שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קצת נחזור לכדורגל
28-May-2015, 18:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-May-2015 על ידי 18:04 עידן444.)
הודעה: #61
RE: קצת נחזור לכדורגל
(28-May-2015 17:46)פיליפצוק כתב:  עידן 444 אני קורא את התגובות שלך ואני לא יודע אם לצחוק או לבכות באמת.
אתה כאילו חי על פלנטה אחרת/נולדת אתמול/עלית אתמול לארץ/אתה בעצם בת יענה/כל התשובות נכונות.
תתעורר, אתה חי בישראל, מדינת השחיתויות והקומבינות מס' אחת בעולם.
במשפט אחד שהדגשתי נתת את התשובה חד וחלק למה אף אחד לא יקנה מנוי, וזה לא משנה כמה הוא אוהב את הקבוצה.
יש שלב שבו צריך לעשות סטופ.

ביום שפורסמו מחירי המנויים בקריאה הנרגשת שנשלחה ב SMS לבעלי המנויים אבא שלי וחברים אמרו לי- כבר השבוע נלך לקנות מנויים!

ואני שאלתי- תגידו? אתם לא מודאגים? אתם לא רואים שזה רק המשך של מה שקורה כאן חצי שנה? שמשעבדים את העתיד של המועדון הזה עם כספים עתידיים ועוד מעט יבקשו מהעיריה להקדים גם את תקציב 2017 כדי לגמור את העונה המזורגגת הזאת? על מה ולמה? ראינו העונה במדי מכבי נתניה את טל בן חיים, גילי ורמוט, בן שהר, ומאור בוזגלו? על מה גמרו אותנו? על רן רול, שמעון הרוש, אור ברוך ושני שיכורים מרומניה?

או שבא משקיע וגואל אותנו, או שילכו לפירוק...
גם עם קבוצה בפירוק עם נוער מחוזק עם 9- אלך לקנות מנוי. אעמוד ראשון בתור.
נכון לכרגע זה לזרוק כסף לפח... יודעים מה? למכור מנויים במצב הנוכחי זה על גבול הלא מוסרי!

(28-May-2015 17:50)טל.מ כתב:  עד כמה שאני יודע המספרים הללו לא כוללים את הגרעון שנגרר משנה לשנה.
ה16 מ שקל גרעון כ ן כולל את אותו חוב נגרר. רואי חשבון בדקו את האגודה. אין כאן פלילים, יש כאן פזרנות חוסר אחריות וטמטום. אף אחד לא גנב כלום לכיסו.

לא יודע מה אייל יודע ומה לא. שאלתי אותו שאלה פשוטה וברורה. יתכן גם שלא הבנתי את תשובתו ואתם מוזמנים לתקן אותי- עפ"י מה שהבנתי מאייל הגרעון המדובר מתייחס אך ורק להתחייבויות לעונה הזו.
לצורך העניין זה שיש לערן לוי, אוהד לויטה ותומר קשטן חוזים לעוד שנתיים- זה ממש לא חלק מהגרעון המדובר!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-May-2015, 18:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-May-2015 על ידי 18:18 nitzan.)
הודעה: #62
(28-May-2015 16:12)עידן444 כתב:  הבור כאן הוא חריג.
חסר תקדים בכדורגל הישראלי.
סכנת הפירוק ריחפה על בית"ר בגלל חוזים ארוכי טווח שלבקרה שעובדת פר עונה אין אפשרות לבקר.
הפועל פ"ת הלכה לפירוק בגלל חובות עתק למס הכנסה.
שמישהו יסביר איך אדם בונה תקציב שהוא צריך להביא מיליונים על גבי מיליונים בעצמו, בפועל לא מביא כלום, וכולם חסרי אונים.
שיסבירו איך נתניה בכלל פתחה את העונה הזו עם תקציב מופלג כשהיא אפילו לא סגרה חשבון מול שחקנים שהעלו אותה ליגה.
שיסבירו למה אורליצקי שיבח בתחיל העונה את מכבי נתניה על העברת התקציב באופן חלק ומקצועי? ממתי בכלל יו"ש הבקרה משבח קבוצות כשהן עוברות בבקרה והאם הסרחון לא החל כבר משם?
המון שאלות ללא תשובה.

תיקון קטן ( אבל חשוב), אורליצקי לא אמר מילה מטוב עד רע על התקציב של נתניה, הוא רק העביר אותו ( איך ולמה זו שאלה אחרת), מי ששיבח את עצמו וטען שאורליצקי משבח אותו היה מר שגב.( זה עורר אצלי אז את הספק והשאלה ,מדוע מישהו צריך לשבח אותך על משהו שאמור להיות מובן מאליו.)
28-May-2015, 18:24
הודעה: #63
(28-May-2015 18:18)nitzan כתב:  
סכנת הפירוק ריחפה על בית"ר בגלל חוזים ארוכי טווח שלבקרה שעובדת פר עונה אין אפשרות לבקר.
שמישהו יסביר איך אדם בונה תקציב שהוא צריך להביא מיליונים על גבי מיליונים בעצמו, בפועל לא מביא כלום, וכולם חסרי אונים.
שיסבירו איך נתניה בכלל פתחה את העונה הזו עם תקציב מופלג כשהיא אפילו לא סגרה חשבון מול שחקנים שהעלו אותה ליגה.
שיסבירו למה אורליצקי שיבח בתחיל העונה את מכבי נתניה על העברת התקציב באופן חלק ומקצועי? ממתי בכלל יו"ש הבקרה משבח קבוצות כשהן עוברות בבקרה והאם הסרחון לא החל כבר משם?
המון שאלות ללא תשובה.

תיקון קטן ( אבל חשוב), אורליצקי לא אמר מילה מטוב עד רע על התקציב של נתניה, הוא רק העביר אותו ( איך ולמה זו שאלה אחרת), מי ששיבח את עצמו וטען שאורליצקי משבח אותו היה מר שגב.( זה עורר אצלי אז את הספק והשאלה ,מדוע מישהו צריך לשבח אותך על משהו שאמור להיות מובן מאליו.)
זוכר את הכותרת הזו באתר ערוץ הספורט. שהבקרה שיבחה את מכבי נתניה על העברת התקציב(וגם אני תהיתי מדוע...). באמת שאני לא יודע אם פשכצקי ציטט כאן הבקרה או את שגב טוען שהבקרה שיבחה את התנהלותו.
28-May-2015, 18:51
הודעה: #64
(28-May-2015 18:24)עידן444 כתב:  
(28-May-2015 18:18)nitzan כתב:  
המון שאלות ללא תשובה.

זוכר את הכותרת הזו באתר ערוץ הספורט. שהבקרה שיבחה את מכבי נתניה על העברת התקציב(וגם אני תהיתי מדוע...). באמת שאני לא יודע אם פשכצקי ציטט כאן הבקרה או את שגב טוען שהבקרה שיבחה את התנהלותו.

הוא ציטט את שגב מספר בשבחי עצמו.
עדיין זה לא מקטין את האחריות של הבקרה בעניין הזה.
כמו כן, ככל שהדברים תלויים במקבלי ההחלטות בקבוצה כרגע, על הבקרה לפעול למימוש השיקים אשר עדיין מצויים ברשותה בעת מועד פירעונם הצפוי.
ייקח ההליך ככל שייקח, הכסף או ההחלטה בגינו אינה פרורגטיבה של הבקרה.
תפקידה לדאוג לאלו אשר זכאים לכספים אלו עפ"י הסכם כזה או אחר עם האגודה.
28-May-2015, 20:35
הודעה: #65
(28-May-2015 17:47)עידן444 כתב:  
(28-May-2015 17:21)אופיר34 כתב:  מה לא ברור ??
בעלים של מועדון לקח על עצמו התחייבויות שבמקרה הטוב יכל לכסות אולי שליש מהן. השאיר ערבויות שברובן לא שוות את הנייר שכתובות עליהן, השאיר חובות לספקים, עובדים ,רשויות המס וכו'' והנה הגענו עד הלום...
המחדל הוא בראש ובראשונה של שגב שנהג בחוסר אחריות וברשלנות פושעת ואחריו ההתאחדות שלא נתנה מספיק שיניים ולא חוקקה מספיק חוקים נוקשים על מנת שהבקרה התקציבית תוכל לבצע את עבודתה וכמובן גם הבקרה עצמה שלמרות האמור לעיל היתה חייבת למנוע את המצב שנוצר.

אני לא הייתי הולך עכשיו 10 ו 20 שנה אחורה. מה קרה שאנשים התעוררו פה פתאום ?? כי אפי ישראל התחיל לחפור בנושא ??
המועדון ,תקציבית, תפקד בצורה טובה בשנים עברו ולעולם לא נכנס לגרעונות כבדים שסכנו את קיומו. נכסים נמכרו על מנת להמשיך לקיים את הקבוצה בצורה ספורטיבית והוגנת וכך היה צריך לנהוג.
נכון להיום שגב כבר לא איתנו. יש שניים שלשה אנשים שאיכשהו מנהלים את המועדון ולנו כאוהדים יש אחריות. מי שמצטרף לאדיוט מהרדיו שמטיף לא לקנות מנויים פשוט כורת את הענף שעליו אנחנו יושבים.

אף אחד לא צריך לקרוא לחרם מנויים.
זה יקרה מכוח האנרציה.
לשכנע לקנות זה קשה. לשכנע לא לקנות אין צורך.
אם שגב זייף את הערבויות, למה לא בא יו"ש הבקרה ואומר זאת?
ועוד שאלה. אם שגב התחייב על 13 מיליון ש"ח, איך כל הערבויות הקיימות הן 4 מיליון ש"ח בסניף דואר כלשהו בלונדון, ועוד 3 מיליון ש"ח צ'קים בבנק בקיסריה בחשבון מרוקן?
גם אם הבנק בלונדון אחלה, והצ'קים באוגוסט אחלה, וקאיודה נמכר, ושריקי שוחרר, ואנס דאבור שוחרר, ועומרי קנדה שוחרר, ועודד גביש שוחרר, ושפיגלר ובן מלך נחתכו, איך עדיין חסרים כמה מיליונים טובים אפילו אם כל הערבויות פיקס?
אתה באמת לא מבין שהמספרים כאן לא מסתדרים?

אני מבין דבר אחד - מישהו פה קפץ הרבה הרבה יותר גבוה מהפופיק שלו. אני לא מכיר את המספרים אחד לאחד וגם אתה לא., ואני מציע שלא נרד לרזולוציות האלה כי באמת שאנחנו לא מכירים את הנושא הזה מספיק טוב. אני יודע דבר אחד שהערבויות אמורות לכסות את כל הכסף הפרטי ששגב כביכול התחייב עליו. בפועל זה לא קרה וזה פאק חמור של ההתאחדות והבקרה.
מעבר לזה, אני לא מבין מה עכשיו קופצים פה אנשים ומתחילים לדבר איתי על כל ההסטוריה ההתנהלותית של מכבי נתניה. המשבר החמור הזה נוצר השנה והשנה בלבד. אף אחד לא סחב 10 או 13 מליון גרעון משנים עברו אז בוא נתמקד בהווה ולא במה שקרה פה בימי אנו באנו...
28-May-2015, 21:23
הודעה: #66
לא מתיימר לייחס לעצמי ידע שאין לי.
מהאינפורמציה שנמסרה לי (ולא ביצעתי לגביה בדיקת נהותות),בסיום עונת 12/13 הגרעון עמד על בן 5 ל6 מיליון ש"ח,עוד לפני הגעת שגב/מאור נמכרו בן הרוש דג'אני וסבע במחיר של כ3 מיליון ,סה"כ הגרעון המצטבר טרום הגעת האדונים עמד על גג 3 מיליון ש"ח.
נכון להיום,לפני מכירת קאיודה הגרעון עומד על כ16 מיליון.
ובאפריקאית מצויה,במהלך 2 עונות גדל הגרעון ב13 מיליון ש"ח.
28-May-2015, 22:43
הודעה: #67
השאלה היא כשאומרים שיש גירעון של 12 מיליון שקל זה חובות לשחקנים וספקים או שכספים שהיו אמורים להיות בתקציב בעונה הבאה נכנסו עכשיו ואז אין אותם כשירצו לבנות את התקציב לעונה הבאה.
28-May-2015, 23:25
הודעה: #68
קצת נחזור לכדורגל
(28-May-2015 21:23)אייל ס כתב:  לא מתיימר לייחס לעצמי ידע שאין לי.
מהאינפורמציה שנמסרה לי (ולא ביצעתי לגביה בדיקת נהותות),בסיום עונת 12/13 הגרעון עמד על בן 5 ל6 מיליון ש"ח,עוד לפני הגעת שגב/מאור נמכרו בן הרוש דג'אני וסבע במחיר של כ3 מיליון ,סה"כ הגרעון המצטבר טרום הגעת האדונים עמד על גג 3 מיליון ש"ח.

איל, אתה כל הזמן אומר שלא ניתן לפתוח עונה אם לא מכסים את הגרעון של העונה הקודמת. איך זה ששנתיים (לפחות) אנחנו גוררים גרעונות משנים עברו?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
29-May-2015, 1:08
הודעה: #69
(28-May-2015 23:25)אלון כתב:  
(28-May-2015 21:23)אייל ס כתב:  לא מתיימר לייחס לעצמי ידע שאין לי.

איל, אתה כל הזמן אומר שלא ניתן לפתוח עונה אם לא מכסים את הגרעון של העונה הקודמת. איך זה ששנתיים (לפחות) אנחנו גוררים גרעונות משנים עברו?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

ממה שאני מבין אפשר לגרור עד 4 מליון גירעון בתנאי שיש בטוחות לכיסוי
29-May-2015, 7:04
הודעה: #70
עקרונית לא ניתן לגרור גרעון למעט סכומים זניחים,אך מכיוון שבבקרה הנוכחית נחצו לא מעט עקרונות אז הכל יכול להיות,בעיקר כשבעלים מוכיח דרך רצינית כולל בטוחות להחזרת החובות.
.במכבי נתניה נכון לסוף מאי 15 אין בעלים ואין בטוחות ואין דרך להחזרת חובות,לכן לא רואה אופציה להתחיל את 15/16 כשלא שולמו משכורות וחייבים לספקים ורשויות ואוהדים(שזה החלק הפחות בעייתי).

ולשאלת ה13 מיליון אחרי מכירת קאיודה,הסכום מורכב מחובות קיימים ולא מחוזים עתידיים,זה נכון שכ3 מיליון מתוך ה13 אלו כספים שהתקבלו מאוהדים/ספונסרים/לאן,אך חלק גדול מהסכום שולם מראש ויהיה חסר בתזרים של עונת 15/16 וחלק אלו כספים ששימשו לתשלומי שכר ואמורים להיות מוחזרים ממכירת קאיודה.

כך שאיך שלא נסובב את זה,זה 13 מיליון ש"ח שלא יימחלו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים