שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כל מי שמכבי נתניה יקרה לליבו, חייב להתייצב בצו 8 בכיכר
14-May-2015, 23:07
הודעה: #41
כל מי שמכבי נתניה יקרה לליבו, חייב להתייצב בצו 8 בכיכר
(14-May-2015 22:10)עידן444 כתב:  
(14-May-2015 20:39)משה.ד כתב:  תכלס אני בכיכר כי הנכד סחב אותי ולצערי ההערכה של פיליפצוק כמעט התממשה והכמעט זה בגלל ה under
אתה יודע מה הכי עצוב בהודעה שלך משה?
שאתה אשכרה תירצת וכמעט התנצלת שהגעת במקום שתהיה גאה... אני חושב שזה מנציח יותר מכל את המצב שלנו...

ולעצם העניין,
עשיתי מאמצים מאוד גדולים להגיע. אף אחד מהאנשים שמגיעים איתי למשחקים לא יכל להגיע ובכל זאת זה היה מאוד חשוב לי, גם לבד, להיות נוכח.
הייתי ממושמע והגעתי בסביבות 19:00 והתמונה באמת היתה עצובה...
לאט לאט זרמו עוד ועוד אנשים וכשנאלצתי לעזוב בסביבות 20:00 זה היה נראה קצת יותר טוב... בסופו של דבר היו כמה מאות...

סתם כדי להמחיש עד כמה אנשים שלא חיים את הקבוצה יום יום כמונו מנותקים-
לפני שעזבתי עצרתי לקנות משהו לאכול ואנשים סביבי תהו-"מה קרה למכבי נתניה? על מה ההפגנה?" האמת שלא רק שאלה ששאלו לא ידעו... עושה רושם שאף אחד שהיה בסביבה גם לא ידע לענות ואני פשוט העדפתי לשתוק...

כל הכבוד שהגעת עידן.
הייתה כוונה טובה ורצון טוב. קשה להוציא אנשים מהבתים, מי שהגיע עשה את המקסימום וגם המחווה של ערוץ הספורט הייתה יפה מאוד. ניר רוזנטל ריגש ותומר חרוב עשה עבודה טובה.
בסה״כ היה בסדר ויחד עם התקשורת שהייתה שם אני מקווה שהמסר הועבר למי שהיה צריך.
כל הכבוד לעוסקים במלאכה, ובוז ענק למי שלא עשה מאמץ להגיע!
נ.ב- מחר יתקיים מירוץ נתניה בחוף פולג בשעה 7:30. עיריית נתניה תקצה מסלול של 2 ק״מ לטובת הקבוצה, לכל המעוניין...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-May-2015, 11:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-May-2015 על ידי 11:14 דוד חטב.)
הודעה: #42
RE: כל מי שמכבי נתניה יקרה לליבו, חייב להתייצב בצו 8 בכיכר
ממש עצוב מה שאייל כותב ...מכבי נתניה מנוהלת בצורה שכונתית כבר שנים , יותר נכון לומר כי מעולם לא נוהלה נכון, אין לאף אחד מושג מי אחראי מי הוציא מי התחייב כולם דאגו רק לעצמם ורק לכיסם , כולם ראו אף אחד לא פצה פה ....
שנים אני כותב פה שיש מלא עובדים מיותרים שאולי מרוויחים כסף קטן אבל עושים נזק גדול...
יש מנהלים מיותרים שלאורך שנים טובתם האישית גוברת על טובת המועדון....
להמשיך אז יש גם אוהדים שנמצאים במקום שההשפעה שלהם קטנה במקום להיות אוהדים ולהשפיע הרבה יותר...
בקיצור כל עוד כולם יחיו מאינטרס כזה או אחר...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים