שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
גם קובי בלדב שם את המפתחות
04-May-2015, 17:34
הודעה: #21
RE: גם קובי בלדב שם את המפתחות
אלברטו - זה כוכב חדש אין לו שום דבר אישי נגד בלדב אבל הוא חושב שהוא אפס מאופס גנב שרק יודע לקחת ו 30 שנה לא הביא תואר
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-May-2015, 17:45
הודעה: #22
לא יודע מי אותם עאלק אוהדים ומה הם מנסים להשיג, אבל ברור לי שכל מה שיקרה לא יהיה לטובת העניין ולא יקדם במיל את הקבוצה.
קובי בלדב הוכיח במשך עשרות שנים את נאמנותו למועדון. בטוב וברע. וכן, הוא עשה טעויות כמו רבים וטובים אחרים, אבל לעולם לא נטש את הספינה גם שהרבה טרמפיסיטים אחרים קיבלו כותרות והתאיידו באוויר.
חייבים להוקיע את הטמבלים האלה שכנראה לא מבינים שכל מה שיקרה בסוף זה שנשפוך את התינוק עם המים !
צאו נגדם בכל מקום. תאמינו לי , אין לנו את הפריבילגיה לוותר על השירותים של בלדב.
04-May-2015, 17:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-May-2015 על ידי 17:49 עידן444.)
הודעה: #23
אני לא יודע מי שמע את ההסבר של היועצת המשפטית שדיברה אתמול ברדיו.
אני אביא את עיקרי הדברים ועל אף כל האיומים אלה העובדות וההשלכות המשפטיות-
מכבי נתניה חייבת לעלות בהרכב החזק ביותר עפ"י התקנון.
היות ושחקני הקבוצה שובתים אין לה אפשרות לעשות כך.
השביתה היא צודקת וחוקית מבחינת השחקנים ואין למועדון מה לעשות כנגד זה וכל שנותר לו הוא לעלות עם ההרכב החזק ביותר שעומד לרשותו ללא השחקנים השובתים(שעושים זאת בצדק עקב הלנת שכר)

היא טענה כי היא תהיה מאוד מופתעת אם מכבי נתניה, מועדון כדורגל שראשיו במשך חודשים ארוכים מלינים שכר- דבר שהוא עבירה פלילית(!!!), בסופו של דבר יועמד לדין דווקא על סעיף "אי הופעה בהרכב החזק ביותר", שהוא זניח ביחס לעבירה הפלילית שהמועדון מבצע כלפי עובדיו חודשים רבים ובאופן לא ברור לא עומד לדין על כך!

אז בואו נחדד,
אנחנו בצרות צרורות- בזה אין ספק,
אבל לפחות משפטית, נראה שהבעיה העיקרית היא הלנת שכר, וזה מגוחך אם המועדון יענש בחומרה דווקא על סעיף ברמת חומרה נמוכה בהרבה!
04-May-2015, 17:52
הודעה: #24
(04-May-2015 17:45)אופיר34 כתב:  לא יודע מי אותם עאלק אוהדים ומה הם מנסים להשיג, אבל ברור לי שכל מה שיקרה לא יהיה לטובת העניין ולא יקדם במיל את הקבוצה.
קובי בלדב הוכיח במשך עשרות שנים את נאמנותו למועדון. בטוב וברע. וכן, הוא עשה טעויות כמו רבים וטובים אחרים, אבל לעולם לא נטש את הספינה גם שהרבה טרמפיסיטים אחרים קיבלו כותרות והתאיידו באוויר.
חייבים להוקיע את הטמבלים האלה שכנראה לא מבינים שכל מה שיקרה בסוף זה שנשפוך את התינוק עם המים !
צאו נגדם בכל מקום. תאמינו לי , אין לנו את הפריבילגיה לוותר על השירותים של בלדב.

בכל מועדון כדורגל יש את חובבי הפרסום שעושים הכל כדי לקבלו. היום בעידן הפייסבוק זה נעשה הרבה יותר קל במיוחד כשמסתובבים שם הרבה ילדים שמושפעים מכל שטות. מי שבאמת אוהב את מכבי נתניה ומכבי נתניה מספיק חשובה לו צריך לדעת להבדיל בין העיקר לטפל ולדעת לסנן רעשי רקע. למי שבמאת אכפת, לא ינטוש ספינה טובעת אלא רק לאחר שיביאה לחוף מבטחים (אם הוא באמת מסוגל).
04-May-2015, 17:53
הודעה: #25
(04-May-2015 17:48)עידן444 כתב:  אני לא יודע מי שמע את ההסבר של היועצת המשפטית שדיברה אתמול ברדיו.
השביתה היא צודקת וחוקית מבחינת השחקנים ואין למועדון מה לעשות כנגד זה וכל שנותר לו הוא לעלות עם ההרכב החזק ביותר שעומד לרשותו ללא השחקנים השובתים(שעושים זאת בצדק עקב הלנת שכר)

היא טענה כי היא תהיה מאוד מופתעת אם מכבי נתניה, מועדון כדורגל שראשיו במשך חודשים ארוכים מלינים שכר- דבר שהוא עבירה פלילית(!!!), בסופו של דבר יועמד לדין דווקא על סעיף "אי הופעה בהרכב החזק ביותר", שהוא זניח ביחס לעבירה הפלילית שהמועדון מבצע כלפי עובדיו חודשים רבים ובאופן לא ברור לא עומד לדין על כך!

אז בואו נחדד,
אבל לפחות משפטית, נראה שהבעיה העיקרית היא הלנת שכר, וזה מגוחך אם המועדון יענש בחומרה דווקא על סעיף ברמת חומרה נמוכה בהרבה!

הרכב חזק ביותר - הוא מושג אשר עפ"י התקנון נתון לפרשנות.
זה לא אומר שאתה( מכבי נתניה)מכוסה...
זה אומר שמתחילים לדון בעניין בבתי הדין של ההתאחדות(ולא יודעים איפה מסיימים)...
לגבי השחקנים והאחריות על גבול הפלילי- אין ספק שהבעיה חמורה יותר ככל שהשחקנים יחליטו לתבוע.
השאלה היא האם יתבעו והאם יהיה להם את מי....
04-May-2015, 17:55
הודעה: #26
תסביר את לטל שוב הוא מסרב לקלוט.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
04-May-2015, 17:58
הודעה: #27
(04-May-2015 17:48)עידן444 כתב:  אני לא יודע מי שמע את ההסבר של היועצת המשפטית שדיברה אתמול ברדיו.

אז בואו נחדד,

עידן מעבר לפרשנות המשפטית של ניצן, אני שולח אותך ללינק שפרסמתי פה. מכבי נתניה תחטוף כהוגן בבית הדין של ההתאחדות בגלל הסעיף שנדון לפרשנות. אם היא תערער על כך לבית הדין המחוזי של מדינת ישראל - וואלה קטונתי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
04-May-2015, 18:00
הודעה: #28
(04-May-2015 17:53)nitzan כתב:  

אז בואו נחדד,

הרכב חזק ביותר - הוא מושג אשר עפ"י התקנון נתון לפרשנות.
זה לא אומר שאתה( מכבי נתניה)מכוסה...
זה אומר שמתחילים לדון בעניין בבתי הדין של ההתאחדות(ולא יודעים איפה מסיימים)...
לגבי השחקנים והאחריות על גבול הפלילי- אין ספק שהבעיה חמורה יותר ככל שהשחקנים יחליטו לתבוע.
השאלה היא האם יתבעו והאם יהיה להם את מי....

ניצן, אני אפילו לא נכנס לפרשנויות האלה...
אם לא הבנת, זה לא רלוונטי. אף אחד לא יבוא ויטען שזה ההרכב החזק ביותר וזה נעשה מבחירה של רוני לוי כי זה לא וכולם יודעים- זה נעשה כי השחקנים שובתים ולא מוכנים להופיע והרכב הנוער הוא ההרכב החזק ביותר שהקבוצה יכולה להופיע איתו וזה מה שקובע. הדיון הוא בכלל לא ברמה שאתם מדברים עליה של כן פרשנות לא פרשנות- היא הרבה מעל זה!
04-May-2015, 18:00
הודעה: #29
(04-May-2015 17:55)amir כתב:  תסביר את לטל שוב הוא מסרב לקלוט.

אמיר תקרא שוב מה ניצן כתב ,תקרא שוב את הפרשנות המשפטית של עו"ד יפתח אבן עזרא בספורט5 ואז תגיד לי אם הבנתי משהו לא נכון. אני אשמח לטעות.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
04-May-2015, 18:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-May-2015 על ידי 18:08 עידן444.)
הודעה: #30
טל, אני אתאר את זה בפשטות-
להעמיד את מכבי נתניה לדין, מועדון שמלין שכר חודשים ועובר עבירה פלילית, על סעיף יחסית זניח ונתון לפרשנות הוא מקביל לאדם ששדד בנק, לא יעמידו אותו לדין על כך כי זה ששלח אותו מקורב למוסדות החוק, ואז יעמידו אותו לדין על זה שהוא נסע ברכבת בלי כרטיס. זה מגוחך...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים