שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפועל רעננה - מכבי נתניה
11-Apr-2015, 16:15
הודעה: #11
RE: הפועל רעננה - מכבי נתניה
גם אני לא רואה בו אדם אמין.
אני גם חושב שהוא והשותף שלו לא שמים גרוש ומנהלים את הקבוצה הזו מהכנסות.
שנתיים זה מצליח מעל ומעבר למצופה אך זה עניין של זמן...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Apr-2015, 16:42
הודעה: #12
הפועל רעננה - מכבי נתניה
(11-Apr-2015 15:11)דוד חטב כתב:  בסה״כ אני אומר שלא כזה איש רע אמרתי שמכבי נתניה גדולה למידותיו לא אהבתי את הניהול בתקופתו וחשבתי שחובה להזיז אותו וככה גם פעלתי אבל עם השנים פגשתי אדם שאוהב כדורגל כאחרון האוהדים הוא נשבע לי שלפני משחקים הוא היה לוקח כדור הרגעה (ובאן) וגיליתי אדם חיובי שהלוואי והקבוצה היתה למידותיו ותרם מכספו (סכומים לא גדולים אבל מבחינתי הראו על אהבה) למחלקת הנוער , סה״כ הכללי אם פעם חשבתי שאחרי מכבי נתניה הוא ייעלם האהבה שלו לכדורגל ניצחה !!!!
שוב הוא לא הבעלים שאני רוצה אבל כחלק מקבוצת ניהול בהחלט לא הייתי פוסל...
אין מה להשוות לבלדב שהתעשר על מכבי נתניה אשר אלון רק נתן בלדב רק לקח...

עוד פעם אתה עם הבלדב שלך ...? לשיטתך גם אתה לקחת ולא נתת כלום . .
בוא נשים את זה על השולחן - מה בלדב לקח ואיפה זה מפריע ? פשוט נמאס לי כבר לשמוע את המטחנה הזו בפורום ובפייס בלי שאומרים במה מדובר.
בוא נראה - לקח עמלה על ספונסרים שהביא ? מעולה שיביא כמה שיותר .
הביטוח של הקבוצה נעשה אצלו והוא גוזר עמלה ? היו צריכים לשלם את זה למישהו בכל מקרה נכון ? אז למה זה מפריע כשזה נעשה דרכו ? אני בטוח שגם כמה ספונסרים הגיעו ככה לקבוצה. הוא עושה עבודה רעה כסוכן ?
למה אף בעלים לא העיף אותו עד היום ?

יש לי לא מעט טענות לבלדב בנושא הבעלים. אבל לבוא ולהתקיף את הבנאדם היחידי שנשכב על הגדר והקבוצה חיה בזכותו ובעצם להפוך אותו לסוג של גנב או נצלן - אז או שאתה ואחרים יודעים משהו אבל פוחדים לספר , או שאתם מונעים מאינטרס ולכן רק מפזרים רעל. בכל מקרה בכנות - זה מוציא אתכם קטנים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 2 users Like טל.מ's post:
Gadi (1111-0404-2015201520152015), אלון (1111-0404-2015201520152015)
11-Apr-2015, 16:58
הודעה: #13
הפועל רעננה - מכבי נתניה
(11-Apr-2015 16:42)טל.מ כתב:  
(11-Apr-2015 15:11)דוד חטב כתב:  בסה״כ אני אומר שלא כזה איש רע אמרתי שמכבי נתניה גדולה למידותיו לא אהבתי את הניהול בתקופתו וחשבתי שחובה להזיז אותו וככה גם פעלתי אבל עם השנים פגשתי אדם שאוהב כדורגל כאחרון האוהדים הוא נשבע לי שלפני משחקים הוא היה לוקח כדור הרגעה (ובאן) וגיליתי אדם חיובי שהלוואי והקבוצה היתה למידותיו ותרם מכספו (סכומים לא גדולים אבל מבחינתי הראו על אהבה) למחלקת הנוער , סה״כ הכללי אם פעם חשבתי שאחרי מכבי נתניה הוא ייעלם האהבה שלו לכדורגל ניצחה !!!!
שוב הוא לא הבעלים שאני רוצה אבל כחלק מקבוצת ניהול בהחלט לא הייתי פוסל...
אין מה להשוות לבלדב שהתעשר על מכבי נתניה אשר אלון רק נתן בלדב רק לקח...

עוד פעם אתה עם הבלדב שלך ...? לשיטתך גם אתה לקחת ולא נתת כלום . .
בוא נשים את זה על השולחן - מה בלדב לקח ואיפה זה מפריע ? פשוט נמאס לי כבר לשמוע את המטחנה הזו בפורום ובפייס בלי שאומרים במה מדובר.
בוא נראה - לקח עמלה על ספונסרים שהביא ? מעולה שיביא כמה שיותר .
הביטוח של הקבוצה נעשה אצלו והוא גוזר עמלה ? היו צריכים לשלם את זה למישהו בכל מקרה נכון ? אז למה זה מפריע כשזה נעשה דרכו ? אני בטוח שגם כמה ספונסרים הגיעו ככה לקבוצה. הוא עושה עבודה רעה כסוכן ?
למה אף בעלים לא העיף אותו עד היום ?

יש לי לא מעט טענות לבלדב בנושא הבעלים. אבל לבוא ולהתקיף את הבנאדם היחידי שנשכב על הגדר והקבוצה חיה בזכותו ובעצם להפוך אותו לסוג של גנב או נצלן - אז או שאתה ואחרים יודעים משהו אבל פוחדים לספר , או שאתם מונעים מאינטרס ולכן רק מפזרים רעל. בכל מקרה בכנות - זה מוציא אתכם קטנים.

כל מילה.
דוד אתה יותר שקוף ממים, הביקורת שלך על בלדב עושה מעצמך צחוק, כאן וגם בפייסבוק.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
11-Apr-2015, 18:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Apr-2015 על ידי 18:26 פיליפצ'וק.)
הודעה: #14
כאשר אשר אלון עושה לביתו בחברה הקבלנית שלו בעזרת הפועל רעננה זה בסדר.
כאשר יעקב שחר מפיק תועלת לחב' "מאיר" בעזרת מכבי חיפה זה בסדר.
כאשר איזי שרצקי מפיק תועלת לאיתוראן בצפון בעזרת קרית שמונה זה בסדר.
כאשר עידו חג'ג' הפיק תועלת לקבוצת חג'ג' בעזרת הפועל ת"א זה בסדר.
אבל כאשר זה מגיע לקובי בלדב זו שחיתות וקומבינה כי אנשים כמו דוד חטב, צביקה בן יעקב ועוד כמה בעלי אינטרס אישי שנפגעו מקובי בנקודה כזו או אחרת בעבר, שמו להם למטרה להכפיש ולהסית כנד קובי, בכל פורום אפשרי של אוהדים בין אם זה כאן או בפייסבוק.
11-Apr-2015, 19:52
הודעה: #15
תמיד אהבתי את שיר האהבה לאשר אלון ,מישהו זוכר
...זה מתנגן ללחן השיר: כשיבוא יבוא שלום......
11-Apr-2015, 21:22
הודעה: #16
משחק טוב שלנו נשארנו בליגה ....
12-Apr-2015, 0:09
הודעה: #17
זו דעתי ואני ימשיך לטעון אותה ותמשיכו לחשוב שהכל מאינטרנס ותהיו עיוורים אני מתנצל שאני כותב את מה שאני חושב...
אני חושב שחלק מסמכויותיו של מנכ״ל או חבר הנהלה זה לדאוג לספונסרים יופיע ואם הוא מצטיין בזה אז זה מצויין אבל פה מדובר על ניהול כושל ומשיכת עמלה חוץ מהשכר בגלל משהו שהעובד/מנכ״ל/חבר הנהלה מקבל...
ניחא אילו הניהול היה למופת והיו פה תארים לא נראה לי שמישהו היה פוצה פה...
אגב גם אני מודע ליתרונות שלו אבל לא יקרה כלום אם אחרי כל כך הרבה שנים שהבחור אחז בכל כובע אפשרי : יו״ר מחלקת הנוער, חבר הנהלה , מנכ״ל , בעלים, יהיה גם קצת אוהד למשך 3-5 שנים אם לא יצליח לא נתבייש לקרוא לו
כי טובת מכבי נתניה מעל הכל...
12-Apr-2015, 0:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Apr-2015 על ידי 0:58 פיליפצ'וק.)
הודעה: #18
(12-Apr-2015 0:09)דוד חטב כתב:  זו דעתי ואני ימשיך לטעון אותה ותמשיכו לחשוב שהכל מאינטרנס ותהיו עיוורים אני מתנצל שאני כותב את מה שאני חושב...
אני חושב שחלק מסמכויותיו של מנכ״ל או חבר הנהלה זה לדאוג לספונסרים יופיע ואם הוא מצטיין בזה אז זה מצויין אבל פה מדובר על ניהול כושל ומשיכת עמלה חוץ מהשכר בגלל משהו שהעובד/מנכ״ל/חבר הנהלה מקבל...
ניחא אילו הניהול היה למופת והיו פה תארים לא נראה לי שמישהו היה פוצה פה...
אגב גם אני מודע ליתרונות שלו אבל לא יקרה כלום אם אחרי כל כך הרבה שנים שהבחור אחז בכל כובע אפשרי : יו״ר מחלקת הנוער, חבר הנהלה , מנכ״ל , בעלים, יהיה גם קצת אוהד למשך 3-5 שנים אם לא יצליח לא נתבייש לקרוא לו
כי טובת מכבי נתניה מעל הכל...

אני מוותר עלייך בתור "אוהד" ולא על קובי בכל תפקיד במועדון, איך אני?!
12-Apr-2015, 1:29
הודעה: #19
הפועל רעננה - מכבי נתניה
לעניין שכרו - קובי הצהיר ברדיו שהוא לא מקבל שכר חודשי מנתניה ובמקום זה מקבל עמלות על חוזי הספונסרשיפ שהוא מביא. אני יכול להציג לך מיליון חוזים לא סטנדרטיים בין עובד למעביד . כל עוד העובד עושה את העבודה , ובמקרה של קובי בפירוש רבים היתרונות על החסרונות, לא מבין מה התלונות.
קובי עבד תחת שלושה בעלים ,לכולם הוא נראה סופר חשוב, כולם יכלו להעיף אותו ומסתבר שכולם רוצים אותו לידם.. אז לחטב ועוד כמה בפייסבוק הוא לא בא טוב בבוקר .. יופי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
12-Apr-2015, 1:44
הודעה: #20
נו עזוב דוד חטב אם אין קובי בלדב אין מכבי נתניה
גם אני חשבתי פעם כמוך עד שראיתי בעיניים שלי מה הבן אדם רץ וקורע את עצמו כולל נפשית בשביל מכבי נתניה
הלוואי כל שחקן עבר היה מתייחס למכבי נתניה כמו קובי בלדב
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים