שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
למה הכדורגל פה הוא פשוט סירחון
01-Jun-2015, 13:27
הודעה: #41
RE: למה הכדורגל פה הוא פשוט סירחון
(01-Jun-2015 13:16)פיליפצוק כתב:  העובדה שיש כאן אוהדים שחושבים שמאמן שאימן קבוצה כמו בית"ר ת"א בליגה לאומית וסיים איתה מקום 14 ראוי לקבל את מכבי נתניה גם במצבה הנוכחי, עלובה מבחינתי.

"תפס תחת" רועי דניאל.
אם חמו לא מתכוון להשקיע במועדון הוא יכול מבחינתי לחזור למשרד עורכי הדין שלו אחרי שיגיע הכסף מקאיודה ויבוצע גמר חשבון עם השחקנים והעובדים לגבי העונה שעברה.

משה,נכון להיום רועי דניאל הוא היחיד שלא הרים ידיים(למעט בלדב שלא מתעסק בשוטף) ולכן כל שהוא עושה,הוא עושה לטובת המועדון בלי שום רווח אישי ולפני אנשים כאלו צריך להוריד את הכובע ולא להוריד ת'מוטיבציה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אייל ס's post:
אלון (0101-0606-2015201520152015)
01-Jun-2015, 13:30
הודעה: #42
אייל, המהלך הזה של סידור ג'וב לחבר של החבר שלו מגעיל אותי.
אם זו ההתנהלות, תודה אבל לא תודה.
01-Jun-2015, 13:31
הודעה: #43
(01-Jun-2015 12:49)פיליפצוק כתב:  אני ממש לא סוגד לבני לם ממש לא, הפיבורייט שלי ומי שצריך להיות כאן זה רק ראובן עטר חד וחלק!
מי זה סלובו?? מה הוא עשה??? אימן קבוצה בליגת העל??? מה הסגידה שלך אליו אלון??? זה שהוא חבר של רוני לוי ורוני לוי סידר לו את הג'וב עושה לך את זה???
ואם כבר מר רועי דניאל (עוד הזוי) מחליט להמר לפחות שזה יהיה על מאמן שנתן עונה מוצלחת כמו הוכנבוים לדוגמא ולא על מאמן שכמעט ירד לליגה א'.

אם הפיבוריט שלך זה עטר..עדיף סלובו..
01-Jun-2015, 13:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Jun-2015 על ידי 13:39 אלון.)
הודעה: #44
(01-Jun-2015 12:49)פיליפצוק כתב:  אני ממש לא סוגד לבני לם ממש לא, הפיבורייט שלי ומי שצריך להיות כאן זה רק ראובן עטר חד וחלק!
מי זה סלובו?? מה הוא עשה??? אימן קבוצה בליגת העל??? מה הסגידה שלך אליו אלון??? זה שהוא חבר של רוני לוי ורוני לוי סידר לו את הג'וב עושה לך את זה???
ואם כבר מר רועי דניאל (עוד הזוי) מחליט להמר לפחות שזה יהיה על מאמן שנתן עונה מוצלחת כמו הוכנבוים לדוגמא ולא על מאמן שכמעט ירד לליגה א'.

לא סוגד לו ובטח שבטח לא למקובע המתולתל, ראיתי הקריירה המפוארת שלו בשנים האחרונות... אם זה לא מאמן פח אני כבר לא יודע מה זה מאמן פח...
רובן עטר, נו באמת....

(01-Jun-2015 13:10)אייל ס כתב:  לי אישית יש בעיה עם אנשים של איזיקוביץ ושליימה.
סלובאן איש שלהם והוא בעייתי לי.

ובני לא לא איש של אייזיקוביץ????
The following 1 user Likes אלון's post:
דוד חטב (0101-0606-2015201520152015)
01-Jun-2015, 13:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Jun-2015 על ידי 13:43 פיליפצ'וק.)
הודעה: #45
ראובן עטר עם רקורד מוכח במכבי נתניה ואתם יכולים לקפוץ ולעשות שמיניות באוויר עד מחר, זאת עובדה קיימת ברזל!
ואם לא ראובן אז בני לם כדי לתת צ'אנס לאדם שמכיר את המערכת על בוריה ויוכל להוציא מים מהסלע הבינוני הזה וגם כאות הוקרה על הצלחתו אשתקד בנוער.
את סלובו ואת כל מאמני הפח שאתם מציעים להביא לפה כדי שיורידו את המועדון הזה ליגה אתם יכולים לדחוף אתם יודעים לאיפה.
01-Jun-2015, 13:43
הודעה: #46
(01-Jun-2015 13:08)טל.מ כתב:  מעניין מי אלה הגורמים בהנהלה ... יש בכלל הנהלה ?

http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA%...%94/136572

או מקורבים לבני לם או משה פיליפצ'וק או אייל שלא הסתיר את דעתו...
או הדבר הכי הגיוני שאביתר לנג הוא מקורבו של בני לם, לכאורה.
01-Jun-2015, 13:44
הודעה: #47
ראובן עטר לא יכול לאמן בנתניה יותר. עלותו מטורפת והוא מיצה את עצמו.
בני לם זכאי לצ'אנס למרות שאני לא בטוח שהוא יכול לאמן בוגרים (ומי ששמע אותו על הספסל מבין על מה אני מדבר)
דראפיץ ... מבחינתי הוא כמו ניסן יחזקאל רונן גבאי או פרדי דוד.. אולי שלומי דורה היה המועמד נכון יותר.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Jun-2015, 13:44
הודעה: #48
(01-Jun-2015 13:41)פיליפצוק כתב:  ראובן עטר עם רקורד מוכח במכבי נתניה ואתם יכולים לקפוץ ולעשות שמיניות באוויר עד מחר, זאת עובדה קיימת ברזל!
ואם לא ראובן אז בני לם כדי לתת צ'אנס לאדם שמכיר את המערכת על בוריה ויוכל להוציא מים מהסלע הבינוני הזה וגם כאות הוקרה על הצלחתו אשתקד בנוער.
את סלובו ואת כל מאמני הפח שאתם מציעים להביא לפה כדי שיורידו את המועדון הזה ליגה אתם יכולים לדחוף אתם יודעים לאיפה.

רובן עטר לא הוריד אותך ליגה...
מעדיף את גבי בובליל מאמן ולא את רובן עטר...
01-Jun-2015, 13:47
הודעה: #49
אלון אתה לא יכול לשייך את ירידת הליגה לעטר. בוא נהיה אוביקטיביים. במועדון שלא משלמים 4000 שח למאמני נוער כבר 3 חודשים אתה לא יכול למנות מאמן במיליון שקל.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Jun-2015, 13:47
הודעה: #50
(01-Jun-2015 13:41)פיליפצוק כתב:  ראובן עטר עם רקורד מוכח במכבי נתניה ואתם יכולים לקפוץ ולעשות שמיניות באוויר עד מחר, זאת עובדה קיימת ברזל!

א. היחידי שהיום עונה לטלפון ועושה הכול שנתניה תשאר בחיים זה רועי ובאמת כמו שאייל אמר צריך להוריד בפניו תכובע
ב. עטר ? אתה יודע כמה כסף הוא רוצה ???
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים