שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כמה בלופים שככה יהיה לי טוב
07-Jul-2015, 9:26
הודעה: #11
RE: כמה בלופים שככה יהיה לי טוב
(07-Jul-2015 9:02)דוד חטב כתב:  כן אייל התכוונתי לכלום...אבל הליגה היום כל כך חלשה שרובם של הישראלים בקבוצות הדרג השלישי בליגה הם ברמה של ליגה לאומית...

אגב חן ראובן למה לא הוזמן??

הלייק נלחץ לי...אני עדיין לא הגעתי למצב שאני עושה לייקים לעצמי...

חטב עשה לכולנו טובה ,מספיק תקועים עם כמה קשקושים מהעבר,ראה ערך בלסטרה,מה לחן ראובן ולליגת העל?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Jul-2015, 9:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Jul-2015 על ידי 9:33 דוד חטב.)
הודעה: #12
בעיני חן ראובן שחקן

המשפט האחרון ממש פיליפצוק...
07-Jul-2015, 9:35
הודעה: #13
אני דווקא גם חושב שמכל התכשיטים שגדלים פה דווקא לחן ראובן יש ניצוצות של כדורגל.
הבעייה, שבתפקיד שלו (בדיוק כמו אביב אברהם) אי אפשר לקחת ריזיקות. צריך פה שחקן מעל הממוצע ושני החברה הכשרוניים והנחמדים האלה עדיין לא שם.
07-Jul-2015, 9:41
הודעה: #14
(07-Jul-2015 9:35)אופיר34 כתב:  אני דווקא גם חושב שמכל התכשיטים שגדלים פה דווקא לחן ראובן יש ניצוצות של כדורגל.
הבעייה, שבתפקיד שלו (בדיוק כמו אביב אברהם) אי אפשר לקחת ריזיקות. צריך פה שחקן מעל הממוצע ושני החברה הכשרוניים והנחמדים האלה עדיין לא שם.

אותם ניצוצות היו למסיקה ויש אולי לחן ראובן ולאיתי מנצור,אך מניצוצות בלבד לא מדליקים מדורה.
אביב אברהם זה סיכוי בעיקר שעדיין יכול להוביל את הנוער ואולי השנה אפשר לתת צ'אנס לראול,להערכתי עדיף בסגל את ראול ואביב ואולי אחד מה98 מאשר את ילדי העבר שעבר זמנם.
07-Jul-2015, 9:48
הודעה: #15
אביב בעיני נופל על מנטליות אם ימנו את טגה כמנטור שלו זה יכול לעזור כי יש לו הרבה כשרון עם קלילות וניידות.
חן ראובן שחקן שמשחק קשר שמאל לדעתי מזמינים אותו ואת מנצור לאימונים להתחרות על אותה משבצת ומפה זה המאמן והם מי שטוב נשאר תחרות בריאה...
07-Jul-2015, 9:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Jul-2015 על ידי 9:55 אייל ס.)
הודעה: #16
(07-Jul-2015 9:48)דוד חטב כתב:  אביב בעיני נופל על מנטליות אם ימנו את טגה כמנטור שלו זה יכול לעזור כי יש לו הרבה כשרון עם קלילות וניידות.
חן ראובן שחקן שמשחק קשר שמאל לדעתי מזמינים אותו ואת מנצור לאימונים להתחרות על אותה משבצת ומפה זה המאמן והם מי שטוב נשאר תחרות בריאה...

בחייאת חטב,עזוב רומנטיקה.
.מי שלא טוב לנס ציונה ולמכבי הרצליה ולרמת השרון,לא טוב למכבי נתניה.
חן ועידו חזרו לנתניה אחרי עונות גדולות בכפר סבא והרצליה,כך זה עובד בכל העולם,אין אופציה אחרת.

(07-Jul-2015 9:48)דוד חטב כתב:  אביב בעיני נופל על מנטליות אם ימנו את טגה כמנטור שלו זה יכול לעזור כי יש לו הרבה כשרון עם קלילות וניידות.

מהיכן אתה מכיר את אביב?(עלק,מנטליות).
הוא הגיע לנתניה מעפולה,הרבה אחרי שעזבת
ולמרות הקשיים(והיו קשיים שטגה לא חלם לחוות כאלו),הבחור הרים את עצמו(בלי שום עזרה),יאמר לזכותו של שגב(כמו בנושא קאיודה),שהתאהב בבחור ועזר לו..וטוב שכך.
07-Jul-2015, 11:32
הודעה: #17
Re: RE: כמה בלופים שככה יהיה לי טוב
(07-Jul-2015 9:41)אייל ס כתב:  
(07-Jul-2015 9:35)אופיר34 כתב:  אני דווקא גם חושב שמכל התכשיטים שגדלים פה דווקא לחן ראובן יש ניצוצות של כדורגל.

אותם ניצוצות היו למסיקה ויש אולי לחן ראובן ולאיתי מנצור,אך מניצוצות בלבד לא מדליקים מדורה.
אביב אברהם זה סיכוי בעיקר שעדיין יכול להוביל את הנוער ואולי השנה אפשר לתת צ'אנס לראול,להערכתי עדיף בסגל את ראול ואביב ואולי אחד מה98 מאשר את ילדי העבר שעבר זמנם.

אייל .למה לקדם שחקן של סוחר הילדים.
אם אני צריך לבחור בין ראול ואביב אני בוחר כמובן באביב ולמען הגילוי הנאות לא ראיתי את שניהם ולא יודע מי יותר כשרוני.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
07-Jul-2015, 15:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Jul-2015 על ידי 15:59 פיליפצ'וק.)
הודעה: #18
מכבי חיפה החזירה לשורותיה שחקנים שהוכיחו את עצמם העונה בקבוצות אליהן הושאלו (הירש, עטא, ריאן, גוזלן).
על מה ולמה מנצור, שריקי, בלסטרה ראובן וכל שאר הבלופים שלא הוכיחו את עצמן בליגות חובבים, קיבלו צ'אנס לחזור למכבי נתניה?!
דרך אגב, לא ראיתי שהגיעו אתמול נבחרים מהשנתון של טובורוק שסיים.
07-Jul-2015, 16:24
הודעה: #19
(07-Jul-2015 15:57)פיליפצוק כתב:  מכבי חיפה החזירה לשורותיה שחקנים שהוכיחו את עצמם העונה בקבוצות אליהן הושאלו (הירש, עטא, ריאן, גוזלן).
על מה ולמה מנצור, שריקי, בלסטרה ראובן וכל שאר הבלופים שלא הוכיחו את עצמן בליגות חובבים, קיבלו צ'אנס לחזור למכבי נתניה?!

הנורמלי היחידי הלך להפועל ת"א.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
07-Jul-2015, 16:46
הודעה: #20
(07-Jul-2015 16:24)amir כתב:  
(07-Jul-2015 15:57)פיליפצוק כתב:  מכבי חיפה החזירה לשורותיה שחקנים שהוכיחו את עצמם העונה בקבוצות אליהן הושאלו (הירש, עטא, ריאן, גוזלן).

הנורמלי היחידי הלך להפועל ת"א.

היו להם איזה צמד תאומים שנחשבו הבטחה, לא?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים