שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
למה לואיס מרין לא מוזכר בתור מאמן?
30-Jun-2015, 12:48
הודעה: #12
RE: למה לואיס מרין לא מוזכר בתור מאמן?
(30-Jun-2015 11:47)אריאל כתב:  
(30-Jun-2015 11:32)אופיר34 כתב:  לא לשחק בשבת זה הרף.
יותר מזה ומצידי שיגאל תם יחזור להיות הבעלים....

כמו שאמר המ״מ שלי לפני שנכנסנו לתפוס מוצב בחצביה ב1987:

״מי שניתפס קונה אפילו שעון מצדלניק יכנס לכלא להרבה זמן, זה מתחיל בשעון ונגמר בנשק וסמים״

אופיר ידידי, אם בשביל הישרדות ויתרת על ערכים ועקרונות, בשביל ״אימפריה״ לא תתן שעור שבועי של רב למחלקות הילדים? רק שעה, מה כבר יכול לקרות, הרי אנחנו יהודים, מה כבר יכול להזיק בשעה של מסורת...
חוץ מזה, הרבה דתיים(אלפים!!) נמנעים מלהגיע למשחקים רק בגלל הצפיפות בכניסה והצמדות הכפויה לבנות ישראל הלא חסודות הבאות למשחקים, בוא נעשה כניסות נפרדות, מה אכפת לך, אפילו תכנס מהר יותר.

דרך אגב, במחצית אפשר לנצל את המסך הגדול לאיזו דרשה. הם הבעלים, מי אתה שתקבע להם מה לנגן על המסך, כשיאמר הביא במחצית תזמורת פילהרמונית בקופסא מישהו התנגד?

בקיצור, בפוטנציה אנחנו בשלב הראש בראש של ליגת האלופות, בפועל יש לנו אוהדים שרמוטות

לשחק ב 7 וחצי בשבת או ביום חול (מה שקרה לא פעם ולא פעמיים בשנים האחרונות) זה לא ויתור על ערכים מבחינתי.
כשמסתכלים על העלות ביחס לתמורה לא נראה לי שיש פה מחיר כבד.
אתה יודע, אם מחר יגידו לי יש לך שתי אופציות - חיים טובים וארוכים בלי יד או חיים קצרים ,קשים ומדכאים עם 2 ידיים לא בטוח שהייתי לוקח את האופציה השנייה.
ואומר לך שוב, כל דרישה \ בקשה \ גחמה אחרת שתצוץ במהלך הזמן ותהיה קשורה בצורה כזאת או אחרת לעינייני דת תשנה את התמונה מבחינתי. מבטיח לך שלא תהיה פלטפורמה ברחבי הרשת שקולי לא ישמע בה.
ובתכלס, בינתיים הכל זה דיבורים בעלמה (למרות שאני די בטוח שמריים תשיג את מבוקשה) . לכשזה יהיה רציני וקונקרטי ושנבין את רצינות האנשים נוכל שוב לדסקס בנושא.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: למה לואיס מרין לא מוזכר בתור מאמן? - אופיר34 - 30-Jun-2015 12:48

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים