שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
גם קובי בלדב שם את המפתחות
05-May-2015, 10:10
הודעה: #51
אמת דיברת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-May-2015, 10:12
הודעה: #52
RE: גם קובי בלדב שם את המפתחות
מסכים לחלוטין עם מר ית הכותבים כאן,למרות שחלקם כותב ממקומות אחרים לחלוטין.
1.אכן,הניהול במכ י נתניה חובבני ומעולם לא עמד בשום קנה מידה ניהולי עיסקי.
2.קובי בלדב כשחקן נשמה,חיפה על הניהול החובבני ביכולותיו לגייס ספונסרים ולרתום מאמנים ושחקנים וחברים.
3,הבטחות תשובה לפני 4 שנים מצד 1 והתנהלות שגב מצד שני הביאה אותנו למדרון החלקלק אחרי קוו פרשת המים.
4. שש עשרה מיליון זו משימה כמעט בלתי אפשרית לאותם אוהבי מועדון שמוכנים לעזור אך לא במחיר סיכון ממשי של הישגיהם עד היום.
5.למרות שאני נגד מוערבות עירונית/ציבורית במועדוני ספורט שמעסיקים עובדים בשכר שגדול בסדרי גודל מהממוצע במשק,זה המקרה שהעיריה תלווה סכום כסף משמעותי לחברת ניהול שתפוקח צמוד ע"י חשב העיריה(עד החזרת החוב),החוב יוחזר ב10 שנים על חשבון החלק היחסי מההקצבה השנתית למועדון(לא רואה הבדל בין הלוואה כזו לרכישת מגרש טוברוק מאיזיקוביץ).
6.הקבוצה חייבת להיות מנוהלת ע"י מנהל מקצועי שיקבץ סביבו אוהדים בעלי יכולות שונות שחלקם יבצע את העבודה בהתנדבות והאחר בשכר סביר ויפה לכל נפש.
7.יוקם אירגון אוהדים רציני ושפוי שיבנה בסיס רחב ורציני שיהפוך להיות בעל השפעה במועדון.
05-May-2015, 10:22
הודעה: #53
(05-May-2015 10:12)אייל ס כתב:  מסכים לחלוטין עם מר ית הכותבים כאן,למרות שחלקם כותב ממקומות אחרים לחלוטין.
2.קובי בלדב כשחקן נשמה,חיפה על הניהול החובבני ביכולותיו לגייס ספונסרים ולרתום מאמנים ושחקנים וחברים.
3,הבטחות תשובה לפני 4 שנים מצד 1 והתנהלות שגב מצד שני הביאה אותנו למדרון החלקלק אחרי קוו פרשת המים.
4. שש עשרה מיליון זו משימה כמעט בלתי אפשרית לאותם אוהבי מועדון שמוכנים לעזור אך לא במחיר סיכון ממשי של הישגיהם עד היום.
5.למרות שאני נגד מוערבות עירונית/ציבורית במועדוני ספורט שמעסיקים עובדים בשכר שגדול בסדרי גודל מהממוצע במשק,זה המקרה שהעיריה תלווה סכום כסף משמעותי לחברת ניהול שתפוקח צמוד ע"י חשב העיריה(עד החזרת החוב),החוב יוחזר ב10 שנים על חשבון החלק היחסי מההקצבה השנתית למועדון(לא רואה הבדל בין הלוואה כזו לרכישת מגרש טוברוק מאיזיקוביץ).
6.הקבוצה חייבת להיות מנוהלת ע"י מנהל מקצועי שיקבץ סביבו אוהדים בעלי יכולות שונות שחלקם יבצע את העבודה בהתנדבות והאחר בשכר סביר ויפה לכל נפש.
7.יוקם אירגון אוהדים רציני ושפוי שיבנה בסיס רחב ורציני שיהפוך להיות בעל השפעה במועדון.

זו הצעה לתכנית, או תכנית נרקמת?
05-May-2015, 10:23
הודעה: #54
סעיף 5 זה רעיון אישי או שמישהו מנסה ליישם ?

05-May-2015, 10:23
הודעה: #55
(05-May-2015 10:12)אייל ס כתב:  מסכים לחלוטין עם מר ית הכותבים כאן,למרות שחלקם כותב ממקומות אחרים לחלוטין.

כל אלה מניח שלצורך מניעת פירוק ולא לאחר פירוק...
05-May-2015, 10:32
הודעה: #56
לא יודע למה אבל זה שקובי הולך אולי זה תחילת הניקוי שמאור ורועי יעשו

05-May-2015, 10:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-May-2015 על ידי 10:39 טל.מ.)
הודעה: #57
זהו שנראה לי אתה טועה מורדי. לפי ההתנהלות מאור בכלל עוד לא החליט לאן פניו, ורועי לא יכול לנהל את המשבר הזה לבדו.

http://sport1.maariv.co.il/כתבה/133442
וכנראה באמת שמאור החליט שלא.

05-May-2015, 10:48
הודעה: #58
אלו נדודי השינה של הימים האחרונים וממש לא העלתי בפני איש.
זו הזדמנות פז לבנות מועדון של אוהדים רציניים ואחראיים שיקבל גיבוי מאותם אנשי עסקים שמוכנים לעזור מתוך אהבה(ולא שאלתי אותם).
כשאני אומר רציניים לא מתכוון לאלו שהקימו את העמותה או ניהלו אותה ולא מתכוון לאלו שמשתפים פעולה עם אפי ופותחים פוסטים מתלהמים בפייס או כאן.
.רצינים זה אותם אלו שהמועדון חשוב להם ובעלי יכולות ניהול ואירגון שיהיו מוכנים לקחת על עצמם ולא רק לצפות שאחרים יעשו את העבודה עבורם.
אני מדבר על ייחס ישיר(בשלב ראשון),בין מכירת המנויים לתרומה של אנשי העסקים,אני מדבר על אפשרות השקעה(שיפה לכל כיס).
אני מדבר על אפשרות הכנסת אדם רציני בעתיד,רק שיפגין רצינות ויתן בטוחות למניעת סיטואציות כפי שאנחנו חווים עכשיו.
05-May-2015, 10:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-May-2015 על ידי 10:52 עידן444.)
הודעה: #59
(05-May-2015 10:34)טל.מ כתב:  זהו שנראה לי אתה טועה מורדי. לפי ההתנהלות מאור בכלל עוד לא החליט לאן פניו, ורועי לא יכול לנהל את המשבר הזה לבדו.

http://sport1.maariv.co.il/כתבה/133442
וכנראה באמת שמאור החליט שלא.

השאלה היא האם בצדק?
השאלה היא מדוע נתן מאור לאדון שגב להשתולל עם עסק שהוא שותף לו?
לא שאני חושב שמאור עשה זאת בכוונה, אבל ללא ספק חוסר האיכפתיות והעמידה מהצד בזמן שהשותף שלו מחריב מועדון כדורגל, והוא, הבקרה התקציבית, ולמעשה כולם יושבים מהצד זועק לשמיים.
היצור ברדיו זועק שאין כסף כבר מהקיץ,
אייל זועק שתקציב הקבוצה לא מאוזן וחסר בסיס,
אם אייל שנמצא מחוץ למערכת יודע זאת זה אומר שאנשים בתוך המערכת ידעו זאת גם כן(הרי אייל לא המציא מתוך תחושות בטן),
אז כן, כל מי שהיה חלק מהמועדון אחראי למצב- גם מאור.

לגבי השחרור של רוני לוי, עוד צעד מוזר(אולי חסר ברירה אולי סתם בשל הכאוס במועדון- אין לי מושג) שמשחרר את שחר מלפצות את מכבי נתניה על לקיחת רוני לוי, שזה משהו שממה שהבנתי הוא התכוון לעשות- אם כספית ואם ע"י העברת שחקנים.

בתקציב מינימום, השאלות שחקנים בחינם ממכבי חיפה יכול להיות ההבדל בין קבוצה שיכולה לשרוד לקבוצה שאין לה סיכוי...
05-May-2015, 10:52
הודעה: #60
לעניות דעתי מאור לא נקי מאחריות אבל מכיון שאין לו אחריות כספית לגבי ההתחייבויות הוא צפה בחוסר ענין מהצד. לגבי רוני לוי - לא יודע. יש כאוס במכבי נתניה.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים