מכבי נתניה

גירסה מלאה: למה לואיס מרין לא מוזכר בתור מאמן?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
למי שקצת בתוך המערכת של הקבוצה יודע אם השם שלו הוזכר בתור מאמן או עוזר מאמן
הוא לא חאפר וביחד עם לם שתי אגדות שמזוהות עם הקבוצה ומוכנים להוריד בשכרםבשביל זה ,
כמובן שמהלך שכזה יעזוק בשיחזור המנויים ואף מעבר לכך.
בנוסף אין זר איכותי בקבוצה חוץ מפירס אז ללואיס יש להביא 4 זרים איכותיים מדרום אמריקה לקבוצה
אולי גם נתגנב לפליטוף העליון ואף מעבר לכך כבר קרו מקרים !
מי שמוקשר שם שיעשה משהו בכדי להזכיר את האופציה הזאת .
שתי הדברים שצריך להדגיש אותם השנה זה הקהל ושחקני בית צעירים,שתי דברים שמסמלים המשכיות.
יאלה לקנות מנויים!
(30-Jun-2015 2:31)רון סאבן1 כתב: [ -> ]למי שקצת בתוך המערכת של הקבוצה יודע אם השם שלו הוזכר בתור מאמן או עוזר מאמן
הוא לא חאפר וביחד עם לם שתי אגדות שמזוהות עם הקבוצה ומוכנים להוריד בשכרםבשביל זה ,
כמובן שמהלך שכזה יעזוק בשיחזור המנויים ואף מעבר לכך.
בנוסף אין זר איכותי בקבוצה חוץ מפירס אז ללואיס יש להביא 4 זרים איכותיים מדרום אמריקה לקבוצה
אולי גם נתגנב לפליטוף העליון ואף מעבר לכך כבר קרו מקרים !
מי שמוקשר שם שיעשה משהו בכדי להזכיר את האופציה הזאת .
שתי הדברים שצריך להדגיש אותם השנה זה הקהל ושחקני בית צעירים,שתי דברים שמסמלים המשכיות.
יאלה לקנות מנויים!

לואיס זה שם שיעשה טוב ללא מעט אוהדים ויכול להיות שהוא בינגו אמתי ואם 2 האמריקאים יתרצו משמירת השבת ובשלב מסויים יכנסו לבעלות מלאה במועדון והתקציבים יהיו סביב ה25 מיליון ואולי יותר והכסף ינוצל נכון ותקציב המאמנים והשחקנים יהיה 4 מיליון דולר,תהיה סיבה להחתים מאמן זר ו4 שחקני חיזוק זרים איכותיים ויבוא לציון גואל.
.ועד אז תקציב המועדון יעמוד סביב ה15 מיליון(במקרה הטוב) ותקציב השחקנים סביב ה6 ותקציב הצוות המקצועי סביב המיליון ונסתפק באינתיפאדה שהבטיח לנו רווח ובמלחמת הישרדות.
אייל, למיטב ידיעתך באמת פתרון בנושא השבת והשניים האלה ילכו הפעם עד הסוף?
(30-Jun-2015 10:53)עידן444 כתב: [ -> ]אייל, למיטב ידיעתך באמת פתרון בנושא השבת והשניים האלה ילכו הפעם עד הסוף?

בטח ילכו עד הסוף, כניסות נפרדות לגברים ונשים.
עמדת הנחת תפילין בכל כניסה.
בדיקת כשרות לסנדויצים מהבית.
שיעורי דת למחלקות הנוער.

עם האוכל בא התיאבון
לא לשחק בשבת זה הרף.
יותר מזה ומצידי שיגאל תם יחזור להיות הבעלים....
(30-Jun-2015 11:20)אריאל כתב: [ -> ]
(30-Jun-2015 10:53)עידן444 כתב: [ -> ]אייל, למיטב ידיעתך באמת פתרון בנושא השבת והשניים האלה ילכו הפעם עד הסוף?

בטח ילכו עד הסוף, כניסות נפרדות לגברים ונשים.
עמדת הנחת תפילין בכל כניסה.
בדיקת כשרות לסנדויצים מהבית.
שיעורי דת למחלקות הנוער.

עם האוכל בא התיאבון

שכחת מוזיקה חסידית במחצית.
(30-Jun-2015 11:32)אופיר34 כתב: [ -> ]לא לשחק בשבת זה הרף.
יותר מזה ומצידי שיגאל תם יחזור להיות הבעלים....

כמו שאמר המ״מ שלי לפני שנכנסנו לתפוס מוצב בחצביה ב1987:

״מי שניתפס קונה אפילו שעון מצדלניק יכנס לכלא להרבה זמן, זה מתחיל בשעון ונגמר בנשק וסמים״

אופיר ידידי, אם בשביל הישרדות ויתרת על ערכים ועקרונות, בשביל ״אימפריה״ לא תתן שעור שבועי של רב למחלקות הילדים? רק שעה, מה כבר יכול לקרות, הרי אנחנו יהודים, מה כבר יכול להזיק בשעה של מסורת...
חוץ מזה, הרבה דתיים(אלפים!!) נמנעים מלהגיע למשחקים רק בגלל הצפיפות בכניסה והצמדות הכפויה לבנות ישראל הלא חסודות הבאות למשחקים, בוא נעשה כניסות נפרדות, מה אכפת לך, אפילו תכנס מהר יותר.

דרך אגב, במחצית אפשר לנצל את המסך הגדול לאיזו דרשה. הם הבעלים, מי אתה שתקבע להם מה לנגן על המסך, כשיאמר הביא במחצית תזמורת פילהרמונית בקופסא מישהו התנגד?

בקיצור, בפוטנציה אנחנו בשלב הראש בראש של ליגת האלופות, בפועל יש לנו אוהדים שרמוטות
ההגיון שלי אומר שמרים כשומרת שבת וכבולדוזרית תצליח להזיז את משחקי הקבוצה משבת. זה גם יקנה לה המון נקודות זכות בפוליטיקה המקומית גם מצד הדתיים וגם מצד האוהדים...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
לדעתי אתה נסחף יתר המידה.
אני בהחלט מבין את חששותיך אבל הן פאראנואידיות.

כל מה שביקשו זה לא לשחק בשבת מכאן ועד "לנשק והסמים"כאליגוריה שלך המרחק רב.

אפילו לא ניסית לחשוב לתת צאנס.

כיהודי דתי אני סבור שאם הרוב בדעתך אין טעם לתת להם את ההזדמנות לרכוש את המועדון רק בגלל חילול השם שייגרם.
(30-Jun-2015 12:02)אליהו כתב: [ -> ]לדעתי אתה נסחף יתר המידה.
אני בהחלט מבין את חששותיך אבל הן פאראנואידיות.

כל מה שביקשו זה לא לשחק בשבת מכאן ועד "לנשק והסמים"כאליגוריה שלך המרחק רב.

אפילו לא ניסית לחשוב לתת צאנס.

כיהודי דתי אני סבור שאם הרוב בדעתך אין טעם לתת להם את ההזדמנות לרכוש את המועדון רק בגלל חילול השם שייגרם.

אם יש אל, כל ההתעסקות הזאת לא מביאה לו כבוד...
עמודים: 1 2 3
Reference URL's