שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הקמת ארגון אוהדים רציני!
08-May-2015, 22:04
הודעה: #21
RE: הקמת ארגון אוהדים רציני!
(08-May-2015 20:24)אייל ס כתב:  
(08-May-2015 20:04)Shaul כתב:  אף קבוצת אוהדים לא יכולה להחזיק קבוצה בליגה מקצוענית!!!
מה שכן אפשר , זה להקים ארגון אוהדים עם חברות שנתית , לדוגמא בעלות של 200 ש״ח לשנה (תורמים שירצו לתרום סכומים גדולים יותר יתקבלו בברכה),הנציגים שינהלו את הארגון ידאגו להטבות למשלמי החברות (הטבות שיכולות להגיע לאלפי שקלים,בעסקים מענפים שונים) כך האוהדים יהנו מהטבות , והארגון יצבור סכומים גדולים בקופה.
לאחר צבירת סכום נורמלי , וכמות חברים גדולה , יהיה אפשר להתחיל להיות מעורבים באחוזים קטנים בניהול הקבוצה.
כמובן שאחד המטרות הראשונות זה לגייס כמה אנשי עסקים שיזרימו לארגון סכומים נכבדים.
אף בעלים לא יוכל למנוע מארגון כזה לומר את דברו.

אתה מפספס,איש לא מצפה שאוהדים יחזיקו ממיסי חבר מועדון.
אוהדים יכולים להגדיל דרמטית את התקבולים ממנויים ומכרטיסים
אוהדים יכולים ליצור אווירה שתגרום לאוהדים בעלי ממון לפתוח ת'כיס
אוהדים יכולים לבצע חלק גדול מהתפקידים במועדון כשחקני נשמה שיהיה הערך המוסף
ובשלב זה של חיינו ללא בעלים רציני,אין סיבה בעולם שארגון האוהדים לא יהיה בעל חלק מרכזי בבעלות וקבלת ההחלטות במועדון.

אייל, לא התכוונתי שנחזיק את המועדון מכספי האוהדים, אבל תשלום לארגון ייצור שייכות ורצון לעזור.
נכון שזה הזמן להתחיל להתארגן, בוא תתחיל , מוכן לעזור בהקמה ולארגן ערב אוהדים במיידית,אומר מראש לא מעוניין בשום תפקיד.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-May-2015, 0:27
הודעה: #22
(08-May-2015 15:29)אייל ס כתב:  תקרא טוב,אני כותב מפורשות שבעבר התנגדתי(ולא לגופו של עיניין).
התנגדותי מקורה ביכולות של המובילים,כל חיי אני חושש מטועמי "שבתאי צבי"(אגב,הזכרתי את זה גם בהקשר שגב),בתחילת דרכה של העמותה ניסיתי להיות איש הקשר ולעזור בשת"פ מול המועדון לצער כולנו יכולות הביצוע של המובילים ונהנתנותם מזרקורי התקשורת לקחו אותם ואותנו לשום מקום.
שנה קודמת עוד בתקופת יאמר(יעיד על כך אופיר)השקעתי לא מעט באיחוד אירגוני האוהדים (בתמיכת משרד הספורט) על מנת שיקום ארגון אחד רציני.

והיום כשאנחנו לפני שוקת שבורה כשאיש לא מתכנן לקחת על עצמו את המועדון,זה זמן האוהדים הרציניים בעלי יכולת הביצוע התכנון והארגון שאת כל האנרגיות שהם משקיעים בכתיבה וברעיונות יצירתיים ובהטפות ובבכי תמרורים ישקיעו במועדון שהם כל כך אוהבים.
וכשאוהדים יובילו את המועדון,אני מאמין שיהיו הרבה יותר מנויים במחירים גבוהים יותר ויוהיו הרבה יותר אוהדים בוגרים שיביאו את ילדיהם ויהיו חיבור לקהילה ויכך לאט לאט מכבי נתניה תחזור למקומה הטיבעי.
כמובן שאוהדים בלבד לא יוכלו להתמודד עם המעמסה ואני בטוח שאותם אוהדים שמוכנים היום לסייע למועדון יסיעו לארגון האוהדים גם בעתיד ואליהם יצטרפו נוספים שעד היום עמדו מנגד.
מסכים לחלוטין. בכל יוזמה שניסינו להרים היו "אוהדים" אופורטוניסטים שנעלמו כעוף החול לאחר שהבלוף שלהם התגלה.
מי שלא היה מעורב בכל הנסיונות להרים. ארגון שפוי וגדול בעבר, לא יבין על מה אייל מדבר.
אני הייתי חלק בכל ההתארגנויות האלה ומתבייש בחלק גדול מהאנשים שהיו לצידי. אם יש משהו שלמדתי מאז זה לא ללכת עם אנשים בעלי אגו גדול ולא ללכת עם אנשים שאני לא מכיר והכי חשוב לא ללכת עם אנשים שמחפשים לקרוא את השם שלהם בעיתון.
09-May-2015, 20:39
הודעה: #23
קב ונקי
איך תזהה את אותם אופורטוניסטים ?

מפגר ולא אופטימי.
09-May-2015, 21:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-May-2015 על ידי 21:06 אלון.)
הודעה: #24
הקמת ארגון אוהדים רציני!
(08-May-2015 20:24)אייל ס כתב:  
(08-May-2015 20:04)Shaul כתב:  אף קבוצת אוהדים לא יכולה להחזיק קבוצה בליגה מקצוענית!!!
מה שכן אפשר , זה להקים ארגון אוהדים עם חברות שנתית , לדוגמא בעלות של 200 ש״ח לשנה (תורמים שירצו לתרום סכומים גדולים יותר יתקבלו בברכה),הנציגים שינהלו את הארגון ידאגו להטבות למשלמי החברות (הטבות שיכולות להגיע לאלפי שקלים,בעסקים מענפים שונים) כך האוהדים יהנו מהטבות , והארגון יצבור סכומים גדולים בקופה.
לאחר צבירת סכום נורמלי , וכמות חברים גדולה , יהיה אפשר להתחיל להיות מעורבים באחוזים קטנים בניהול הקבוצה.
כמובן שאחד המטרות הראשונות זה לגייס כמה אנשי עסקים שיזרימו לארגון סכומים נכבדים.
אף בעלים לא יוכל למנוע מארגון כזה לומר את דברו.

אתה מפספס,איש לא מצפה שאוהדים יחזיקו ממיסי חבר מועדון.
אוהדים יכולים להגדיל דרמטית את התקבולים ממנויים ומכרטיסים
אוהדים יכולים ליצור אווירה שתגרום לאוהדים בעלי ממון לפתוח ת'כיס
אוהדים יכולים לבצע חלק גדול מהתפקידים במועדון כשחקני נשמה שיהיה הערך המוסף
ובשלב זה של חיינו ללא בעלים רציני,אין סיבה בעולם שארגון האוהדים לא יהיה בעל חלק מרכזי בבעלות וקבלת ההחלטות במועדון.

אייל, זו התשובה שנתתי לאחד החברים פה בפורום שפתח פוסט דומה בפייסבוק. ״לדעתי העיניין צריך להתחיל ממספר אנשי עסקים שיתגייסו יחדיו ויהוו את הבסיס. אותם אנשי עסקים יכולים להתחייב לx כסף תמורת x מניות (לדעתי מעל ל 50%). לאחר מכן אפשר יהיה לפנות לקהל האוהדים ולגייס מהם את השאר כאשר כל מניה תהיה שווה x כסף. בהתאם להשקעת אנשי העסקים והשתתפות הקהל ייקבע גובה התקציב. גם במודל זה (שצריך לפתחו) צריך לגייס אנשים אמידים שאוהבים את המועדון וכמובן לחשוב מי ואיך מכסים את הגערעון ומי חותם על הערבויות...״
כל עוד לא יהיה את הבסיס של אותם אנשי עסקים, לדעתי, אין מה לבנות על האוהדים ״הפשוטים״.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
09-May-2015, 23:40
הודעה: #25
(09-May-2015 20:39)אני gad כתב:  קב ונקי
איך תזהה את אותם אופורטוניסטים ?
קודם כל צריך ללכת רק עם אוהדים שמכירים ושיודעים שהם לא חולי תקשורת ולא בעלי אגו גדול מדי. אנחנו נפלנו עם אנשים שבאו משום מקום ולא היו פעילים לפני כן.
10-May-2015, 7:04
הודעה: #26
אלון,נכון להיום למכבי נתניה יש מספר אוהדים מצומצם שתורם כל שנה לא מעט כסף ואותם אוהדים החזיקו את הקבוצה מעל המיים בתקציבים שפויים ועליהם לא מוטלת חובת ההוכחה והתאגנות,כי הם מאורגנים ולא זקוקים לחשיפה.
האוהדים הם הגורם החסר במשוואה,במידה ויקום גוף שכזה שיהיה מוכן לקחת על עצמו אחריות ולדעת להתארגן ולהתחייב על הכנסה משמעותית ממנויים(ולא מדמי חבר) ובלי הכנסה משמעותית ממנויים אין הצדקה לצעד כזה,ברור לי לחלוטין שאותם אוהדים שתרמו עד היום,ימשיכו לתרום ויותר,אני משוכנע שאליהם יצטרפו רבים וטובים שיש ביכולותיהם הכלכליות מעבר לרכישת מנוי וישמחו להיות חלק ממהלך כזה.
10-May-2015, 9:04
הודעה: #27
(10-May-2015 7:04)אייל ס כתב:  אלון,נכון להיום למכבי נתניה יש מספר אוהדים מצומצם שתורם כל שנה לא מעט כסף ואותם אוהדים החזיקו את הקבוצה מעל המיים בתקציבים שפויים ועליהם לא מוטלת חובת ההוכחה והתאגנות,כי הם מאורגנים ולא זקוקים לחשיפה.
האוהדים הם הגורם החסר במשוואה,במידה ויקום גוף שכזה שיהיה מוכן לקחת על עצמו אחריות ולדעת להתארגן ולהתחייב על הכנסה משמעותית ממנויים(ולא מדמי חבר) ובלי הכנסה משמעותית ממנויים אין הצדקה לצעד כזה,ברור לי לחלוטין שאותם אוהדים שתרמו עד היום,ימשיכו לתרום ויותר,אני משוכנע שאליהם יצטרפו רבים וטובים שיש ביכולותיהם הכלכליות מעבר לרכישת מנוי וישמחו להיות חלק ממהלך כזה.
כמה זה הכנסה משמעותית?
10-May-2015, 9:29
הודעה: #28
הקמת ארגון אוהדים רציני!
בכל הסיפור הזה נדמה לי שנשכח הנושא הפעוט של הגרעון . מי בדיוק יקח על עצמו הלוואה של מעל 10 מ שקל ? אייל אתה אמרת בתוכנית שהצעת כאן שהעיריה תלווה למועדון ( משהו דומה לחכירת מגרש טוברוק ). אני לא רואה את זה קורה במציאות של היום. לא יודע כמה עלה להקים את טוברוק, אבל השטח כבר היה שם אז ישרו שתלו דשא שמו מערכות השקיה תאורה ובנו כמה מבנים . אני משוכנע שהעלות היתה פחותה בהרבה. מי בעיריה יתן לנו היום הלוואה של 10 מיליון ש״ח ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
10-May-2015, 9:45
הודעה: #29
(10-May-2015 9:29)טל.מ כתב:  בכל הסיפור הזה נדמה לי שנשכח הנושא הפעוט של הגרעון . מי בדיוק יקח על עצמו הלוואה של מעל 10 מ שקל ? אייל אתה אמרת בתוכנית שהצעת כאן שהעיריה תלווה למועדון ( משהו דומה לחכירת מגרש טוברוק ). אני לא רואה את זה קורה במציאות של היום. לא יודע כמה עלה להקים את טוברוק, אבל השטח כבר היה שם אז ישרו שתלו דשא שמו מערכות השקיה תאורה ובנו כמה מבנים . אני משוכנע שהעלות היתה פחותה בהרבה. מי בעיריה יתן לנו היום הלוואה של 10 מיליון ש״ח ?

טל.לרשת העיר יש אחריות וככזו אני מאמין באמונה שלמה שנושא ההלוואה,כשיהיה מדובר במועדון שחוזר לאוהדים יהיה לעיריה מה לומר בדרך של הלוואה,תשלום מראש תמורת קיזוז לאורך שנים,רתימת אחד התורמים הגדולים או כל דרך יצירתית אחרת.

לא הייתי עוסק בזה בשלב זה,על מנת שתיהיה סיבה ראויה לפנות,צריך להראות רצינות רבה ורק לאחר מכן לעסוק בנושא ההלוואה ובנושא ההתאחדות..
10-May-2015, 9:47
הודעה: #30
הקמת ארגון אוהדים רציני!
היום מכבי נתניה מכניסה כ3 מיליון שקל פלוס מינוס ממנויים וכרטיסים (סכומים שלדעתי משועבדים ללאן גם בתקציב 2016 ואולי יותר). מה זה סכום יותר משמעותי ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים