מכבי נתניה

גירסה מלאה: כמה בלופים שככה יהיה לי טוב
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
דין גל, גל מסיקה, ויקי כחלון, עומר פרץ, עומר ורד, עאמר מסראווה, שמעון הרוש, עידו לוי, ירין חסאן, לי אגמי, סתיו זלאיט, דיא סבע, רן רול, ראול גרשומוב, עדן בן מנשה, שליו מנשה, איתי מנצור, אביב אברהם, מתן בלסטרה, ניר אברג׳יל, נבו מזרחי, לירן שריקי, נור ביסאן, דור מלכה, עומר בוארון, אנדריי מישצ׳נקו ואמייה טגה.

כל המזבלה חזרה לכור מחצבתנו, אמיה טגה נראה לי פתאום ברשימה הזו ככוכב.
לשלומי דורה, משימה ראשונה, ת'סנן לי בבקשה מכל הרשימה הזו את כל המתחזים לשחקני כדורגל מקצועני, נחנקנו מבלופים נחנקנו!!!!!
רוב השחקנים שיגיעו לאימון היום ,אני בספק אם הם מתאימים לליגה הלאומית..
(06-Jul-2015 14:54)פיליפצוק כתב: [ -> ]דין גל, גל מסיקה, ויקי כחלון, עומר פרץ, עומר ורד, עאמר מסראווה, שמעון הרוש, עידו לוי, ירין חסאן, לי אגמי, סתיו זלאיט, דיא סבע, רן רול, ראול גרשומוב, עדן בן מנשה, שליו מנשה, איתי מנצור, אביב אברהם, מתן בלסטרה, ניר אברג׳יל, נבו מזרחי, לירן שריקי, נור ביסאן, דור מלכה, עומר בוארון, אנדריי מישצ׳נקו ואמייה טגה.

לשלומי דורה, משימה ראשונה, ת'סנן לי בבקשה מכל הרשימה הזו את כל המתחזים לשחקני כדורגל מקצועני, נחנקנו מבלופים נחנקנו!!!!!

מה רצית שיהיו באימון רק שלוש שחקנים ?? כול השאר זה לתמונה לערוץ הספורט
(06-Jul-2015 17:25)mordii2 כתב: [ -> ]
(06-Jul-2015 14:54)פיליפצוק כתב: [ -> ]דין גל, גל מסיקה, ויקי כחלון, עומר פרץ, עומר ורד, עאמר מסראווה, שמעון הרוש, עידו לוי, ירין חסאן, לי אגמי, סתיו זלאיט, דיא סבע, רן רול, ראול גרשומוב, עדן בן מנשה, שליו מנשה, איתי מנצור, אביב אברהם, מתן בלסטרה, ניר אברג׳יל, נבו מזרחי, לירן שריקי, נור ביסאן, דור מלכה, עומר בוארון, אנדריי מישצ׳נקו ואמייה טגה.

אני מתפלל שאכן כך יהיו הדברים.
(06-Jul-2015 17:46)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(06-Jul-2015 17:25)mordii2 כתב: [ -> ]

לפחות תסע לאימון לתת לנו דיווח על מצב החומר המקומי.

אני מתפלל שאכן כך יהיו הדברים.
תתפלא אבל בעוד 3 שנים בהרכב שיוביל אותנו לאליפות ישחקו:
דין גל, עאמר מסראווה, עידו לוי, ירין חסן, דיא סבע, אביב אברהם, איתי מנצור(אחרי שיכנס לחדר כושר במשך שנה ולא יצא ממנו), נור ביסאן וניר עזריה.

לך תמצא שני זרים טובים ויש אליפות.
(06-Jul-2015 18:34)עידן444 כתב: [ -> ]תתפלא אבל בעוד 3 שנים בהרכב שיוביל אותנו לאליפות ישחקו:
דין גל, עאמר מסראווה, עידו לוי, ירין חסן, דיא סבע, אביב אברהם, איתי מנצור(אחרי שיכנס לחדר כושר במשך שנה ולא יצא ממנו), נור ביסאן וניר עזריה.

לך תמצא שני זרים טובים ויש אליפות.

אליפות ליגה א צפון
היו היום 27 שחקנים הערכה שלי 12/13 ישוחררו ...
אני מקווה בשביל הילדים האלה שהמועדון יהיה פייר ולפחות במשחק אימון או שתיים הם יזכו לצ׳אנס אחרת זה באמת לבזות את מחלקת הנוער שלנו ...הקטע המצחיק שאם מכל הבלופים נדוג 2-3 שחקנים אז זה גם משהו...
ופיליפצ׳וק זה לא מכבד אותך כשאתה מתייחס לשחקנים שחלקם משחקים מגיל 8-9 לפעמים על חשבון דברים הרבה יותר חשובים מגיע להם צ׳אנס אבל אני לא מצפה ואתה לא היחידי הרי יש כל כך הרבה דוגמאות לשחקנים שלא רצו פה והצליחו בחוץ אז מה זה עוד שחקן או שניים , בגלל כזה קהל משלמים לשליו 80 אלף דולר ל-3 שנים במקום לשלם לבלסטרה 15 אלף לעונה ומשניהם תקבל אותו דבר...
(07-Jul-2015 1:13)דוד חטב כתב: [ -> ]היו היום 27 שחקנים הערכה שלי 12/13 ישוחררו ...
אני מקווה בשביל הילדים האלה שהמועדון יהיה פייר ולפחות במשחק אימון או שתיים הם יזכו לצ׳אנס אחרת זה באמת לבזות את מחלקת הנוער שלנו ...הקטע המצחיק שאם מכל הבלופים נדוג 2-3 שחקנים אז זה גם משהו...
ופיליפצ׳וק זה לא מכבד אותך כשאתה מתייחס לשחקנים שחלקם משחקים מגיל 8-9 לפעמים על חשבון דברים הרבה יותר חשובים מגיע להם צ׳אנס אבל אני לא מצפה ואתה לא היחידי הרי יש כל כך הרבה דוגמאות לשחקנים שלא רצו פה והצליחו בחוץ אז מה זה עוד שחקן או שניים , בגלל כזה קהל משלמים לשליו 80 אלף דולר ל-3 שנים במקום לשלם לבלסטרה 15 אלף לעונה ומשניהם תקבל אותו דבר...

התכוונת משניהם(לא) תקבל דבר.
.ושניהם שנה שעברה קיבלו כסף בלי להסכים ללכת לקבוצה אחרת ושניהם תקועים אצלנו השנה תחת חוזה(לפחות עונה אחרונה) והחוזים של שניהם זה חלק מהשמיכה הקצרה שלנו(לצערנו).
כן אייל התכוונתי לכלום...אבל הליגה היום כל כך חלשה שרובם של הישראלים בקבוצות הדרג השלישי בליגה הם ברמה של ליגה לאומית...

אגב חן ראובן למה לא הוזמן??

הלייק נלחץ לי...אני עדיין לא הגעתי למצב שאני עושה לייקים לעצמי...
עמודים: 1 2 3
Reference URL's