שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 4 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה אתם רוצים מיו"ר הבקרה התקציבית אורליצקי מטומטמים
26-Mar-2015, 15:39
הודעה: #16
RE: מה אתם רוצים מיו"ר הבקרה התקציבית אורליצקי מטומטמים
(26-Mar-2015 15:30)nitzan כתב:  
(26-Mar-2015 15:17)עידן444 כתב:  אתה עדיין לא עונה, כפי שאף אחד לא עונה- איך מצ'קים חסרי כיסוי בסך 3.5-4 מיליון ש"ח נהיה גרעון של 10 מיליון ש"ח?(שזה בעצם הסכום המלא אותו התחייב שגב להעביר העונה שמתוכו שגב אף הזרים באזור ה 1.5-2 מיליון)
ואני שוב חוזר ושיתקנו אותי מי שיודע אחרת:
תקציב מכבי נתניה 26 מיליון ש"ח.
15 מיליון ש"ח הכנסות(אולי בלדב השיג כבר יותר).
הגענו לכך שהבעלים צריך להזרים 10-11 מיליון ש"ח כדי לאזן את התקציב- עליהם צריכים להיות ערבויות בבקרה:
4 מיליון ש"ח בצ'ק דחוי לסוף העונה- כל השאר ערבויות בנקאיות.
בינתיים רועי דניאל קיצץ בערך מיליון ש"ח.
בינתיים קובי בלדב השיג עוד כמה מאות אלפי שקלים הלוואות.
יוסי מאור גם הוא הזרים כמה מאות אלפים כדי שלא יחזרו צ'קים.
כל הפעולות האלה אמורות היו מצד אחד להקטין את התקציב לאזור ה 24-25 מיליון ש"ח- כלומר להקטין את סעיף הזרמת הבעלים לאזור ה- 8 מיליון. מתוך ה- 8 אלי שגב כבר העביר בערך 1.5-2 מיליון ש"ח.
נשארנו עם 6-7 עוד לפני שאנחנו בכלל מדברים על ערבויות!
אז שמישהו יסביר לי איך למרות כל הפעולות, ולמרות שאורליצקי טוען שהוא פדה כמעט את כל הערבויות של שגב מלונדון, יש עדיין בור של 10 מיליון ש"ח ומה שיש לאורליצקי להגיד הוא שהתקנון מחייב אותו לקבל 4 מיליון בצ'קים???
את מי מעניינים ה 4 מיליון האלה????? בוא תביא אותנו למצב שחסרים 4 מיליון ש"ח ואז נדבר... בינתיים חסרים 10 למרות כל מה שכתבתי...
מישהו יכול להסביר לי מי כאן עובד עלנו? כי האמת? אני כבר לא מאמין לאף אחד!

צריך לקחת בחשבון שלא כל הכספים שגוייסו או הועברו בתקופה האחרונה מקורם בתרומות או תמיכה, חלק לא מבוטל מדובר בהלוואות כאלו או אחרות עם דרישת החזר כזו או אחרת.
מעבר לכך צריך להוסיף שקיימים מס' נושאים שגרמו לתוספת לעניין התחייבויות: אריאל הרוש וטביב, מענקי עלייה שחייבים עוד משנה שעברה וכו'.
ועדיין... חסר, כי שגב ידידנו למרות כל מה שטוען או לא טוען אורליצקי, ובוודאי למרות מה שטוען שגב עצמו או באמצעות מקורביו השונים, מחשב כל העברה שלו 3 פעמים בערך... אך בסופו של דבר, מה שנכנס בפועל זה מה שמשנה...
גם לתשומת ליבך ,מר רווח ( או איזה שם שלא תבחר)...
כששגב ( ורק שגב) יעמוד פעם אחת בהתחייבויותיו ( ובזמן), הכל יראה אחרת.

1. אם מענקי העליה שגולגלו לתקציב העונה הזו לא שוקללו זו כבר דוגמה לרשלנות.
2. הכספים שגויסו אלה עדיין כספים ששולמו בעזרתם משכורות ואם הם הלוואות זה גם משהו שכנראה יתגלגל לתקציב העונה הבאה- ואם הבקרה התקציבית היתה עושה את עבודתה לא היה בהלוואות האלה בכלל צורך.
3. אני כלל לא בטוח שהכסף לטביב נכלל בתוך ה 26 מיליון ש"ח וגם זה משהו שכבר ברור שיגולגל לעונה הבאה.
4. גם במידה ושגב לא היה מביא שקל, אם הבקרה היתה עושה עבודתה נאמנה הגרעון לא היה צריך להיות 10 מיליון ש"ח אלא 4. זה אורליצקי טוען, לא אני- שהבור הוא בגלל עניין הצ'קים... זה מה שהוא טוען בכל הזדמנות... הצ'קים והצ'קים והצ'קים...
איפה הערבויות על עוד 6 מיליון מר אורליצקי? איפה הם?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מה אתם רוצים מיו"ר הבקרה התקציבית אורליצקי מטומטמים - עידן444 - 26-Mar-2015 15:39

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים