שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פירוק, כן או לא?
03-May-2015, 23:56
הודעה: #41
פירוק, כן או לא?
אייל אנחנו לא מצפים מאף אחד. אנחנו מקווים. מעבר לזה - אין לנו זכות. לי אין מושג מה הונו של יוסי מאור כמו שאין לי מושג מה היה. הונו של שגב. אם זה גדול עליו אני בטח ובטח לא אטיף לו לסכן את משפחתו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-May-2015, 0:27
הודעה: #42
פירוק, כן או לא?
(03-May-2015 23:55)אופיר34 כתב:  אני מבין בדיוק מאיפה הדברים של אייל נאמרים.
לאדם שתורם הרבה מאד אלפים קשה לקבל ולהבין מצב שבו אתה מותח את עצמך כלכלית , לפעמים על חשבון העסק והילדים שלך ,ומצד שני אתה קורא ושומע אוהדים שלא מבינים איך האמידים למיניהם לא מוכנים לעשות עוד פוש קטן ולשים את המיליון שניים הנוספים כדי לפתור את הבעייה, ומצד שלישי, אתה קורא שאלפי אוהדי נתניה הצליחו לאסוף סכום עתק של 3500 שקלים...
אז את אייל מצד אחד אני מבין.
מצד שני ,אני לא כל כך מסכים לגבי ההשוואה בין המיליון שהמועמדים לרכישה יכולים לשים ובין מה שטל/אופיר/אלון ושות׳ יכולים להוציא מהכיס. אני הייתי הולך יותר לכיוון האלפים הבודדים. ואני ,דרך אגב, מוכן מחר להעביר סכום בסדר גודל כזה לכל גוף/אדם מסודר שינתב את הכסף ישירות לקופה הריקה.
מעבר לזה, כמו שנאמר פה בעבר, צריך להבין ולהגיד את הדברים בצורה כנה ואמיתית - אצלנו בנתניה, בגלל הרבה סיבות -סוציאליות, תרבותיות ואישיותיות קשה מאד עד בלתי אפשרי להרים ארגון אוהדים שייקח על עצמו משימות מהסוג של איסוף כספים, ארגון ערבי התרמה, הקמת קבוצת ניהול וכו׳.
לעת עתה , אנחנו תלויים בעיקר בחסדיהם של האוהדים האמיתיים והאמידים של הקבוצה וגם ברצונה של ראש העיר להפעיל את השפעתה במציאת פתרון למשבר הזה.

גם אני מבין את איל וכבר כתבתי לו שדבריי אינם מכוונים אליו או לכל אחד אחד אחר אשר נותן את המקסימום שיכול לתת.
יחד עם זאת אני כן חושב שאנחנו כאוהדים יכולים לצפות/לקוות/לייחל (כמו האוהדים של שאר המועדונים) לבעלים אמיד ורציני שייקח את הקבוצה עליו ויבנה/ו כאן משהו רציני לארוך טווח.
מצטער, באמת שכבר נמאס כל פעם לחשוב שיצאנו מההריסות ואז לקבל עוד בומבה שמחזירה אותך עמוק למטה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
04-May-2015, 1:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-May-2015 על ידי 1:37 עידן444.)
הודעה: #43
RE: פירוק, כן או לא?
אייל, אתה חוזר על זה ואני לא מבין איפה אתה רואה שמישהו כאן מצפה ממישהו לשים כסף?
יש ציפיה מאותם טייקונים שאתה אומר שאין מצב שיעזרו. לא מאנשים אמידים בסדר הגודל הנמוך יותר.
אני באופן אישי, וכבר אמרתי זאת, לא מצפה מאף אדם פרטי, אלא אם כן כמה מיליונים עבורו זה כמו עבורי מנה פלאפל, לשים כסף. אני שוב חוזר- מערכת שלמה כשלה. גם בתוך מכבי נתניה וגם במעטפת שמסביב. אני חושב שנימקתי זאת יפה בפוסט שהעליתי לפני מספר שעות- המערכת כשלה- ועל המערכת לפתור את הבעיה, ואם היא לא תעשה זאת, ואף אחד גם לא הולך לשלם את המחיר למעט שחקני, עובדי ומועדון מכבי נתניה- מבחינתי הכדורגל הישראלי פשט את הרגל סופית- ואני אישית, תמים או לא תמים, היסטרי או לא היסטרי, זיין שכל או בלבלן ביצים, לא מוכן לסבול...
הכדורגל והאהבה למכבי נתניה ממלאת חלק גדול משעות הפנאי שלי... יש לי עוד תחביבים... יש לי אישה וילדים... כל הכאב לב הזה בשביל ענף שהוא כל כך מסריח ומושחת מהיסוד שלו- זה פשוט לא שווה את זה! ואני בטוח שרבים מרגישים כך. מערכת שלמה כשלה ואיש לא לוקח אחריות. פשוט מדהים! אם הצבא שלנו היה מתנהל כך, ואני יודע שאתה איש צבא לשעבר- כבר מזמן היינו בים...
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלון (0404-0505-2015201520152015)
04-May-2015, 12:59
הודעה: #44
אני מקווה שלפחות ימצא הכסף לשלם לקאיודה כי אחרת יהיה עוד יותר גרוע. אם הוא שוקל פניה לפיפא נתניה תתקשה לצאת נקיה מהסיפור הזה.

http://www.one.co.il/Article/14-15/1,1,8...tml?ref=hp

מרקו רויס - לא מילה גסה !
04-May-2015, 14:10
הודעה: #45
לערכתי ,דודו דהן משהה בכוונה את סגירת העסקה בין לוקרן לנתניה.
04-May-2015, 15:18
הודעה: #46
כמה מלל ריק מתוכן בפוסט הזה חחחח

יוסי מאור לא שם 4 מליון שקל במכבי נתניה מאז ומעולם פשוט שקר

אני מבין שאתם נסערים אבל זה מה שידוע כבר מעל 7-8 חודשים לא ?
את העונה הזאת יסיימו בתשלומי השכר גם אם דעאש יפרשו מהאסלם !!!

הבעיה היא ראש העיר שלנו שעד עכשיו חוץ מסיוע כספי לא מוכנה להירתם למען מכבי נתניה
ועוד משהו חובה להקחם חקירת משטרה להראות מי ומה נגנב במכבי נתניה
אם לא שילמו משכורות ואלי שגב העביר את חלקו איך יש בור של 13 או 16 מליון שקל ??
04-May-2015, 15:29
הודעה: #47
(04-May-2015 15:18)זאב רווח כתב:  כמה מלל ריק מתוכן בפוסט הזה חחחח

יוסי מאור לא שם 4 מליון שקל במכבי נתניה מאז ומעולם פשוט שקר

אני מבין שאתם נסערים אבל זה מה שידוע כבר מעל 7-8 חודשים לא ?
את העונה הזאת יסיימו בתשלומי השכר גם אם דעאש יפרשו מהאסלם !!!

הבעיה היא ראש העיר שלנו שעד עכשיו חוץ מסיוע כספי לא מוכנה להירתם למען מכבי נתניה
ועוד משהו חובה להקחם חקירת משטרה להראות מי ומה נגנב במכבי נתניה
אם לא שילמו משכורות ואלי שגב העביר את חלקו איך יש בור של 13 או 16 מליון שקל ??

כשאתה יוצר תקציב של קרוב ל30 מיליון(למרות שמבקש אישור ל25),חסר לך 15 מיליון,כשאתה מושך 3 מיליון מעונה קודמת חסר לך 18 מיליון,כשאתה גורר בור מעונה קודמת,חסרים לך עוד כמה מיליונים...אז גם עם הזרמת 5 מיליון(ולא הזרמת),יש גרעון של 16 מיליון ש"ח.

ואכן,לא יודע מהיכן הפרסומים...יוסי מאור ממש ממש לא הזרים(כיוסי מאור) למכבי נתניה 4 מיליון ש"ח(לא בעונה שעברה ולא בעונה הנוכחית ולא בשתי העונות יחד).
04-May-2015, 15:33
הודעה: #48
אייל תודה שחיזקת את דבריי בענין יוסי מאור
ושוב יש דברים מאוד עמומים ואי ניהול כספי והעלמת והלבנת כספים רק חקירה משטרתית כלכלית יכול לשפוך אור על הענין
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים