מכבי נתניה

גירסה מלאה: קצת נחזור לכדורגל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
שימו לב לטבלה... (בינתיים לא מצליח להעלות... איך מעלים כאן תמונה???)
האמת שחשתי כך גם במהלך העונה...
שאם היתה לנו הגנה חזקה היינו רצים לאליפות...
חוסר היכולת לשמור על יתרון היתה מדהימה העונה!
שימו לב לקבוצות אחרות...
מובילים? לרוב מנצחים, וכמעט ולא מפסידים!
עדין אני אמרתי בדיוק את זה אחרי שמזרחי עזב , תחשוב שאם רוני לוי היה מאמן מתחילת העונה בטוח הינו משיגים עוד 4-5 נצחונות בזכותו, תחשוב על כל ההפסדים והתיקו שהובלנו ואז הפסדנו בגלל מזרחי והפחדנות שלו והחוסר שיטת משחק , עם השיטת משחק של רוני לוי אנחנו יכולים לנצח כל קבוצה בארץ
אז היינו יכולים להיות העונה מקום 2-3 , ואם לא היינו קבוצת ההגנה הכי גרועה בליגה אחרי הפועל פ"ת היינו נלחמים חזק על האליפות
גם עם רוני לוי ההגנה נראית בדיחה. דווקא את זה הוא לא הצליח לשפר...
אם רוני לוי היה מתחילת העונה:
היית מנצח את את מכבי פ"ת אחרי שהובלת 4-2 ולא עושה תיקו
היית מנצח את הפועל חיפה בחוץ ולא מפסיד את המשחק בתוספת זמן
היית מנצח את אשדוד בבית , ואת הפועל חיפה בבית ולא עושה נגדם 0-0 משעמם
ועוד בלי לדבר על ההפסד נגד רעננה , וללא ספק שאם היינו משחקים ככה נגד קבוצות אחרות היינו מצליחים להשיג עוד נצחון או שניים בוודאות.

עם הנצחונות האלה אתה היום מקום 2 בליגה..
תעשו לי טובה תנו לי לשכוח מהעונה המסריחה הזאת לא רוצה לשמוע לקרא לראות ממנה כלום לא ממיזרחי והטעויות לא מהולצמן הזחוח ובטח שלא מהנבלה אלי שגב.
רק דבר אחד אני נוצר בזיכרון הניצחון הארואי על בפועל בש ובמיוחד הסלאלום של קאיודה רק בשביל לראות את הפנים של אלונה היה שווה.
#עונהסיוט.
להזכיר לכם כמה כולנו פה בכינו על מאמן הכושר והכושר הלקוי ברגע שזה השתנה זה כבר המון...
המלפפון החם של הקיץ רצה לשחק במכבי נתניה אבל מזרחי חשב שהוא לא מתאים לו .. לא להאמין.
(20-May-2015 12:29)טל.מ כתב: [ -> ]המלפפון החם של הקיץ רצה לשחק במכבי נתניה אבל מזרחי חשב שהוא לא מתאים לו .. לא להאמין.

מי זה המלפפון?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
רועי קהת

Sent from my iPhone using Tapatalk
לעונה הבאה אפשר להביא את ניב זריהן ומיכאל אוחנה מאשדוד שירדו
אולי יוסי מזרחי ישכנע את הבן דוד שלו אוחנה להגיע אלינו, אם הוא עושה את סולח לו על הכל..

או אפשר להביא את שחר הירש ואלרואי כהן, כהן יכול לשקם את הקריירה שלו אצלנו כמו שרבים עשו זאת פה לפניו
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's