל הזהירות של משחקי אימון וכו... הבחור חלוץ.

לא רוצה להשבית שמחות אבל אנחנו לא...
הייתי בכל המשחקים, ראיתי ולא נפלתי. נכון שהבקיע שלשה שערים נדמה לי (ונמחל לו ששניים מהם היו בנבדל ברור) ,אבל לא ראיתי גולר שיוכל לאיים על הגנות נורמליות במשחקים "אמיתיים" מול קבוצות מוכנות יותר.
לא מספיק פיזי לדעתי ולא מספיק טכני. על הרכב אין מה לדבר ,לגבי הסגל אפשר לשקול ,הבעייה שגם נבו מזרחי עומד על הקווים ולדעתי אין הבדל גדול בינהם.
18-Jul-2015, 14:22
הודעה: #5
שחקן החיזוק סימיליאניץ'
אני דווקא חושב שבוארון יהיה הגנבה של הליגה נבדל לא נבדל קור רוח שקט מול השער לדעתי ליד חלוץ טוב הוא יהיה מצוין ולגבי נבו מצטער לא לליגה על חלוץ בליגת העל יש לו מעט הזדמניות וחייב לנצל אותם גם שנה שעברה וגם עכשיו נבו מגיע למצבים ולא עושה כלום

Sent from my iPhone using Tapatalk
18-Jul-2015, 14:28
הודעה: #6
עומר בוארון מגיע על המשבצת של אור ברוך, קרי החלוץ המחליף ו/או חלוץ נוסף ליד החלוץ הראשי.
טרם נמצא החלוץ המרכזי הראשי שאמור להוביל את ההתקפה, זה שיבוא על המשבצת של קאיודה.
18-Jul-2015, 15:15
הודעה: #7
שחקן החיזוק סימיליאניץ'
לדעתי זה טעות לשחרר את סימיליאניץ קשר טוב טעות היה להחתים את טגה יש מספיק שחקנים בנוער שיכלו לשבת על הספסל במקומו

Sent from my iPhone using Tapatalk
18-Jul-2015, 15:31
הודעה: #8
1.לא מבין את ההגיון בהגעה למבחנים של שחקן על משבצת תפוסה בריבוע,בדיוק כמו הבאת שוער בלם מגן ימני או שמאלי למבחנים.
2.אנחנו גורמים עוול לנתנייתים כשמנמקים בנימוקים שונים את הסיבה להשארתם/החתמתם ולאוו דווקא נימוקים מקצועיים,זה נכון ללובינג ששנים עשו לגזל,זה נכון לטגה,זה נכון לוויקי וזה יהיה נכון גם לאחרים בעתיד.
3.זה מאוד רומנטי שילדים שלנו ישחקו,אבל השיקול צריך להיות רציונלי מקצועי ובעיקר כלכלי וזה ממש לא כך,אני מקווה שאסידון יסיים במהרה לעסוק בגמר 14/15 ותקציב 15/16 ויוכל להבין היטב איך הרחוב הנתנייתי עובד.
18-Jul-2015, 15:38
הודעה: #9
שחקן החיזוק סימיליאניץ'
אין לי מושג למה החתימו את טגה ועוד יותר אין לי מושג למה בחנו זר שמראש אין כוונה להחתימו (בהנחה שפשכה צודק).
לגבי בוארון/מזרחי, אין ספק בכלל, בוארון...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
18-Jul-2015, 16:19
הודעה: #10
(18-Jul-2015 15:38)אלון כתב:  אין לי מושג למה החתימו את טגה ועוד יותר אין לי מושג למה בחנו זר שמראש אין כוונה להחתימו (בהנחה שפשכה צודק).
לגבי בוארון/מזרחי, אין ספק בכלל, בוארון...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

לא הייתי מוותר על נבו מזרחי כל כך מהר.
.בחור שהבקיע 11 שערים בחצי עונה בליגה השניה(שום נתנייתי לא התקרב לזה ב13/14),זה לא מקרי..
.בעונה שעברה הוא לא קיבל שום הזדמנות(לא מבין מדוע "נלחמו" עליו כשלא נתנו לא לשחק),שווה דקות משחק במחנה ואולי בגביע הטוטו ואז לקבל לגביו החלטה.

לעיניין סימלאניץ,במעט שאפשר היה לראות אתמול,מדובר בשחקן(מזכיר את דג'אני),שראה דבר או שניים בכדורגל,משחק נקי ומדוייק ולא מאוהב בכדור,בקבוצה כמו נתניה שמוחתמים אצלה פירס כ"גרזן" ולוגסי כ50:50 שחקן נוסף כזה לרוטציה עלול/עשוי ליצור בעיה(בחדר הלבשה) ואנחנו לא מכבי ת"א שהבעיות האלו הם "לחם חוקינו".
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים