שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כל מי שמכבי נתניה יקרה לליבו, חייב להתייצב בצו 8 בכיכר
14-May-2015, 11:49
הודעה: #31
RE: כל מי שמכבי נתניה יקרה לליבו, חייב להתייצב בצו 8 בכיכר
טל,בלי להכיר את הניהול הכספי בשנתיים האחרונות,נתייחס למספרים בלבד(בהנחה שגיל לב ניהל את המאזן ב5 שנים מאז עזיבת יאמר).
התקציב עמד על בין 18 מיליון ל20,כשהגרעון נסגר כל ע6נה ממכירת נכסים.
בעונה האחרונ נוצר תקציב גדול ב10 מיליון מהשנים שקדמו לו והגרעון גדל מ3 ל16,עיקר האשמה במי שניהל את התקציב לאורך כל 5 השנים,או במשתנה שהופיע לביקור קצרצר ב2 העונות האחרונות?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-May-2015, 12:39
הודעה: #32
(14-May-2015 11:49)אייל ס כתב:  טל,בלי להכיר את הניהול הכספי בשנתיים האחרונות,נתייחס למספרים בלבד(בהנחה שגיל לב ניהל את המאזן ב5 שנים מאז עזיבת יאמר).
התקציב עמד על בין 18 מיליון ל20,כשהגרעון נסגר כל ע6נה ממכירת נכסים.
בעונה האחרונ נוצר תקציב גדול ב10 מיליון מהשנים שקדמו לו והגרעון גדל מ3 ל16,עיקר האשמה במי שניהל את התקציב לאורך כל 5 השנים,או במשתנה שהופיע לביקור קצרצר ב2 העונות האחרונות?
אייל נו באמת מי חתם על כול החוזים המטורפים בתחילת השנה רועי דניאל ????
14-May-2015, 12:45
הודעה: #33
הטענה שלי לגיל לב,שהוא נשאר במועדון למרות שהוא ראה והבין שיש לו עסק עם אדם הזוי במקרה הטוב,שרלטן במקרה אחר,הזוי ושרלטן במקרה הפחות טוב.
לתחושתי ומהמעט שהספקתי לחוות בתקופה שהתנהלתי מול שגב,הוא כמו יאמר(רק בסחבקיות),יודע יותר טוב מולם/אומר כן לאחרון שנכנס אליו/מבטיח הבטחות לא פרופורצינליות.
.ההבדל בין יאמר לשגב,שיאמר שילם ובמזומן על כל התחייבויותיו ועל של שגב,כולנו נשלם ובריבית ד'ריבית.
14-May-2015, 12:46
הודעה: #34
למי שלא הבין... יש הרבה אשמים...
אבל במקום מתוקן האשם העיקרי כשהאניה טובעת הוא רב החובל!
14-May-2015, 13:29
הודעה: #35
רב החובל ברח !! במקום מתוקן הוא בכלא. במקום מופרע הוא מול כיתת יורים. במקום הזוי הוא שותה קאמפרי וצוחק על כולם.
אנחנו כנראה במקום הזוי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
liors (1414-0505-2015201520152015)
14-May-2015, 16:34
הודעה: #36
(14-May-2015 12:45)אייל ס כתב:  הטענה שלי לגיל לב,שהוא נשאר במועדון למרות שהוא ראה והבין שיש לו עסק עם אדם הזוי במקרה הטוב,שרלטן במקרה אחר,הזוי ושרלטן במקרה הפחות טוב.
לתחושתי ומהמעט שהספקתי לחוות בתקופה שהתנהלתי מול שגב,הוא כמו יאמר(רק בסחבקיות),יודע יותר טוב מולם/אומר כן לאחרון שנכנס אליו/מבטיח הבטחות לא פרופורצינליות.
.ההבדל בין יאמר לשגב,שיאמר שילם ובמזומן על כל התחייבויותיו ועל של שגב,כולנו נשלם ובריבית ד'ריבית.

אז איך אתה מסביר את זה שהוא המשיך ליצג אותו גם לאחר שהוא עזב את נתניה
לפי דבריך אם ראה שהוא הזוי שרלטן וכו היה צריך גם לברוח ממנו שורה תחתונה
גיל לב האשם הכי גדול במצב של נתניה מבחינתי יותר משגב אפילו . אם היה גבר ונתניה היתה יקרה לו היה צריך ביום שהתפטר לספר בדיוק מה קורה שם אולי אז היה אפשר לעצור את רכבת הבזבוזים של שגב
14-May-2015, 17:46
הודעה: #37
אחת הבעיות של מרבית האנשים(גם שלי),שמבצעים הערכת מצב,מה יגרום יותר נזק פיצוץ הדברים או השארת סיכוי שיפתרו.
טענתי לגיל לב,שלא עזב כבר באמצע עונה שעברה ונתן אפשרות לאחרים לעבוד עם שגב.
14-May-2015, 20:39
הודעה: #38
תכלס אני בכיכר כי הנכד סחב אותי ולצערי ההערכה של פיליפצוק כמעט התממשה והכמעט זה בגלל ה under
14-May-2015, 22:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-May-2015 על ידי 22:00 פיליפצ'וק.)
הודעה: #39
אני מאוד מצטער אבל אם מישהו חשב, שבהתראה של שבוע וחצי, אפשר להביא אלפים לכיכר ביום חמישי, בשביל הפגנה שמטרה אינה ברורה/ידועה, חי בסרט מדע בידיוני.
כמו שאמרתי מכבי נתניה בתסריט הכי גרוע תפתח את העונה הבאה במינוס 9 נק', תאבק כל השנה על ההישארות וחס וחלילה תרד לליגה הלאומית, לא משהו שאוהדי הקבוצה לא הורגלו אליו בשני העשורים האחרונים.
14-May-2015, 22:10
הודעה: #40
(14-May-2015 20:39)משה.ד כתב:  תכלס אני בכיכר כי הנכד סחב אותי ולצערי ההערכה של פיליפצוק כמעט התממשה והכמעט זה בגלל ה under
אתה יודע מה הכי עצוב בהודעה שלך משה?
שאתה אשכרה תירצת וכמעט התנצלת שהגעת במקום שתהיה גאה... אני חושב שזה מנציח יותר מכל את המצב שלנו...

ולעצם העניין,
עשיתי מאמצים מאוד גדולים להגיע. אף אחד מהאנשים שמגיעים איתי למשחקים לא יכל להגיע ובכל זאת זה היה מאוד חשוב לי, גם לבד, להיות נוכח.
הייתי ממושמע והגעתי בסביבות 19:00 והתמונה באמת היתה עצובה...
לאט לאט זרמו עוד ועוד אנשים וכשנאלצתי לעזוב בסביבות 20:00 זה היה נראה קצת יותר טוב... בסופו של דבר היו כמה מאות...

סתם כדי להמחיש עד כמה אנשים שלא חיים את הקבוצה יום יום כמונו מנותקים-
לפני שעזבתי עצרתי לקנות משהו לאכול ואנשים סביבי תהו-"מה קרה למכבי נתניה? על מה ההפגנה?" האמת שלא רק שאלה ששאלו לא ידעו... עושה רושם שאף אחד שהיה בסביבה גם לא ידע לענות ואני פשוט העדפתי לשתוק...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים