שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
טוב ... הדרדרנו ..
29-Apr-2015, 10:56
הודעה: #41
RE: טוב ... הדרדרנו ..
כרגע זה עוזר לרייטינג של מפרסם הידיעה ועוזר לאלו שמקורבים לנושא הידיעה וזוכים לעדנה ובעיקר עוזר לנושא הידיעה שבשנים האחרונות בעיקר יצאו לאור ידיעות על עזרה כזו או אחרת שהוא העניק או עומד להעניק ובופעל לא כיסה את רווחיו מהפרסום.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Apr-2015, 11:11
הודעה: #42
טוב ... הדרדרנו ..
(29-Apr-2015 10:53)אסףג כתב:  חברים, הנחיות המועצה להסדר הימורים בספורט ברורות בעניין. תמורת שם המתקן צריך לתת אחוז מסויים. האחוז משתנה לפי עלות ההקמה שגם עליה יש הנחיות כיצד מודדים.
מה שאני לא מבין בהנפצה הנוכחית איך זה עוזר למכבי נתניה

מישהו חי באשליות שבאיזושהי עסקה סיבובית חלקו של הכסף יוענק לקבוצה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
29-Apr-2015, 11:18
הודעה: #43
(29-Apr-2015 11:11)טל.מ כתב:  
(29-Apr-2015 10:53)אסףג כתב:  חברים, הנחיות המועצה להסדר הימורים בספורט ברורות בעניין. תמורת שם המתקן צריך לתת אחוז מסויים. האחוז משתנה לפי עלות ההקמה שגם עליה יש הנחיות כיצד מודדים.
מה שאני לא מבין בהנפצה הנוכחית איך זה עוזר למכבי נתניה

מישהו חי באשליות שבאיזושהי עסקה סיבובית חלקו של הכסף יוענק לקבוצה.

אין דבר כזה.
אם לאיש יש כוונות לסייע כספית מבלי לעמוד באיזשהו פרונט, יש את הדרך לעשות זאת.
הקמת חברה לתועלת הציבור (גירסא מתקדמת של מושג העמותות) שמטרתה קידום הכדורגל בנתניה. מי מפרנסי הקהילה שירצה יוכל לתרום ולקבל זיכוי במס. הכסף מנותב בשקיפות לקבוצה אם כהלוואה ארוכה , אם כסיוע ואם כערבות.
29-Apr-2015, 11:27
הודעה: #44
זה מה שאני אומר.
אם יש רצון לעזור כל המכשולים המשפטיים פתירים.
לכן, הפקפוק היחידי שצריך להיות פה הוא בקביעה שתשובה מוכן לעשות את הצעד בכלל, ולא העיניינים הבירוקרטים למינהם.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
דוד חטב (3030-0404-2015201520152015)
29-Apr-2015, 17:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Apr-2015 על ידי 17:54 טל.מ.)
הודעה: #45
עוד עידכון של אותו כתב בלי קשר לידיעה שהוא הנפיץ אתמול
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA%...%94/132716

ואם מישהו תהה איפה אריק ... ולמי שייכים שחקני טוברוק
http://sports.walla.co.il/item/2849996

מרקו רויס - לא מילה גסה !
30-Apr-2015, 9:36
הודעה: #46
(28-Apr-2015 23:42)עידן444 כתב:  
(28-Apr-2015 23:22)טל.מ כתב:  אני חושב שאתם לא קולטים את מה שאני מנסה לומר. אני לא עו״ד ולא מתיימר. הגיונית אני לא רואה מצב שבו ראש עירית נתניה מחליטה להעביר כמה מיליונים למכבי נתניה וזה עובר במועצת העיר, בבגץ וכדומה. מבחינתי שיעבירו למכבי נתניה את הארנונה של תושבי העיר ..
אבל באמת - עידן אם אני שואל אותך לדעתך .. למה יש יותר סיכוי - שתמצא דוגמנית שתתפשט ביהלום אם מישהו ירכוש את נתניה , או שתשובה יתן 30 מ שקל לצורך שינוי שם האצטדיון .. מה היית אומר ?

השאלה לא רצינית אבל אני אנסה לענות ברצינות. אנשים מסוגו של יצחק תשובה, מיוצאי צפון אפריקה(זה פרט חשוב כי אצל אשכנזים זה עובד לגמרי אחרת...), שעברו הרבה בחיים ומחיי עוני עלו לגדולה- אלה אנשים שהכבוד הוא המניע מספר אחת שלהם. יצחק תשובה לא ישכח לעולם את העלבון של קהל שמקלל אותו. אין לי ספק שזה יושב לו חזק בנשמה ואולי זו אחת הסיבות שהוא מעדיף לא להתקרב... וגם כשהוא עוזר, לפחות לפי הסיפורים, הוא לא עושה זאת בחדווה ובכיף.

אני חושב שאם מצב הנזילות שלו נכון להיום הוא כזה ש- 30 מיליון ש"ח זה לא משהו שיכול לשנות עבורו סדרי עולם- הוא ישים את שמו על המפלצת הזו שנראית בבירור מאחד הכבישים המרכזיים במדינה, ומרכבת ישראל שעוברת לידו עשרות פעמים ביממה- הרבה לפני שיקנה עוד מלון. תחשוב איזה דבר גדול זה לאיש! זו דעתי, והכל תחושות בטן, ומהכרות עם אנשים מסוגו. גם עבדתי תחת בעלים בדיוק מאותו הסוג- הרושם והכבוד הוא ערך מקודש!

אני די מסכים עם הראיה הכללית שלך שבני עדות המזרח יש פחות מודעות לתרומות ופילנטרופיה....
30-Apr-2015, 9:42
הודעה: #47
ואני חושב שבדיוק מאותה סיבה ולאור כל התספורות \ ביקורות \ עליהום על האיש, חוששתני שהנצחת שמו באותיות מאד גדולות שבערך חצי מדינה תהיה חשופה להם יום יום דווקא לא תעשה לו כזה טוב על הנשמה....
ושוב, רעיון יצירתי ואולי יכול היה להיות ריאלי ,אבל לאור נסיון העבר עם האיש אני חושש שמפה לא תבוא הישועה.
30-Apr-2015, 10:13
הודעה: #48
לי יש "יתרון" יחסי על מרבית האשכנזים/יוצאי עדות המזרח(המושג ספרדים כל כך רחוק מהמציאות).
גדלתי למשפחה אשכנזית(שעלתה בסוף המאה ה18 לארץ ישראל) בשכונה של "טרבלסים" ועד הבר מצווה הייתי בטוח שאני "ספרדי".
ולכן,קשה לי לקבל במאה ה21 סגולות שמשוייכות לגנטיקה עדתית(זה טוב רק לטובת הדחקות).

מי שבן אדם הוא בן אדם בלי קשר לעיר הולדתו ומי שגנב הוא גנב בלי קשרהלכיסוי הראש של ראשו ומי שנותן בסתר נותן בסתר ומי שנותן ולא בסתר,דואג שזה יצויין בכל מקום אפשרי.

ולכן,אשמח לכל מושיע בלי הבדל דת מין העדפה פוליטית העדפה מינית או צבע עור,רק בתנאי שיעשה זאת בלי להשאיר אדמה חרוכה,ראו מקרה שגב.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
Shaul (3030-0404-2015201520152015)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים