מכבי נתניה

גירסה מלאה: מה אומרים הרופאים ... ?? זה עוד יגדל !?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
אחרי שבוע הגרעון קפץ ל16.5 מיליון ... תשובה כנראה לא נכח בפגישה

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Ar...89163.html
ממש מצחיק. לא יודע איך הגענו לזה אבל לא יכול להיות שיש מינוס כזה ורק אלי שגב אחראי בלעדי, כל מי ששותף לביזיון הזה לא יוכל להשאר פה יום אחד.
הגרעון 16.5 מיליון ₪ !!
איך זה ייתכן? עם הכנסות של 12 מיליון בערך זה 29 מיליון תקציב אז כמה שגב הביא מהבית? כנראה רק לקח
שגב הרס את מכבי נתניה הבטיח/התחייב להביא כסף וברח .. זה חוקי לעשות כדבר הזה?

זה כמו שבעלים של חברה יתחייב לתקציב ואז פתאום יחליט שלא בא יותר , אז אין זכות להוצאה לפועל ולגבייה לגעת ברכושו הפרטי?
אין ספק שהבעיה הרבה יותר עמוקה משגב ולנו אין מושג מה קורה שם. מה שכן המספר מתעדכן פעמיים בשבוע..
מישהו אמר בלדב. ?
לא אכנס למספרים(גם אני לא נכנסתי) ואני המום אולי יותר מאחרים,כי בעבר הכרתי מספרים אחרים(וכניראה גם אז הם לא היו לגמרה מדוייקים),ההבדל בין הפעם לעבר,שהפעם זה נבחן כביזנס וסכומים שבעבר (ובמרבית הקבוצות גם היום),היו עוברים משנה לשנה,הפעם נעשה להם סוף.
אכן הסכומים שפורסמו דומים מאוד למצב בפועל.
לאלי שגב יש חלק גדול וגם לעבר לפני כניסתו יש חלקהלא מבוטל(ולמרות סיפוריו כשנכנס הוא לא סגר את העבר,רק גרר אותו).
הגרעון מורכב מ3 מיליון+ עבר,3 מיליון עונה שעברה וכ10 מיליון השנה.
תקציב מכבי נתניה העונה "מטורף" בכל סדרי גודל ולא דומה לשום מספר שפורסם והאחריות עליו נופלת בעיקר על אלו שבנו אותו ואיש מהם כרגע לאנפעיל במועדון.
(30-Apr-2015 18:04)אייל ס כתב: [ -> ]לא אכנס למספרים(גם אני לא נכנסתי) ואני המום אולי יותר מאחרים,כי בעבר הכרתי מספרים אחרים(וכניראה גם אז הם לא היו לגמרה מדוייקים),ההבדל בין הפעם לעבר,שהפעם זה נבחן כביזנס וסכומים שבעבר (ובמרבית הקבוצות גם היום),היו עוברים משנה לשנה,הפעם נעשה להם סוף.
אכן הסכומים שפורסמו דומים מאוד למצב בפועל.
לאלי שגב יש חלק גדול וגם לעבר לפני כניסתו יש חלקהלא מבוטל(ולמרות סיפוריו כשנכנס הוא לא סגר את העבר,רק גרר אותו).
הגרעון מורכב מ3 מיליון+ עבר,3 מיליון עונה שעברה וכ10 מיליון השנה.
תקציב מכבי נתניה העונה "מטורף" בכל סדרי גודל ולא דומה לשום מספר שפורסם והאחריות עליו נופלת בעיקר על אלו שבנו אותו ואיש מהם כרגע לאנפעיל במועדון.

האם יש אפשרות להעמיד מישהו לדין? האם אפשר באופן פרטי לברוח מה"חובות" הללו ולהפיל הכל על המועדון? כלומר שאי אפשר לחייב או לגעת ברכוש פרטי של יוצרי החובות/אלה שהבטיחו
ואיך נתנו לנתניה לגלגל 6 מ חוב בתחילת השנה ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
ואולי שגב לא כזה "הזוי" או "מעופף" כמו שהוא מנסה להציג את עצמו.

בטוח שאין פה עוקץ?

לא רוצה להשמיץ ולא מכיר נפשות פועלות, אבל, ממי לקחו למשל ים של מכוניות ליסינג? האם המחיר היה הגון והאם מישהו חתך קופון בדרך? כנ"ל לגבי ביגוד, חברות שמירה ואחרים, כל הוצאה שהמועדון ביצע, צריך לבדוק אם זה לא היה נתיב להלבנת כספים
עוקץ ברמת הפועל ת"א בתקופת טביב לא היה כאן,אך אין ספק שבבית ספרך אריאל,חלק מה ושאים לא היו עוברים.ובמילים אחרות,כל עוד שגב משלם את כל ההתחיבויות הוא יכול לשכור רכבים)דרך מכבי נתניה) לכל זב חוטם,זה לא המצב נכון לגרעון העצום וזו רק דוגמא קלה על כלכלת בחירות של מפלגה שלא עוברת את אחוז החסימה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's