שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
טוב ... הדרדרנו ..
28-Apr-2015, 23:22
הודעה: #31
טוב ... הדרדרנו ..
אני חושב שאתם לא קולטים את מה שאני מנסה לומר. אני לא עו״ד ולא מתיימר. הגיונית אני לא רואה מצב שבו ראש עירית נתניה מחליטה להעביר כמה מיליונים למכבי נתניה וזה עובר במועצת העיר, בבגץ וכדומה. מבחינתי שיעבירו למכבי נתניה את הארנונה של תושבי העיר ..
אבל באמת - עידן אם אני שואל אותך לדעתך .. למה יש יותר סיכוי - שתמצא דוגמנית שתתפשט ביהלום אם מישהו ירכוש את נתניה , או שתשובה יתן 30 מ שקל לצורך שינוי שם האצטדיון .. מה היית אומר ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Apr-2015, 23:34
הודעה: #32
טוב ... הדרדרנו ..
טל, אם באמת יהיה רצון לא נראה לי שתהיה בעיה. תשובה יכול לתת תרומה למועדון ו״דמי שימוש״ לעירייה. הכל תלוי ברצון של האנשים...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
28-Apr-2015, 23:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Apr-2015 על ידי 23:44 עידן444.)
הודעה: #33
RE: טוב ... הדרדרנו ..
(28-Apr-2015 23:22)טל.מ כתב:  אני חושב שאתם לא קולטים את מה שאני מנסה לומר. אני לא עו״ד ולא מתיימר. הגיונית אני לא רואה מצב שבו ראש עירית נתניה מחליטה להעביר כמה מיליונים למכבי נתניה וזה עובר במועצת העיר, בבגץ וכדומה. מבחינתי שיעבירו למכבי נתניה את הארנונה של תושבי העיר ..
אבל באמת - עידן אם אני שואל אותך לדעתך .. למה יש יותר סיכוי - שתמצא דוגמנית שתתפשט ביהלום אם מישהו ירכוש את נתניה , או שתשובה יתן 30 מ שקל לצורך שינוי שם האצטדיון .. מה היית אומר ?

השאלה לא רצינית אבל אני אנסה לענות ברצינות. אנשים מסוגו של יצחק תשובה, מיוצאי צפון אפריקה(זה פרט חשוב כי אצל אשכנזים זה עובד לגמרי אחרת...), שעברו הרבה בחיים ומחיי עוני עלו לגדולה- אלה אנשים שהכבוד הוא המניע מספר אחת שלהם. יצחק תשובה לא ישכח לעולם את העלבון של קהל שמקלל אותו. אין לי ספק שזה יושב לו חזק בנשמה ואולי זו אחת הסיבות שהוא מעדיף לא להתקרב... וגם כשהוא עוזר, לפחות לפי הסיפורים, הוא לא עושה זאת בחדווה ובכיף.

אני חושב שאם מצב הנזילות שלו נכון להיום הוא כזה ש- 30 מיליון ש"ח זה לא משהו שיכול לשנות עבורו סדרי עולם- הוא ישים את שמו על המפלצת הזו שנראית בבירור מאחד הכבישים המרכזיים במדינה, ומרכבת ישראל שעוברת לידו עשרות פעמים ביממה- הרבה לפני שיקנה עוד מלון. תחשוב איזה דבר גדול זה לאיש! זו דעתי, והכל תחושות בטן, ומהכרות עם אנשים מסוגו. גם עבדתי תחת בעלים בדיוק מאותו הסוג- הרושם והכבוד הוא ערך מקודש!
28-Apr-2015, 23:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Apr-2015 על ידי 23:47 פיליפצ'וק.)
הודעה: #34
(28-Apr-2015 22:14)טל.מ כתב:  עידן לשאלתך -
http://m.globes.co.il/news/m/article.asp...1000991471

(28-Apr-2015 22:12)פיליפצוק כתב:  
(28-Apr-2015 21:46)טל.מ כתב:  לדעתי לעיריה

20 מיליון לעיריית נתניה/לאזרחיה
10 מיליון מופרשים מעיריית נתניה למועדון הכדורגל שלה.
מה הבעיה בזה?

שום בעיה .. מה עם טוברוק ? מה עם הכדורסל ? למה לא לאיזה 2,3 מקוואות ..? מה הקריטריון לחלוקת כסף ציבורי ....? למה לא לחלק קצת לעמית ? מה לא מגיע לו ? מה עם אופיר ? אני מוותר, אני לא תושב נתניה..

כי שמו מונצח על איצטדיון כדורגל ולא על אולם כדורסל, ולא על מקווה או בית קולנוע.
כי תשובה ומשפחתו הם אוהדי הקבוצה והם באים להצלת המועדון בעקיפין.
כי הצלת קבוצת כדורגל מפירוק הוא סוג של תרומה לקהילה.
כי עמית, יוסי, אופיר, דנה וציון שלא אוהבים כדורגל, מקבלים 20 מיליון ש"ח מתוך הסכום הכולל בתור אזרחי העיר.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
עידן444 (2828-0404-2015201520152015)
29-Apr-2015, 0:22
הודעה: #35
טוב ... הדרדרנו ..
(28-Apr-2015 23:46)פיליפצוק כתב:  
(28-Apr-2015 22:14)טל.מ כתב:  עידן לשאלתך -
http://m.globes.co.il/news/m/article.asp...1000991471

(28-Apr-2015 22:12)פיליפצוק כתב:  
(28-Apr-2015 21:46)טל.מ כתב:  לדעתי לעיריה

20 מיליון לעיריית נתניה/לאזרחיה
10 מיליון מופרשים מעיריית נתניה למועדון הכדורגל שלה.
מה הבעיה בזה?

שום בעיה .. מה עם טוברוק ? מה עם הכדורסל ? למה לא לאיזה 2,3 מקוואות ..? מה הקריטריון לחלוקת כסף ציבורי ....? למה לא לחלק קצת לעמית ? מה לא מגיע לו ? מה עם אופיר ? אני מוותר, אני לא תושב נתניה..

כי שמו מונצח על איצטדיון כדורגל ולא על אולם כדורסל, ולא על מקווה או בית קולנוע.
כי תשובה ומשפחתו הם אוהדי הקבוצה והם באים להצלת המועדון בעקיפין.
כי הצלת קבוצת כדורגל מפירוק הוא סוג של תרומה לקהילה.
כי עמית, יוסי, אופיר, דנה וציון שלא אוהבים כדורגל, מקבלים 20 מיליון ש"ח מתוך הסכום הכולל בתור אזרחי העיר.

מאיפה הסכומים והיחסים?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
29-Apr-2015, 1:01
הודעה: #36
טוב ... הדרדרנו ..
אם תשובה היה רוצה להציל את המועדון הוא כבר היה עושה את זה ממזמן. הוא תורם אבל בסכומים מאוד מאוד נמוכים (יחסית ..) . הרבה פחות מכל אותם אנשים ששמם נקשר בקבוצת הרכישה/התמיכה וכו, שהונם קטן משלו פי כמה וכמה.
לכן ברשותכם מעבר לעובדה שזה כנראה לא בדיוק מסתדר עם מנהל תקין, אני לא רואה את תשובה אפילו עונה לפניה כזו.
אבל הלוואי ואתם צודקים ואני טועה.

29-Apr-2015, 8:59
הודעה: #37
אני גם לא מפתח ציפיות ולא פותח את השמפניות עדיין כי תשובה לצערי הוכיח עד היום שמכבי נתניה ממש לא בראש סדר העדיפויות שלו.
הוא לא רוצה להיות בפרונט, הוא לא רוצה שיזהו אותו עם המועדון והוא ממש ממש לא מוכן לחטוף קללות גם אם מדובר בילד אחד מגודל בן 10...
בהצעה דנן יש אולי טיפה יותר סיכוי כי בכל זאת לא מדובר בבעלות אמיתית ובקשר ישיר לקבוצה אלא יותר בתרומה לקהילה שבעקיפין מכבי נתניה תהיה המרוויחה העיקרית ממנה.
ומנהל תקין וכסף ציבורי ממש לא מדאיגים אותי כי ברור לי שבניסוחים משפטיים כאלה ואחרים הכל יכול להעשות בצורה חוקית ולגיטימית. אז טל, הסר דאגה מלבך...
29-Apr-2015, 9:17
הודעה: #38
טוב ... הדרדרנו ..
אני לא אכנס איתך לויכוח מיותר אני לא משפטן. אם הייתי טוברוק או בעלים של קבוצת כדורסל בנתניה וזה אכן היה מתרחש הייתי משתולל ועוצר את זה בכל דרך. מצד שני יכול להיות שמדובר (אם וכאשר) על מתווה של הלוואה למועדון לתקופה ארוכה. כמענק - אין מצב.

29-Apr-2015, 10:04
הודעה: #39
במידה ואני טוברוק או מועדון הכדורסל הייתי נכנס למקלט אטומי וממלא פי "מים כבדים",אחרת סכומי הכסף שקיבלו ויקבלו יעמדו למבחן ומצבם יהיה לא שפיר.
בדיוק כמו שההתאחדות והבקרה צרכים להתפלל 5 פעמים ביום למכה/מדינה/וותיקן/ירושלים ובעיקר לנתניה בתקווה שלא יהיה כונס.
29-Apr-2015, 10:53
הודעה: #40
חברים, הנחיות המועצה להסדר הימורים בספורט ברורות בעניין. תמורת שם המתקן צריך לתת אחוז מסויים. האחוז משתנה לפי עלות ההקמה שגם עליה יש הנחיות כיצד מודדים.
מה שאני לא מבין בהנפצה הנוכחית איך זה עוזר למכבי נתניה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים