מכבי נתניה

גירסה מלאה: הפועל רעננה - מכבי נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
אצטדיון היהלום, 18:00

משחק חשוב מאוד שניצחון בו יהיה צעד חשוב להבטחת ההישארות בליגה.
סתם... Big Grin
קיוויתי שזה משפט שנשתמש בו לפני עוד כמה שפחות משחקים ואני חושב שאחרי הניצחונות מול אשדוד והפועל פ"ת כבר אין לו מקום.

מה שכן, ניצחון בו יפתח רשמית את עונת הרחצה. קצת מוזר לכתוב את המשפט הזה כשמביטים היום החוצה...

ערן לוי חוזר להרכב שעל פניו נראה התקפי כשגם קאיודה, גם אור ברוך וכמובן דיא סבע שנמצא בכושר נהדר שומרים על מקומם בהרכב.

אבינועם פורת מעלה את השאלה האם אנחנו מתגעגעים לאשר אלון ומצטערים על כך שגרשנו אותו...
אז ממש לא אבינועם...
אפילו במצב הגרוע שיש היום יש יותר תקווה למועדון הזה מאשר הדשדוש התמידי תחת בעלים כמו אשר אלון. מה גם שזה קצת מצחיק להעלות את השאלה הזו כיוון שהאדם שהגיע במקום אשר הקפיץ את המועדון הזה כמה מדרגות בדרך לצמרת ואף אחד מאיתנו לא יכול היה לשער ש- 3 עונות יספיקו לו כדי להבין שהכדורגל כאן הוא פח זבל של טיפוסים מסריחים ואינטרסנטים...

נקווה לכדורגל טוב ומהנה!

יאללה נתניה!
אשר אלון של אז היה בעל הרבה פחות אמצעים כלכליים מהיום אני יכול להגיד שהוא הבעלים שהכי אהב את מכבי נתניה מאז לנד....
וגם אח״כ המשיך לתת תרומות לנוער.
בקיצור עם אשר ויאמר יוצא בעלים אחד טוב....
ולא אף אחד לא מתגעגע לא לאשר ולא ללקקנות של אבינועם פורת...
הפועל רעננה - מכבי נתניה

המשחק יכול להתגאות בתואר המשחק הכי לא מעניין של המחזורTongue
עם כל הכבוד למעצמת הכדורגל הפועל רעננה ולהצלחה היחסית שלה העונה הם עדיין הפועל רעננה. וזה שאשר אלון פגע בול השנה באחד הזרים הטובים שהיו פה לא הופך אותו פתאום לבעלים אולטימטיבי, בטח ובטח לא למכבי נתניה.
מבטיח לכולם שבראייה הסטורית אף אחד לא יזכור לא את אשר אלון ולא את הפועל רעננה כאבני דרך בכדורגל הישראלי.
ואני מסכים שהוא באמת אהב ועדיין אוהב את מכבי נתניה אבל זה עדיין לא הופך אותו לבעלים ראוי ומתאים למכבי נתניה.
רעננה מתאימה למידותיו והוא מתאים למידותיה של רעננה וכך זה צריך להשאר.
אז אבינועם פורת , לא מתגעגע ולא אתגעגע לעולם לבינוניות והרפיסות שחווינו פה בתקופת אשר אלון. תודה אבל לא תודה....
אשר אלון אחד הנוכלים הגדולים.
כולם יודעים שהפועל רעננה משמשת בשבילו בסך כפלטפורמה טובה לעיסוקים הצדדים שלו, ומספקת לו "מקום של כבוד" במזכירות הנוכלים, השרלטנים והקומבינטורים המוכרת גם בשם "מזכירות ההתאחדות לכדורגל בישראל".
כשאני רואה אותו מתראיין, אני רואה את מוט'לה, שני חרטטנים שאני לא מאמין למילה שיוצאת להם מהפה.
פיליפצ׳וק אתה מצייר את אשר אלון כאיש שלילי ולא בטוח שזה נכון...
אשר אלון התקדם מאד בשנים האחרונות עשה את אחד מהפרוייקטים הכי גדולים של פינוי בינוי בשכונת נווה שרת אני מעריך שהפרוייקט הזה הכפיל ואולי יותר את הונו האישי...
ממה שאני יודע האיש הוא אדם חיובי, מכבי נתניה גם היום גדולה על מידותיו (לבד) אבל זה לא הופך אותו למלבין כספים או קומבינטור...
אולי אתה יודע דברים שאני לא...
(11-Apr-2015 14:50)דוד חטב כתב: [ -> ]פיליפצ׳וק אתה מצייר את אשר אלון כאיש שלילי ולא בטוח שזה נכון...
אשר אלון התקדם מאד בשנים האחרונות עשה את אחד מהפרוייקטים הכי גדולים של פינוי בינוי בשכונת נווה שרת אני מעריך שהפרוייקט הזה הכפיל ואולי יותר את הונו האישי...
ממה שאני יודע האיש הוא אדם חיובי, מכבי נתניה גם היום גדולה על מידותיו (לבד) אבל זה לא הופך אותו למלבין כספים או קומבינטור...
אולי אתה יודע דברים שאני לא...

מי דיבר על הלבנת כספים?
האיש קומבינטור, לקח את מועדון הכדורגל העלוב הזה שנקרא הפועל רעננה, רק בשביל לקבל לכאורה עדיפות בפרוייקטים ברעננה.
הוא והשותף שלו משקיעים גרוש וחצי במועדון הזה ומחפשים כל הזמן ליצור איחודים עם כפ"ס או נתניה כדי להנות מהמשאבים שלהם ולתת בתמורה קדחת.
האיש חבר של כבוד בעסקונה הדוחה שמנהלת פה את הכדורגל ובגלל זה אנחנו נראים כמו חרא.
בתור אחד שהוא אנטי בלדב בגלל שהוא עושה לשיטתך קומבינות מבפנים ומפיק רווחים על הגב של מכבי נתניה, מוזר איך אשר אלון נחשב מבחינתך "כאדם חיובי".
על זה נאמר "הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו".
אמרת אשר אלון אמרת ביובית. לא יודע למה אבל זו הקונוטציה לאשר אלון
בסה״כ אני אומר שלא כזה איש רע אמרתי שמכבי נתניה גדולה למידותיו לא אהבתי את הניהול בתקופתו וחשבתי שחובה להזיז אותו וככה גם פעלתי אבל עם השנים פגשתי אדם שאוהב כדורגל כאחרון האוהדים הוא נשבע לי שלפני משחקים הוא היה לוקח כדור הרגעה (ובאן) וגיליתי אדם חיובי שהלוואי והקבוצה היתה למידותיו ותרם מכספו (סכומים לא גדולים אבל מבחינתי הראו על אהבה) למחלקת הנוער , סה״כ הכללי אם פעם חשבתי שאחרי מכבי נתניה הוא ייעלם האהבה שלו לכדורגל ניצחה !!!!
שוב הוא לא הבעלים שאני רוצה אבל כחלק מקבוצת ניהול בהחלט לא הייתי פוסל...
אין מה להשוות לבלדב שהתעשר על מכבי נתניה אשר אלון רק נתן בלדב רק לקח...
(11-Apr-2015 15:11)דוד חטב כתב: [ -> ]בסה״כ אני אומר שלא כזה איש רע אמרתי שמכבי נתניה גדולה למידותיו לא אהבתי את הניהול בתקופתו וחשבתי שחובה להזיז אותו וככה גם פעלתי אבל עם השנים פגשתי אדם שאוהב כדורגל כאחרון האוהדים הוא נשבע לי שלפני משחקים הוא היה לוקח כדור הרגעה (ובאן) וגיליתי אדם חיובי שהלוואי והקבוצה היתה למידותיו ותרם מכספו (סכומים לא גדולים אבל מבחינתי הראו על אהבה) למחלקת הנוער , סה״כ הכללי אם פעם חשבתי שאחרי מכבי נתניה הוא ייעלם האהבה שלו לכדורגל ניצחה !!!!
שוב הוא לא הבעלים שאני רוצה אבל כחלק מקבוצת ניהול בהחלט לא הייתי פוסל...
אין מה להשוות לבלדב שהתעשר על מכבי נתניה אשר אלון רק נתן בלדב רק לקח...

זה שאתה מאמין למה שיוצא מהפה לאיש הזה מהפה זה פאק כבר אצלך.
אשר אלון הרוויח אז ומרוויח גם היום בעזרת הפועל רעננה אל תדאג לו, אבל כנראה בגלל שהוא לא דיפדף אותך מהמועדון דאז או משהו בסיגנון אז אתה רחום וחנון כלפיו.
הצביעות והאינטרסנטיות זועקים לשמיים מהכתיבה שלך.
לא רוצה את האדם הדוחה הזה לא כבעלים ולא בשום קונסטלציה אחרת, שיישאר איפה שהוא נמצא למרות שברור לי שגם היום הוא בחש ובוחש מאחורי הקלעים במכבי נתניה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's