שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
גם קובי בלדב שם את המפתחות
04-May-2015, 20:47
הודעה: #41
RE: גם קובי בלדב שם את המפתחות
(04-May-2015 20:05)שמעון אלגרבלי כתב:  האבסורד הכי גדול תאורטית נתניה תעלה עם הנוער מחוזק ותנצח.
מה זה אומר .שזה ההרכב הכי חזק או שלא.
בקיצור הכל נתון לפרשנות נקווה שלא נאלץ להגיע לזה
ולעבור את 2 המשחקים הקרובים בשלום ובכבוד.
לכבודה של הקבוצה והמועדון

איזה הרכב מחוזק ?? כל השחקנים בעלי החוזה לא ישחקו זאת אומרת ההרכב שעולה בנוער יעלה בבוגרים
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-May-2015, 22:23
הודעה: #42
אולי בכל זאת נמכור עכשיו מנויים לעונה הבאה? כדי לשלם משכורות.
בלי הבטחות בלי תלות בסגל כזה או אחר בלי שם גדול כמאמן, פשוט לבקש עזרה מהקהל של נתניה.
לשלם משכורות ואח"כ נחשוב , נרוויח חודשיים או יותר

מפגר ולא אופטימי.
04-May-2015, 22:24
הודעה: #43
(04-May-2015 22:23)אני gad כתב:  אולי בכל זאת נמכור עכשיו מנויים לעונה הבאה? כדי לשלם משכורות.
בלי הבטחות בלי תלות בסגל כזה או אחר בלי שם גדול כמאמן, פשוט לבקש עזרה מהקהל של נתניה.
לשלם משכורות ואח"כ נחשוב , נרוויח חודשיים או יותר

אין אפשרות הכסף הולך ישירות לכיסוי ההלוואה שלקחו מלאן
04-May-2015, 22:27
הודעה: #44
אוקי אז לתמחר את החולצות ושאר המוצרים בחנות האוהדים במחיר מופקע ולבקש שיקנו על מנת להציל את המועדון, כך ניתן לשלם באשראי.

מפגר ולא אופטימי.
05-May-2015, 9:32
הודעה: #45
לכל המודאגים בלדב לא הולך לשום מקום ....יש לו יותר מידי מה להפסיד.
זר לו היה נקלע לפוסט הזה היה חושב שהניהול לאורך השנים היה מופתי אין גרעון והאיש שעושה קולות של תפסו אותי אני הולך לא היה האיש החזק לאורך השנים....
יאללה תתקדמו ....
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
עידן444 (0505-0505-2015201520152015)
05-May-2015, 9:47
הודעה: #46
יאללה תתקדם אתה ... מה באמת אתה רוצה ? שהוא יפסיק לנסות ? שהוא ירים ידיים ? שרועי ישאר לבד ? אתה מבין שאין קבוצה או שזה יפול עליך בהפתעה ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
05-May-2015, 9:55
הודעה: #47
אלברטו צביקה ורועי כהן הם ההתגלמות של האבן שטיפש אחד זורק לבאר.
אני מנסה להיות פרקטי ולחשוב מה אפשר לעשות ואני די אובד עצות. 16 מליון זה סכום שגדול על אוהדים ועל אנשים מאוד אמידים, אם לא מיליארדר פותר את העניין אני לא רואה דרך שהסיפור הזה מסתיים בטוב
05-May-2015, 9:58
הודעה: #48
עדיין לא הבנת שמה שהביא את מכבי נתניה למצב הזה זה ניהול חובבני ?
של כולם מהראשון עד האחרון ומה לעשות שמי שנמצא שם הכי הרבה זמן יקבל גם את רוב חיצי הביקורת ...
ותהיה רגוע אני לא יודע מה יהיה אבל מבטיח לך בלדב יהיה פה...
05-May-2015, 10:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-May-2015 על ידי 10:08 טל.מ.)
הודעה: #49
הבנתי שמה שהביא את נתניה למצב הזה זה בעיקר בעלים הזוי שהכניס את נתניה לסחרור. לגבי חובות העבר ציפיתי ממך בתור איש מערכת להבין שאתה מתחיל עם תקציב אחד ואז נכנס ללחץ כמו בעונת הירידה כי הדברים לא מסתדרים ומביא עוד שחקנים כי מפחד להכשל והנה נוצר בור. וזה מה שקורה כשעובדים בלי בעלים. אתה היית מסוגל לנהל משהו בלי כסף ? כל היום למכור ולשנורר ? תראה לאן קורנפיין הגיע תראה לאן הפועל הגיעה.. חובות חובות חובות.. הבעיה שאותם תמיד יקנו ואנחנו לא מעניינים אפילו את האנשים שגדלו פה.

(05-May-2015 9:55)איציק_כהן כתב:  אלברטו צביקה ורועי כהן הם ההתגלמות של האבן שטיפש אחד זורק לבאר.
אני מנסה להיות פרקטי ולחשוב מה אפשר לעשות ואני די אובד עצות. 16 מליון זה סכום שגדול על אוהדים ועל אנשים מאוד אמידים, אם לא מיליארדר פותר את העניין אני לא רואה דרך שהסיפור הזה מסתיים בטוב

מסכים איתך .. זה כנראה גדול על מאור - עובדה הוא עדיין לא קיבל החלטה, כל השאר כנראה הודיעו שאין ביכולתם ואז הוא לבד. לא רואה איך יוצאים מכאן.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
05-May-2015, 10:09
הודעה: #50
עוד דבר שאנשים כאן לא מבינים זה שבלדב, עם כל הכבוד, ויש כבוד, עושה או לא עושה למכבי נתניה טובה, עובדתית, אם אייל ס' טוען שיצחק תשובה צמח מתוך מכבי נתניה, זה נכון פי כמה לגבי קובי בלדב שלא רק צמח מתוך מכבי נתניה- מכבי נתניה עשתה אותו ורק בזכות מכבי נתניה הוא הגיע לאן שהגיע, ולא בזכות כישורים יוצאי דופן.

זה שהוא כאן ברגעים הקשים זה הרבה מתוך הרגשת מחוייבות, והאיש חייב המון למכבי נתניה.
זה לא נורא מטריד אותי אם בלדב באמת ילך כי אי אפשר בלי בלדב, אלא מסיבה אחרת- שיש כאוס במועדון ואני לא רואה מי ימלא את המקום. מי בכלל יכול לקבל החלטות במצב הזה? מי בכלל יכול ליזום מהלכים? לדעתי הידיים של כולם כבולות ובלדב הוא בכל זאת אוטוריטה שהעדרותה עלולה להשאיר חלל גדול, ובמצב הנוכחי משמעותה התרסקות טוטאלית- הן בהתנהלות היום יומית, והן בבית הדין בו יתכן וצפויות לנו שעות ארוכות...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים