שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קצת נחזור לכדורגל
28-May-2015, 18:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-May-2015 על ידי 18:04 עידן444.)
הודעה: #61
RE: קצת נחזור לכדורגל
(28-May-2015 17:46)פיליפצוק כתב:  עידן 444 אני קורא את התגובות שלך ואני לא יודע אם לצחוק או לבכות באמת.
אתה כאילו חי על פלנטה אחרת/נולדת אתמול/עלית אתמול לארץ/אתה בעצם בת יענה/כל התשובות נכונות.
תתעורר, אתה חי בישראל, מדינת השחיתויות והקומבינות מס' אחת בעולם.
במשפט אחד שהדגשתי נתת את התשובה חד וחלק למה אף אחד לא יקנה מנוי, וזה לא משנה כמה הוא אוהב את הקבוצה.
יש שלב שבו צריך לעשות סטופ.

ביום שפורסמו מחירי המנויים בקריאה הנרגשת שנשלחה ב SMS לבעלי המנויים אבא שלי וחברים אמרו לי- כבר השבוע נלך לקנות מנויים!

ואני שאלתי- תגידו? אתם לא מודאגים? אתם לא רואים שזה רק המשך של מה שקורה כאן חצי שנה? שמשעבדים את העתיד של המועדון הזה עם כספים עתידיים ועוד מעט יבקשו מהעיריה להקדים גם את תקציב 2017 כדי לגמור את העונה המזורגגת הזאת? על מה ולמה? ראינו העונה במדי מכבי נתניה את טל בן חיים, גילי ורמוט, בן שהר, ומאור בוזגלו? על מה גמרו אותנו? על רן רול, שמעון הרוש, אור ברוך ושני שיכורים מרומניה?

או שבא משקיע וגואל אותנו, או שילכו לפירוק...
גם עם קבוצה בפירוק עם נוער מחוזק עם 9- אלך לקנות מנוי. אעמוד ראשון בתור.
נכון לכרגע זה לזרוק כסף לפח... יודעים מה? למכור מנויים במצב הנוכחי זה על גבול הלא מוסרי!

(28-May-2015 17:50)טל.מ כתב:  עד כמה שאני יודע המספרים הללו לא כוללים את הגרעון שנגרר משנה לשנה.
ה16 מ שקל גרעון כ ן כולל את אותו חוב נגרר. רואי חשבון בדקו את האגודה. אין כאן פלילים, יש כאן פזרנות חוסר אחריות וטמטום. אף אחד לא גנב כלום לכיסו.

לא יודע מה אייל יודע ומה לא. שאלתי אותו שאלה פשוטה וברורה. יתכן גם שלא הבנתי את תשובתו ואתם מוזמנים לתקן אותי- עפ"י מה שהבנתי מאייל הגרעון המדובר מתייחס אך ורק להתחייבויות לעונה הזו.
לצורך העניין זה שיש לערן לוי, אוהד לויטה ותומר קשטן חוזים לעוד שנתיים- זה ממש לא חלק מהגרעון המדובר!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: קצת נחזור לכדורגל - עידן444 - 28-May-2015 18:00

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים