שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפועל רעננה - מכבי נתניה
12-Apr-2015, 12:44
הודעה: #31
RE: הפועל רעננה - מכבי נתניה
אגב וזו הדרך המוצלחת והבטוחה להרחיק אוהדים בעלי ממון מהמועדון.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Apr-2015, 12:50
הודעה: #32
(12-Apr-2015 12:41)טל.מ כתב:  הכל קנאה צרות עין ואינטרסים. אנשים חושבים שאם הם יודעים לארגן אוטובוס אוהדים או לכתוב פוסטים בפייסבוק הם גם יכולים וצריכים להיות מעורבים בניהול עסק ובעיקר עסק משברי, משהו שברובו המוחלט גדול על מידותיהם בכמה אלפי פעמים.
במקום לשבח את האדם שמחזיק את המועדון הזה מעל המים נכנסים בו מעל כל במה וירטואלית כי פשוט אפשר.

היהפוך נחש עורו ונמר חברבורותיו ??
תאמין לי חזרה בתשובה כזאת גם אמנון יצחק לא היה מצליח לעשות Smile
12-Apr-2015, 13:23
הודעה: #33
(12-Apr-2015 12:41)טל.מ כתב:  הכל קנאה צרות עין ואינטרסים. אנשים חושבים שאם הם יודעים לארגן אוטובוס אוהדים או לכתוב פוסטים בפייסבוק הם גם יכולים וצריכים להיות מעורבים בניהול עסק ובעיקר עסק משברי, משהו שברובו המוחלט גדול על מידותיהם בכמה אלפי פעמים.
במקום לשבח את האדם שמחזיק את המועדון הזה מעל המים נכנסים בו מעל כל במה וירטואלית כי פשוט אפשר.

טל מ./טל מיוחס, זה אתה עם הפרופיל בלי התמונה שהתווכח בפייסבוק "למי יש יותר גדול" עם האוהד קובי עמר והאוהד רועי כהן בסופ"ש האחרון?
12-Apr-2015, 13:33
הודעה: #34
(12-Apr-2015 13:23)פיליפצוק כתב:  

טל מ./טל מיוחס, זה אתה עם הפרופיל בלי התמונה שהתווכח בפייסבוק "למי יש יותר גדול" עם האוהד קובי עמר והאוהד רועי כהן בסופ"ש האחרון?

קובי עמר ורועי כהן באותו משפט?
יש מחנה משותף לשניים?
ה1 אוהד מסור שמשקיע את זמנו ומירצו לטובת הקבוצה והשני גרם נזקים(כמעט) בלתי הפיכים ברדיפה אחרי כותרות בעיתונות/אתרי האינטרנט/גלי הרדיו.
12-Apr-2015, 13:38
הודעה: #35
לגמרי אני למרות ש"הלראות למי יש יותר גדול " היה רק מצד אחד. אני כבר התרגלתי לקרבות ..;-ׂ) ניסיתי יחסית בעדינות להסביר לו שאין לו זכות להעביר ביקורת כזו על בלדב גם אם הוא האוהד הכי גדול בעולם ותרומתו לאוהדים ( שאין לי מושג מהי אבל אני מקבל אותה כעובדה מוגמרת) לא מקנה לו שום זכות לפתוח פוסט כזה על האדם שעושה הכל כדי שתהיה מכבי נתניה. בעיני זו פשוט כפיות טובה של אנשים שחושבים שהם מועילים במשהו, שאני בספק אם הם אי פעם התמודדו עם בעיות בסדר הגודל הזה שקובי ורועי מתמודדים כרגע. אם זו לא יריקה בפרצוף אז אני כבר לא יודע איך נראית אחת כזו ... אני בפירוש חושב כמו אייל בקטע הזה. מי שלא יכול כלכלית לשים כמה מאות אלפי שקלים, או מיליונים על השולחן, שלא יקטול את אלה שכן, כי אין אחרים.

אופיר - לא מבין מה אתה מנסה לומר ..? טענתי לא פעם ולא פעמיים לפני עידן שגב שקובי וגיל לא עשו די כדי למצוא בעלים. אני עדיין חושב ככה. בן זה לבין לפרסם פוסטים שבתום העונה הזו מכבי נתניה צריכה להפרד מבלדב כאילו שהוא אחראי לפארסה הנוכחית, ולא יורק דם כדי להחיות את המועדון, המרחק רב.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
12-Apr-2015, 14:29
הודעה: #36
מכיוון שאני לא איש של פייסבוק,מי פתח את הפוסט אנטי בלדבי קובי עמר או רועי ומה היה חלקו של כל אחד מהם?
12-Apr-2015, 14:49
הודעה: #37
(12-Apr-2015 14:29)אייל ס כתב:  מכיוון שאני לא איש של פייסבוק,מי פתח את הפוסט אנטי בלדבי קובי עמר או רועי ומה היה חלקו של כל אחד מהם?

בוא נעשה סדר, הפוסט של קובי עמר (שמישהו דאג להוריד אותו בהמשך) לא היה אנטי בלדב, אלא יותר ייחול ורצון שלו להגיע לרגע שהמועדון יפסיק להיות תלוי כל שנתיים-שלוש, בפעולות גיוס כספים ותימרונים מתחת לבלטה של בלדב בשביל להציל את המועדון כל פעם מחדש.
ויש משהו בטענה שלו שבסופו של יום המועדון הזה נשען על אדם אחד אבל אותו אדם לא אשם בכך ואני בטוח שהוא לא רוצה בתואר "המושיע" הזה.
לעומתו, רועי כהן, בן יעקב, חטב ואחרים טוענים שבלדב מפריע וחוסם ממשקיעים להתקרב למועדון, רומזים על מהלכים לא כשרים ומאשימים אותו בזה ש- 30 שנה אין למועדון תואר.
12-Apr-2015, 14:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Apr-2015 על ידי 14:55 טל.מ.)
הודעה: #38
הפועל רעננה - מכבי נתניה
קובי כתב את הפוסט רועי נתן לזה במה, הויכוח היה עם קובי אבל הוא נקטע מהר מאוד כי מישהו הוריד את הפוסט.

משה ראיתי את התגובה שלך רק עכשיו - מה שאמרת לגבי הפוסט של קובי עמר לא מדויק. הוא אומנם הורד אבל התחיל במשפט כמו בתום העונה הזו הגיע הזמן שמועדון מכבי נתניה יפרד מבלדב והמשיך באותו הסגנון של תודה אבל לא תודה. אם הוא היה נכתב בסגנון של הגיע הזמן שמועדון כמו נתניה יפסיק להשען על קסמים של איש אחד וימצא לעצמו בעלים רציני - לא הייתי פוצה פה.
ואם אתה זוכר שאלתי אותו מה הסיבה והמקסימום שהוא הצליח להגיד היה כל גוף זקוק לריענון (וזה כשאני מסנן את אני עשיתי אני תרמתי ומי אתה שתגיד לי ..). מצטער - ממי שמציג עצמו כאוהד מסור שרק טובת המועדון לנגד עיניו הייתי מצפה ליותר.
Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
12-Apr-2015, 14:57
הודעה: #39
(12-Apr-2015 14:29)אייל ס כתב:  מכיוון שאני לא איש של פייסבוק,מי פתח את הפוסט אנטי בלדבי קובי עמר או רועי ומה היה חלקו של כל אחד מהם?

ישנם 2 "קבוצות אוהדים" בפייסבוק. האחת קבוצה גדולה יותר ומכילה בתוכה כמה מהגועל נפש של האוהדים (כגון אלו שקיללו את אריאל הרוש בזמנו ועוד כמה שעושים נזק למועדון) והשנייה קבוצה סגורה ומצומצמת מאוד שנפתחה כתוצאה מהגועל שהיה בקבוצה הראשונה. קובי עמר פרסם פוסט בקבוצה הקטנה בו הוא מנסה לעורר דיון ענייני האם צריך להזרים דם חדש למערכת ולהיפרד מקובי בלדב (בטקס מרשים ומכובד) מכיון שקובי בלדב נמצא במערכת מעל 20 שנה ולא הגענו לשום הישג מיוחד. רב המגיבים בקבוצה הגיבו עניינית והיו נגד המהלך. כנראה שבקבוצה הקטנה ישנו מסתנן שהעתיק את הפוסט של קובי עמר לקבוצה הגדולה ושם כל ה"הנשמות הטהורות" החלו בחגיגות...
בשורה התחתונה לקובי עמר לא הייתה כוונה לפגוע בקובי בלדב.
12-Apr-2015, 14:58
הודעה: #40
קובי עמר,הוא ילד טוב שאוהב את המועדון אהבת נפש ומוכן לשכב על הגדר בשביל כולנו ולעיתים חובר לאנשים הלא נכונים.
צביקה ורועי ששונים אחד מהשני בלא מעט,שונים בהמון מקובי,לא תפקידי לחלק ציונים ובטח לא לקטלג אוהדים,אך ברור לחלוטין שהשניים כתבו את שכתבומסיבות אחרות לחלוטין.
חטב זה סיפור אחר וזה הכי מבאס בעולם,מצד אחד אוהד נאמן אוהב משקיען מצד שני לא רואה בעיניים בכל מה שקשור לאלו שלדעתו גרמו לו לעוול בעבר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים