שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה אומרים הרופאים ... ?? זה עוד יגדל !?
30-Apr-2015, 20:29
הודעה: #21
איל, עכשיו שהכל (בתקוה) ידוע לכל, איך ואם ממשיכים מכאן?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Apr-2015, 20:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Apr-2015 על ידי 20:32 ORENARIEL.)
הודעה: #22
RE: מה אומרים הרופאים ... ?? זה עוד יגדל !?
יבוא בן אדם עם יכולות כלכליות, יציג את עמידותו, יהפוך להיות בעלים של קבוצה, יתחייב על 100 מיליון ש"ח תקציב, יוציא מכיסו בתור התחלה 3 מיליון שח ,ואז פתאום יחליט שלא מתאים לו והוא לא משלם יותר שקל, יקום ויברח שמח וטוב לב בריא ועשיר
והקבוצה תשלם את שאר ה97 מיליון ש"היא" התחייבה עליו
חוקי למהדרין
30-Apr-2015, 20:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Apr-2015 על ידי 20:57 mordii2.)
הודעה: #23
(30-Apr-2015 20:04)אייל ס כתב:  מורדי אני לא מנקה אותו מאחריות מנהל,מעבר לכך יש לי טענות להתנהלות מרגע הגעת שגב,בעיקר אחרי "פספוס" יאמר,אך מצד שני שיטת "אפריקה" של שגב היא כל כך בעייתית שקשה מאוד מאוד מאוד לתפקד לצידו.

אייל מצטער שאני נודניק איפה מנהל הכספים ? החשב בכול ארגון היו בועטים אותם כבר לפני חצי שנה שלא ידעו מה גודל הבור אני באמת לא מבין מה קרה שם למה לא מכניסים משטרה למה לא עושים חקירה לאן הכסף נעלם

Sent from my iPhone using Tapatalk

הפועל היו באירפה והיה להם מנהל תימני והבור שם שלושים מליון אז אצלנו עם שחקנים בשקל תשעים 16 מליון משהו פה לא אמיתי

Sent from my iPhone using Tapatalk
30-Apr-2015, 21:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Apr-2015 על ידי 21:31 עידן444.)
הודעה: #24
נראה לי שיש כאן כל כך הרבה ליקויים וכל כך הרבה אשמים שאף אחד לא יודע אפילו מאיפה להתחיל...

תסלחו לי שאני שוב ושוב מגלגל את זה לבקרה... מה שקורה בנתניה העונה אומר שאין בקרה...

השחקנים מופקרים לגמרי... למעשה כל עובדי המועדון...

אני לתומי חשבתי שהבקרה אמורה למנוע מקרים כאלה. אלך אפילו לסנריו קיצוני יותר- בעל הבית נפטר מוות פתאומי... יום בהיר אחד- דום לב חס ושלום.
זהו?
מוכרים את כל הקבוצה או הולכים לפירוק אחרת אין כסף לשלם לאף אחד?
אז למה יש בקרה?
איך הבקרה אישרה את התקציב הזה ואיך אם היו סימנים, שגם גיל לב ראה אותם, גם אייל ראה אותם, ומי שלא ראה אותם היה צריך להתחיל להבין את זה כשביולי שגב התחיל לבקש משחקנים לקצץ... איך כולם ישבו בשקט?
זה שאורליצקי אישר את התקציב ההזוי הזה הופך אותו לרשלן הגדול ביותר בתקפיד הזה אי פעם, זה שאף אחד לא רמז לו ולא הרים דגל, אפילו הקטנטן ביותר לאזהרה שמישהו מוביל את המועדון הזה לקטסטרופה- הופך אותו ללא ספק לשותף למחדל!
גיל לב בראש, רועי דניאל שטען לא פעם שהוא לא הופתע מבעית התזרים, יוסי מאור שהראה חוסר אכפתיות משוועת לעסק שהוא שותף לו(בעסק אחר שיש לו בו מניות, ואפילו פחות מ 25% הוא היה נותן לאחד השותפים להשתולל ולהוביל את העסק לאבדון?) וזו במידה מסוימת חובתו לתקן לפחות חלק מהנזק, קובי בלדב- כולם שותפים לאסון הזה. זה אסון ספורטיבי שללא נס יביא את המועדון הזה לתקופתו השחורה ביותר ולמטה מכך.
אף אחד לא יכול לצאת נקי מכך!
פשוט הפקרות!
30-Apr-2015, 21:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Apr-2015 על ידי 21:35 ORENARIEL.)
הודעה: #25
(30-Apr-2015 21:28)עידן444 כתב:  נראה לי שיש כאן כל כך הרבה ליקויים וכל כך הרבה אשמים שאף אחד לא יודע אפילו מאיפה להתחיל...

תסלחו לי שאני שוב ושוב מגלגל את זה לבקרה... מה שקורה בנתניה העונה אומר שאין בקרה...

אני לתומי חשבתי שהבקרה אמורה למנוע מקרים כאלה. אלך אפילו לסנריו קיצוני יותר- בעל הבית נפטר מוות פתאומי... יום בהיר אחד- דום לב חס ושלום.
זהו?
אז למה יש בקרה?
איך הבקרה אישרה את התקציב הזה ואיך אם היו סימנים, שגם גיל לב ראה אותם, גם אייל ראה אותם, ומי שלא ראה אותם היה צריך להתחיל להבין את זה כשביולי שגב התחיל לבקש משחקנים לקצץ... איך כולם ישבו בשקט?
זה שאורליצקי אישר את התקציב ההזוי הזה הופך אותו לרשלן הגדול ביותר בתקפיד הזה אי פעם, זה שאף אחד לא רמז לו לא הרים דגל, אפילו הקטנטן ביותר לאזהרה שמישהו מוביל את המועדון הזה לקטסטרופה- הופך אותו ללא ספק לשותף למחדל!
גיל לב בראש, רועי דניאל שטען לא פעם שהוא לא הופתע מבעית התזרים, יוסי מאור שהראה חוסר אכפתיות משוועת לעסק שהוא שותף לו(בעסק אחר שיש לו בו מניות, ואפילו פחות מ 25% הוא היה נותן לאחד השותפים להשתולל ולהוביל את העסק לאבדון?) וזו במידה מסוימת חובתו לתקן לפחות חלק מהנזק, קובי בלדב- כולם שותפים לאסון הזה. זה אסון ספורטיבי שללא נס יביא את המועדון הזה לתקופתו השחורה ביותר ולמטה מכך.
פשוט הפקרות!

מה אתה רוצה מאורליצקי? הוא ראה אדם עמיד בעל יכולות למה שהוא לא יאשר את התקציב?
שגב הביא בטוחות, אורליצקי לא אשם ששגב ביטל את הצ'קים או פתאום חשבון הבנק יתרוקן
השאלה היא אם אדם לא מביא את הכסף שהתחייב עליו , איזה עונש הוא מקבל?
כנראה שהוא מקבל פרס

צריך לשנות את השיטה בכלל , אורליצקי פעל עפ"י החוקים הטפשיים שקיימים כרגע
30-Apr-2015, 21:38
הודעה: #26
(30-Apr-2015 20:30)ORENARIEL כתב:  יבוא בן אדם עם יכולות כלכליות, יציג את עמידותו, יהפוך להיות בעלים של קבוצה, יתחייב על 100 מיליון ש"ח תקציב, יוציא מכיסו בתור התחלה 3 מיליון שח ,ואז פתאום יחליט שלא מתאים לו והוא לא משלם יותר שקל, יקום ויברח שמח וטוב לב בריא ועשיר
והקבוצה תשלם את שאר ה97 מיליון ש"היא" התחייבה עליו
חוקי למהדרין

צריך לעשות חוזה משפטי לבעלים שמתחייב להביא כך וכך כסף , כך שאין דרך לברוח מההתחייבות.
אם זה חוקי כרגע לברוח מהתחייבות אז אני קונה את מכבי ת"א וברצלונה והורס אותם עד ליסוד.
30-Apr-2015, 21:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Apr-2015 על ידי 21:48 עידן444.)
הודעה: #27
(30-Apr-2015 21:32)ORENARIEL כתב:  
(30-Apr-2015 21:28)עידן444 כתב:  נראה לי שיש כאן כל כך הרבה ליקויים וכל כך הרבה אשמים שאף אחד לא יודע אפילו מאיפה להתחיל...

זהו?
אז למה יש בקרה?
זה שאורליצקי אישר את התקציב ההזוי הזה הופך אותו לרשלן הגדול ביותר בתקפיד הזה אי פעם, זה שאף אחד לא רמז לו לא הרים דגל, אפילו הקטנטן ביותר לאזהרה שמישהו מוביל את המועדון הזה לקטסטרופה- הופך אותו ללא ספק לשותף למחדל!
פשוט הפקרות!

מה אתה רוצה מאורליצקי? הוא ראה אדם עמיד בעל יכולות למה שהוא לא יאשר את התקציב?
שגב הביא בטוחות, אורליצקי לא אשם ששגב ביטל את הצ'קים או פתאום חשבון הבנק יתרוקן
השאלה היא אם אדם לא מביא את הכסף שהתחייב עליו , איזה עונש הוא מקבל?
כנראה שהוא מקבל פרס

צריך לשנות את השיטה בכלל , אורליצקי פעל עפ"י החוקים הטפשיים שקיימים כרגע
הביא בטוחות? איפה הבטוחות?
מה המטרה של הבטוחות האלה? להבטיח את הכסף לעובדי המועדון, נכון?
אז איפה כסף? אתה מכיר בטוחות לא בטוחות?

מקרה חפציבה, מכיר?
אחרי מקרה חפציבה הבנקים היום ערבים על כל שקל שאתה מעביר לקבלן כשאתה רוכש דירה...
אתה רואה מצב ששוב יקרה מקרה חפציבה ואנשים יקנו דירה וישארו בלי הדירה או עם חצי דירה ובלי הכסף?

אתה יודע מה היה קורה אם הבקרה היתה עושה את עבודתה?
היא היתה בודקת לעומק את התקציב הזה ומבינה שאין בו כיסוי אפילו לחצי ממנו- ולא מאשרת אותו!!!
הקבוצה היתה נאלצת למכור\לשחרר חלק גדול מהשחקנים, אנחנו לא היינו אוהבים את זה, הקבוצה היתה יורדת ליגה, ועם כל הכאב זו העבודה של הבקרה התציבית!
אם נתניה עם הבעלים בשקל שלה שווה תקציב של 14-15 מיליון לא יכול להיות שהיא תאשר 30!
איך שלא תסובב את זה. ואם היתה כאן הונאה- אני מצפה שתתחיל חקירה פלילית עוד היום! ואם אלי שגב הוא עבריין נמלט שיתחילו לנהוג בו ובנכסיו כפי שנוהגים בעבריין נמלט!

לגבי המשפט שהוספת בסוף- הפגם היחיד בחוקים שאורליצקי בעזות מצח מרתיחה נאחז בו מסביר חוסר של בקושי 4 מיליון(הצ'קים)! לא 10, ובטח לא 15!
30-Apr-2015, 22:35
הודעה: #28

זהו?
אז למה יש בקרה?
זה שאורליצקי אישר את התקציב ההזוי הזה הופך אותו לרשלן הגדול ביותר בתקפיד הזה אי פעם, זה שאף אחד לא רמז לו ולא הרים דגל, אפילו הקטנטן ביותר לאזהרה שמישהו מוביל את המועדון הזה לקטסטרופה- הופך אותו ללא ספק לשותף למחדל!
פשוט הפקרות!
צודק!

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
30-Apr-2015, 22:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Apr-2015 על ידי 22:58 טל.מ.)
הודעה: #29
מופנה לאייל
רגע רגע ... קראתי שוב את מה שכתבת .. עפ אורליצקי שגב כבר שילם 5 מיליון ?! הבנתי נכון ? איך בדיוק ...
הרי כשהפסיקו לשלם משכורות הטענה היתה שעד עכשיו הוא השתמש בכספים המובטחים, וכשאלה אזלו התחילו הבעיות. אחכ אני זוכר שהוא טפטף ב2.5-3 מ וזהו איפה השאר ?
ומעבר לזה
6 מ גרעון מפעם
10 מ גרעון מהשנה
12 מ כספים מובטחים
5 מ שאורליצקי טוען ששולמו
(צריך להוסיף את הכספים שבלדב מגייס או שהם חלק מה12? )
הגעתי ל33 מ שקל .. שמתוכם תקציב השנה בלבד הוא 27 . איך זה יכול להיות ?!? זה בודאות לא הלך לשחקנים.

Sent from my iPhone using Tapatalkי

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
עידן444 (3030-0404-2015201520152015)
30-Apr-2015, 23:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Apr-2015 על ידי 23:09 זיו פלם.)
הודעה: #30
(30-Apr-2015 22:57)טל.מ כתב:  מופנה לאייל
רגע רגע ... קראתי שוב את מה שכתבת .. עפ אורליצקי שגב כבר שילם 5 מיליון ?! הבנתי נכון ? איך בדיוק ...
הרי כשהפסיקו לשלם משכורות הטענה היתה שעד עכשיו הוא השתמש בכספים המובטחים, וכשאלה אזלו התחילו הבעיות. אחכ אני זוכר שהוא טפטף ב2.5-3 מ וזהו איפה השאר ?
ומעבר לזה
6 מ גרעון מפעם
10 מ גרעון מהשנה
12 מ כספים מובטחים
5 מ שאורליצקי טוען ששולמו
(צריך להוסיף את הכספים שבלדב מגייס או שהם חלק מה12? )
הגעתי ל33 מ שקל .. שמתוכם תקציב השנה בלבד הוא 27 . איך זה יכול להיות ?!? זה בודאות לא הלך לשחקנים.

Sent from my iPhone using Tapatalkי

מוטל'ה למשל לכאורה ?

שימוש בכספים להימורים לכאורה ?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים