מכבי נתניה
טוב ... הדרדרנו .. - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: טוב ... הדרדרנו .. (/showthread.php?tid=2094)

עמודים: 1 2 3 4 5

טוב ... הדרדרנו .. - טל.מ - 28-Apr-2015 17:37

http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94/132610

טוב ... הדרדרנו .. - זיו פלם - 28-Apr-2015 17:38

למה תחשוב 15 מליון והחוב נמחק

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: טוב ... הדרדרנו .. - אלון - 28-Apr-2015 17:42

למה הדרדנו?

RE: טוב ... הדרדרנו .. - אייל ס - 28-Apr-2015 17:45

אישית,לא שמעתי על הרעיון...אבל אחרי איצטדיון עופר בחיפה,הכל יכול להיות.
מסוג הכותרות(בהנחה שנכונות) שיכולה לגרום לי ללכת רק למשחקי חוץ(למרות שכל מה שיציל ת'מועדון מבורך).

RE: טוב ... הדרדרנו .. - amir - 28-Apr-2015 17:47

מוכן גם לקרוא לו על שם אבא של אחמד טיבי שיקראו לו איצטדיון האמירויות אל איתיחד או כל אחד אחר שיתן 30 מיליון להצלת הקבוצה.

RE: טוב ... הדרדרנו .. - טל.מ - 28-Apr-2015 17:52

הדרדרנו כי הידיעה הזו הזויה ... נגיד רק נגיד!! שתשובה מסכים . למי הולך הכסף ואיך זה בדיוק מגיע למכבי נתניה ? חוץ מזה ... אני מציע בתור שם את ״אצטדיון התשובה״ ועל החולצות לוגו ״יצחק המלך״.

RE: טוב ... הדרדרנו .. - משה.ד - 28-Apr-2015 18:32

אם זה יציל את הקבוצה אז באמת אכפת לך לאן הכסף הולך?
סמי עופר מזהם מצד אחד את חיפה וגורם למחלות ומצד שני קיבל כבוד בעבור חופן דולרים. אז למה לא אצלנו. ? סהכ שלח את כולם לספר עכשיו שיחזיר

טוב ... הדרדרנו .. - טל.מ - 28-Apr-2015 18:36

משה הכסף לא יגיע למכבי נתניה אלא לגורמים שבנו את האצטדיון .. הטוטו והעיריה. איך מכבי נתניה קשורה לזה ? זה כסף ציבורי . מעבר לזה - תשובה ישים 30 מ שקל תמורת שם האצטדיון ..? אני מוכן להאמין שיהיה שלום עם הפלשתינאים קודם

RE: טוב ... הדרדרנו .. - אופיר34 - 28-Apr-2015 18:38

(28-Apr-2015 17:52)טל.מ כתב:  הדרדרנו כי הידיעה הזו הזויה ... נגיד רק נגיד!! שתשובה מסכים . למי הולך הכסף ואיך זה בדיוק מגיע למכבי נתניה ? חוץ מזה ... אני מציע בתור שם את ״אצטדיון התשובה״ ועל החולצות לוגו ״יצחק המלך״.

אתה שם לב שאם חס וחלילה מתפרסמת ידיעה חיובית אתה פתאום נכנס להתקף חרדה... מה כל כך מבהיל והזוי ??
להיות בעלים הוא לא רוצה , להיות בפרונט לא מתאים לו, למצוא מפגינים מתחת לבית גם לא טוב . מצד שני, כן רוצה (אולי) לתרום לקהילה ולהזכר כפילנטרופ אז מה כל כך הזוי פה ??

טוב ... הדרדרנו .. - טל.מ - 28-Apr-2015 18:40

וכל פעם שמתפרסמת ידיעה מפגרת אתה בהתקף מאניה ...??
בוא תסביר לי איך ה30 מ שקל האלה יגיעו לקהילה, ואיך מהקהילה (כסף ציבורי !!!!) יגיעו לגוף ספורט פרטי וכושל ... יאללה כולי אוזן.