שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פירוק, כן או לא?
03-May-2015, 22:46
הודעה: #31
פירוק, כן או לא?
(03-May-2015 22:30)עידן444 כתב:  הטוטו ווינר, גוף שמרוויח מיליארדים בשנה(שגם שם ראוי להעלות את השאלה לאן הולכים הכספים כל האדירים האלה?) בעאלק הימורים חוקיים שלו, מאיים על מועדון מכבי נתניה שיפעיל נגדו עונשים כבדים לרבות קנס כספי, הפחתת נקודות והורדת ליגה אם הקבוצה לא תופיע בהרכבה החזק ביותר.
באמת רגישות מעוררת הערכה מול מצב חסר תקדים בו כל המערכות בכדורגל שלנו כשלו ויתכן והטוטו ווינר הוא היחיד שיכול לסייע! אבל באופן לא מפתיע, בצורה כוחנית ודורסנית- בוחר בדרך ההפוכה! אז תמשיכו לבנות אצטדיונים ולהשקיע בקירות, באנשים אתם לא מבינים כלום ובדרך הזאת גם כך לא יהיה מי שישחק באצטדיונים האלה... אבל העיקר שיש איפה לארח אליפות בינלאומית לכדורגל נשים...
נבלות!

מועדון מכבי נתניה נפל קורבן להתנהלות מחפירה של כל הגורמים. זה מתחיל בזלזול והרשלנות בבדיקה אמיתית מי אלה האנשים שרוכשים קבוצות במדינת ישראל? מישהו יודע מה עושה אלי שגב? מה הונו? מה עסקיו? מה הכנסותיו? מי בכלל האיש הזה? אין איש יודע! יש משהו באפריקה... איזה יופי!
כנ"ל אלי טביב שכבר היה בעלים של 3 קבוצות בליגת העל(בשתיים הקודמות הותיר חורבן). מי הוא אלי טביב? מה עסקיו?

זה ממשיך ברשלנות פושעת באישור תקציב של קבוצה שגם מאפשרים לה לגרור חובות מעונה קודמת, גם מאפשרים לה להקדים הכנסות של העונה הבאה, ולמרות כל זאת למחצית מתקציבה אין כיסוי!
אז רוצים להוריד את מכבי נתניה ליגה? תורידו!

אבל מועדון מכבי נתניה ובטח שחקניו ועובדיו- הוא האחרון בשרשרת עריפת הראשים שצריכה להיות בכל המערכת הרקובה הזו שנקראת הכדורגל הישראלי! זה מה שהיה קורה בכל מדינה מתוקנת!

צודק, רק חבל שאין מי שיצדיק אותך

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-May-2015, 22:59
הודעה: #32
RE: פירוק, כן או לא?
(03-May-2015 22:30)עידן444 כתב:  הטוטו ווינר, גוף שמרוויח מיליארדים בשנה(שגם שם ראוי להעלות את השאלה לאן הולכים הכספים כל האדירים האלה?) בעאלק הימורים חוקיים שלו, מאיים על מועדון מכבי נתניה שיפעיל נגדו עונשים כבדים לרבות קנס כספי, הפחתת נקודות והורדת ליגה אם הקבוצה לא תופיע בהרכבה החזק ביותר.
באמת רגישות מעוררת הערכה מול מצב חסר תקדים בו כל המערכות בכדורגל שלנו כשלו ויתכן והטוטו ווינר הוא היחיד שיכול לסייע! אבל באופן לא מפתיע, בצורה כוחנית ודורסנית- בוחר בדרך ההפוכה! אז תמשיכו לבנות אצטדיונים ולהשקיע בקירות, באנשים אתם לא מבינים כלום ובדרך הזאת גם כך לא יהיה מי שישחק באצטדיונים האלה... אבל העיקר שיש איפה לארח אליפות בינלאומית לכדורגל נשים...
נבלות!

מועדון מכבי נתניה נפל קורבן להתנהלות מחפירה של כל הגורמים. זה מתחיל בזלזול והרשלנות בבדיקה אמיתית מי אלה האנשים שרוכשים קבוצות במדינת ישראל? מישהו יודע מה עושה אלי שגב? מה הונו? מה עסקיו? מה הכנסותיו? מי בכלל האיש הזה? אין איש יודע! יש משהו באפריקה... איזה יופי!
כנ"ל אלי טביב שכבר היה בעלים של 3 קבוצות בליגת העל(בשתיים הקודמות הותיר חורבן). מי הוא אלי טביב? מה עסקיו?

זה ממשיך ברשלנות פושעת באישור תקציב של קבוצה שגם מאפשרים לה לגרור חובות מעונה קודמת, גם מאפשרים לה להקדים הכנסות של העונה הבאה, ולמרות כל זאת למחצית מתקציבה אין כיסוי!
אז רוצים להוריד את מכבי נתניה ליגה? תורידו!

אבל מועדון מכבי נתניה ובטח שחקניו ועובדיו- הוא האחרון בשרשרת עריפת הראשים שצריכה להיות בכל המערכת הרקובה הזו שנקראת הכדורגל הישראלי! זה מה שהיה קורה בכל מדינה מתוקנת!

כל מילה.
03-May-2015, 22:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-May-2015 על ידי 23:01 טל.מ.)
הודעה: #33
פירוק, כן או לא?
אייל יש פער עצום בין מה שאתה וחבריך יכולים לתת ונותנים לבין אחרים שכותבים כאן והם שכירים ולא בעלי הון ויכולתם מוגבלת, ואיכשהו אתה תמיד חוזר לקטע הזה וחושב שלכולם יש והם פשוט לא רוצים . זה רחוק מזה. ביום שלי יהיו כמה עשרות מליוני שקלים בחשבון אני מבטיח לך שאני לא אכתוב פה אלא אתרום.

ודרך אגב זה כנראה תלוי מי סופר ומאיזה צד אבל רועי דניאל ב103 הצהיר שבניגוד לנאמר החוב הוא של 13 מיליון.
Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-May-2015, 23:08 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-May-2015 על ידי 23:12 אייל ס.)
הודעה: #34
(03-May-2015 22:59)טל.מ כתב:  אייל יש פער עצום בין מה שאתה וחבריך יכולים לתת ונותנים לבין אחרים שכותבים כאן והם שכירים ולא בעלי הון ויכולתם מוגבלת, ואיכשהו אתה תמיד חוזר לקטע הזה וחושב שלכולם יש והם פשוט לא רוצים . זה רחוק מזה. ביום שלי יהיו כמה עשרות מליוני שקלים בחשבון אני מבטיח לך שאני לא אכתוב פה אלא אתרום.

ודרך אגב זה כנראה תלוי מי סופר ומאיזה צד אבל רועי דניאל ב103 הצהיר שבניגוד לנאמר החוב הוא של 13 מיליון.

אתה טועה.
ולכן אני מנסה לגרום לכם להחליף דיסקט.
כל אותם שמות שמוזכרים מפעם לפעם הם ליגה אחרת והם לא רלוונטים.
והאחרים שתורמים במשך השנים,עושים זאת מתוך אהבה נטו ובלי פרופורציות להון שלהם.
וכל עוד איש מהכותבים(ולא מדבר על הילדים/נערים/חיילים/סטודנטים)אין בכוונותו לתרום מכספו,שלא יצפה שאחרים יעשו זאת עבורו.

טל,להערכתי לאיש מאלו שתורמים היום אין עשרות מיליוני שקלים פנויים ולכן על תצפה שיסגרו את הפער.
ולגבי החוב,הסכום 13 וחצי מיליון הוא החוב התזרימי השוטף אחרי שיותר מ2 וחצי מיליון ש"ח הוזרמו למועדון ע"ח עונת 15/16.
03-May-2015, 23:13
הודעה: #35
פירוק, כן או לא?
במה אני טועה ? אני לא יודע ולא ענייני לדעת מה הונך או הונו של דב לנד או של ירון ישראל . אבל אם מישהו מכם נותן נגיד מיליון שקל בשנה הוא בטח לא עושה את זה אם יש לו בחשבון 300 אלף שקל בפקמ ו3000 שקל בעובר ושב נכון ? אני מניח ומקווה שאף אחד מכם לא מסכן את משפחתו . אז מה הציפיה מאנשים שהם לא בעלי הון ? שישימו את עתיד משפחתם בבלם קידמי או שיפסיקו לכתוב כאן ..?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-May-2015, 23:19
הודעה: #36
(03-May-2015 23:13)טל.מ כתב:  במה אני טועה ? אני לא יודע ולא ענייני לדעת מה הונך או הונו של דב לנד או של ירון ישראל . אבל אם מישהו מכם נותן נגיד מיליון שקל בשנה הוא בטח לא עושה את זה אם יש לו בחשבון 300 אלף שקל בפקמ ו3000 שקל בעובר ושב נכון ? אני מניח ומקווה שאף אחד מכם לא מסכן את משפחתו . אז מה הציפיה מאנשים שהם לא בעלי הון ? שישימו את עתיד משפחתם בבלם קידמי או שיפסיקו לכתוב כאן ..?

אז זהו,שזה בערך הסיפור..אוהדי כדורגל שניסחפו לטובת המועדון ולעיתים מסכנים את חלקת אלוהים הקטנה שלהם בגלל החיידק הזה.
ולכן הפער בן 8 ל16 מיליון הוא פער משמעותי לאותם אלו שרצו לעזור למועדון.
.ושוב,מהמעט שאני מכיר מיליון ש"ח של כל אחד מהשמות שהוזכרו שווה ערך לעשרות אלפי שקלים לאנשים במעמדך.
03-May-2015, 23:22
הודעה: #37
פירוק, כן או לא?
(03-May-2015 23:08)אייל ס כתב:  
(03-May-2015 22:59)טל.מ כתב:  אייל יש פער עצום בין מה שאתה וחבריך יכולים לתת ונותנים לבין אחרים שכותבים כאן והם שכירים ולא בעלי הון ויכולתם מוגבלת, ואיכשהו אתה תמיד חוזר לקטע הזה וחושב שלכולם יש והם פשוט לא רוצים . זה רחוק מזה. ביום שלי יהיו כמה עשרות מליוני שקלים בחשבון אני מבטיח לך שאני לא אכתוב פה אלא אתרום.

אתה טועה.
ולכן אני מנסה לגרום לכם להחליף דיסקט.
כל אותם שמות שמוזכרים מפעם לפעם הם ליגה אחרת והם לא רלוונטים.
והאחרים שתורמים במשך השנים,עושים זאת מתוך אהבה נטו ובלי פרופורציות להון שלהם.
וכל עוד איש מהכותבים(ולא מדבר על הילדים/נערים/חיילים/סטודנטים)אין בכוונותו לתרום מכספו,שלא יצפה שאחרים יעשו זאת עבורו.

טל,להערכתי לאיש מאלו שתורמים היום אין עשרות מיליוני שקלים פנויים ולכן על תצפה שיסגרו את הפער.
ולגבי החוב,הסכום 13 וחצי מיליון הוא החוב התזרימי השוטף אחרי שיותר מ2 וחצי מיליון ש"ח הוזרמו למועדון ע"ח עונת 15/16.

תאמין לי שהרבה מהכותבים (כולל אני) שהם לא חיילים/ילדים/סטודנטים היו רוצים לתרום אם היה מתאפשר להם. אני לא נכנס לכיסך או להונך אך אתה לא יכול לצפות מכותבי הפורום ואחרים שמשתכרים משכורת ממוצעת ואולי קצת יותר להיות חלק מהכנסות המועדון...

03-May-2015, 23:31
הודעה: #38
אלון אסור לך ולאחרים לצפות שאחרים יעשו את מה שאתה לא מוכן לעשות.
מצד אחד אתה לא רוצה להכנס לכיסו של איש,מצד שני אתה מצפה שהם ישקיעו מיליונים על מנת שלך תיהיה קבוצה.
זה לא הוגן וזה לא הגון.
03-May-2015, 23:52
הודעה: #39
פירוק, כן או לא?
(03-May-2015 23:31)אייל ס כתב:  אלון אסור לך ולאחרים לצפות שאחרים יעשו את מה שאתה לא מוכן לעשות.
מצד אחד אתה לא רוצה להכנס לכיסו של איש,מצד שני אתה מצפה שהם ישקיעו מיליונים על מנת שלך תיהיה קבוצה.
זה לא הוגן וזה לא הגון.

טעות בידך,אני לא מצפה מאנשים שיעשו את מה שאני לא מוכן לעשות אלא אני מצפה מאנשים שיכולים לעשות את מה שאני לא יכול לעשות, לעשות.ואני לא מרמז אליך,אייל, מכיוון שעל פי הצהרותיך אתה נותן/תיתן כפי יכולתך במידה ויהיה למי...

03-May-2015, 23:55
הודעה: #40
אני מבין בדיוק מאיפה הדברים של אייל נאמרים.
לאדם שתורם הרבה מאד אלפים קשה לקבל ולהבין מצב שבו אתה מותח את עצמך כלכלית , לפעמים על חשבון העסק והילדים שלך ,ומצד שני אתה קורא ושומע אוהדים שלא מבינים איך האמידים למיניהם לא מוכנים לעשות עוד פוש קטן ולשים את המיליון שניים הנוספים כדי לפתור את הבעייה, ומצד שלישי, אתה קורא שאלפי אוהדי נתניה הצליחו לאסוף סכום עתק של 3500 שקלים...
אז את אייל מצד אחד אני מבין.
מצד שני ,אני לא כל כך מסכים לגבי ההשוואה בין המיליון שהמועמדים לרכישה יכולים לשים ובין מה שטל/אופיר/אלון ושות׳ יכולים להוציא מהכיס. אני הייתי הולך יותר לכיוון האלפים הבודדים. ואני ,דרך אגב, מוכן מחר להעביר סכום בסדר גודל כזה לכל גוף/אדם מסודר שינתב את הכסף ישירות לקופה הריקה.
מעבר לזה, כמו שנאמר פה בעבר, צריך להבין ולהגיד את הדברים בצורה כנה ואמיתית - אצלנו בנתניה, בגלל הרבה סיבות -סוציאליות, תרבותיות ואישיותיות קשה מאד עד בלתי אפשרי להרים ארגון אוהדים שייקח על עצמו משימות מהסוג של איסוף כספים, ארגון ערבי התרמה, הקמת קבוצת ניהול וכו׳.
לעת עתה , אנחנו תלויים בעיקר בחסדיהם של האוהדים האמיתיים והאמידים של הקבוצה וגם ברצונה של ראש העיר להפעיל את השפעתה במציאת פתרון למשבר הזה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים