שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כמה בלופים שככה יהיה לי טוב
07-Jul-2015, 17:00
הודעה: #21
RE: כמה בלופים שככה יהיה לי טוב
נשארו לדעתי עוד שנה חריגים בנוער.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Jul-2015, 17:31
הודעה: #22
(07-Jul-2015 16:46)פיליפצוק כתב:  
(07-Jul-2015 16:24)amir כתב:  
(07-Jul-2015 15:57)פיליפצוק כתב:  מכבי חיפה החזירה לשורותיה שחקנים שהוכיחו את עצמם העונה בקבוצות אליהן הושאלו (הירש, עטא, ריאן, גוזלן).
על מה ולמה מנצור, שריקי, בלסטרה ראובן וכל שאר הבלופים שלא הוכיחו את עצמן בליגות חובבים, קיבלו צ'אנס לחזור למכבי נתניה?!
דרך אגב, לא ראיתי שהגיעו אתמול נבחרים מהשנתון של טובורוק שסיים.

הנורמלי היחידי הלך להפועל ת"א.

היו להם איזה צמד תאומים שנחשבו הבטחה, לא?

אין מושג בעברית "צמד תאומים" והתאומים עדיין בטוברוק.
07-Jul-2015, 17:39
הודעה: #23
אבא שלהם חשב שבגיל 20 הם יהיו לפחות בדורטמונד, כנראה שיצטרך לחכות.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
07-Jul-2015, 22:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Jul-2015 על ידי 22:32 דוד חטב.)
הודעה: #24
פיליפצ׳וק חייבים למלא קדר מה רצית שיעשו אימון עם 10 שחקנים ? התאמן אתמול גם שועג שאולי שיחק משחק בנוער זה לא מדד לכלום...

(07-Jul-2015 9:52)אייל ס כתב:  
(07-Jul-2015 9:48)דוד חטב כתב:  אביב בעיני נופל על מנטליות אם ימנו את טגה כמנטור שלו זה יכול לעזור כי יש לו הרבה כשרון עם קלילות וניידות.
חן ראובן שחקן שמשחק קשר שמאל לדעתי מזמינים אותו ואת מנצור לאימונים להתחרות על אותה משבצת ומפה זה המאמן והם מי שטוב נשאר תחרות בריאה...

בחייאת חטב,עזוב רומנטיקה.
.מי שלא טוב לנס ציונה ולמכבי הרצליה ולרמת השרון,לא טוב למכבי נתניה.
חן ועידו חזרו לנתניה אחרי עונות גדולות בכפר סבא והרצליה,כך זה עובד בכל העולם,אין אופציה אחרת.

(07-Jul-2015 9:48)דוד חטב כתב:  אביב בעיני נופל על מנטליות אם ימנו את טגה כמנטור שלו זה יכול לעזור כי יש לו הרבה כשרון עם קלילות וניידות.
חן ראובן שחקן שמשחק קשר שמאל לדעתי מזמינים אותו ואת מנצור לאימונים להתחרות על אותה משבצת ומפה זה המאמן והם מי שטוב נשאר תחרות בריאה...

מהיכן אתה מכיר את אביב?(עלק,מנטליות).
הוא הגיע לנתניה מעפולה,הרבה אחרי שעזבת
ולמרות הקשיים(והיו קשיים שטגה לא חלם לחוות כאלו),הבחור הרים את עצמו(בלי שום עזרה),יאמר לזכותו של שגב(כמו בנושא קאיודה),שהתאהב בבחור ועזר לו..וטוב שכך.
מנטליות זה אחרי שקיבלת צ׳אנס בבוגרים זה לסחוב את הנוער על הגב שלך...ואחרי שראיתי אותו משחק ויש בו הרבה דברים טובים אופי לא נראה הצד החזק בטח לא לידריות ...אני יהיה הראשון שאשמח לטעות במקרה שלו...
ולא אני לא עושה הכללות אבל יש משהו בבני העדה האתיופית שהם מכונסים בעצמם ביישנים וכו...הלוואי שהיה בהם יותר רוע על המגרש מה שנקרא בן זונה חיובי...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים