שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הגיע הזמן לשלם לשחקנים את כל המשכורות הם הצילו אותנו מירידה
26-Mar-2015, 13:39
הודעה: #21
מה קשור הפסימיות ? לבש הגיעו בגלל האטרקציה או בגלל שזו פריפריה בוא נתרום לדרום ? הגיע הזמן גם להתחבר למציאות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Mar-2015, 13:59
הודעה: #22
RE: הגיע הזמן לשלם לשחקנים את כל המשכורות הם הצילו אותנו מירידה
(26-Mar-2015 13:39)טל.מ כתב:  מה קשור הפסימיות ? לבש הגיעו בגלל האטרקציה או בגלל שזו פריפריה בוא נתרום לדרום ? הגיע הזמן גם להתחבר למציאות.

לא הבנתי למה אתה מתכוון?
תזכיר איפה ב"ש היו לפני שברקת הגיעה? לא רחוק מאיפה שאנו נמצאים כיום...
למה שהגלגל לא יתהפך וגם אלינו יגיע רוכש? אנחנו הרבה יותר אטרקטיבים מהם...
אני בטוח שאם היינו מועדון קטן (כמו שהפסימיים כאן מנסים לצייר אותנו) אז מזמן היינו נעלמים מהמפה.
הכי קל זה להסתכל על חצי הכוס הריקה ולבכות על מר גורלנו , תהנו...
26-Mar-2015, 14:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Mar-2015 על ידי 14:09 טל.מ.)
הודעה: #23
אתה לא מבין מה כתבתי. אתה מסתכל על האטרקטיביות של מועדון הכדורגל מכבי נתניה. ואני אומר לך שזו לא הסיבה להגעת בעלים למועדון בעל סדר גודל כזה. לבש הגיעו בגלל הדרום, הפריפריה, התרומה , כנל קש, לא בגלל סיבות אחרות. אתה לא הדרום/הצפון המובטל והמופגז. מי שיגיע לנתניה יצטרך להגיע נטו משיקולי כדורגל , וכנראה שלעשירי הארץ שאיכשהו ספורט מדגדג להם, נתניה לא מדברת אליהם. אלה העובדות, לך תתווכח עם עובדות.

דרך אגב יש מספר סיבות מאוד מצומצמות לדעתי למה עדיין לא נעלמנו מהמפה .
קובי בלדב ועוד כל מיני נדבנים שהם פלוס מינוס בני דורי שחיים על מכבי נתניה של פעם והבטן שלהם לא מניחה לנתניה לגווע. אם אתה חושב שיש מעבר אתה מוזמן להוכיח.

26-Mar-2015, 14:41
הודעה: #24
כל עוד קיימים אנשים עם רגש למכבי נתניה היא לא תגווע
אני מאמין בהחזרת האימפריה לא בכסף גדול אלא בהחתמת מאמנים כמו רוני לוי ורונן גבאי להרבה זמן משהו כמו 10 שנים

ואז צריך תקציב בינוני + מחלקת נוער שבני לם יביא איתה צעירים אלופים כמו בימי שמוליק פרלמן ז"ל
עונה אחת עם 5 זרים תותחים בהשקעה של 5 מליון דולר + הצעירים ודורות המשך ויש לך אימפריה חוזרת

רק לדוגמא : הרוש בשער , דסה מגן ימני , עידו לוי וירין חסן או אבו עובייד , מגן שמאלי תותח מהנוער כמו שהיו לנו אלעד קורן או פקר , קשר נסוג גרזן זר כמו שהיה אנסומבו , ועוד קשר נסוג צעיר שלנו שיהיה ברמה כמו אלמוג כהן , קשרים קדמיים כמו נווקאמה , וחלוצים זרים כמו קיודה , גם נתניה יכולה לקחת אליפות .... אחרי אליפות הרבה נוער יגיע אלינו וההשקעה הכספית בשחקני רכש תרד והעתיד יהיה מבטיח בזכות מאמנים שלא מפחדים לשלב צעירים !!!

מה שעושה היום ג'קי באשדוד נראה כמו התאבדות אבל זאת חכמה גדולה וביצים של דינוזאור כי אם הוא לא יורד ליגה הצעירים הללו יתנו את הטון בליגת העל בכוד שנתיים שלוש
26-Mar-2015, 15:14
הודעה: #25
בוא אני אומר לך משהו לגבי הצעירים הללו שאתה ומשה לא מבינים. כל צעיר ששווה משהו גם אם הוא מתחיל באשדוד נתניה או שיכון המזרח , באיזור גיל נערים עובר למכבי חיפה מכבי תא הפועל תא וכו. אף אחד לא נשאר מרצונו בקבוצה שכמות החשיפה שלה בבוגרים לא תקדם אותו. אתה חי בימים של פעם אבל הם עברו מין העולם. ואין השקעה של 5 מיליון דולר של בעלים בעונה בנתניה כי אם היתה כזו - סימן שלבעלים שלך יש הרבה כסף... לנו אין בכלל בעלים. אין לך שטח אדמה לבנות בית ואתה כבר מדמיין איזה עומק תהיה הבריכה..

26-Mar-2015, 15:19
הודעה: #26
(26-Mar-2015 14:07)טל.מ כתב:  אתה לא מבין מה כתבתי. אתה מסתכל על האטרקטיביות של מועדון הכדורגל מכבי נתניה. ואני אומר לך שזו לא הסיבה להגעת בעלים למועדון בעל סדר גודל כזה. לבש הגיעו בגלל הדרום, הפריפריה, התרומה , כנל קש, לא בגלל סיבות אחרות. אתה לא הדרום/הצפון המובטל והמופגז. מי שיגיע לנתניה יצטרך להגיע נטו משיקולי כדורגל , וכנראה שלעשירי הארץ שאיכשהו ספורט מדגדג להם, נתניה לא מדברת אליהם. אלה העובדות, לך תתווכח עם עובדות.

דרך אגב יש מספר סיבות מאוד מצומצמות לדעתי למה עדיין לא נעלמנו מהמפה .
קובי בלדב ועוד כל מיני נדבנים שהם פלוס מינוס בני דורי שחיים על מכבי נתניה של פעם והבטן שלהם לא מניחה לנתניה לגווע. אם אתה חושב שיש מעבר אתה מוזמן להוכיח.

על איזה עובדות אתה מדבר? לתרום לדרום? נו באמת...אל תהיה פתטי...
אני דווקא שמעתי שאלונה התעניינה בנו לפני ב"ש אבל יאמר הקדים אותה...
אני בוחר להסתכל על זה שלמרות מצבנו העגום המאמן הכי טוב בארץ הסכים לקחת אותנו, תהיה בטוח שהוא לא היה הולך לקבוצה אחרת במצבנו.
אני בוחר להסתכל על זה שלמרות מצבנו העגום יותר מ4,000 איש באים לראות אותנו.
אני בוחר להסתכל על זה שלמרות מצבנו העגום הקבוצה חיה בועטת והייתה רחוקה מרחק נגיעה מהפליאוף העליון.
אני בוחר להסתכל על זה שלמרות מצבנו העגום גורמים כאלה ואחרים כן משקיעים ותורמים לנו.
אני בוחר להסתכל על זה שלמרות מצבנו העגום אנחנו עדיין מעניינים גורמים כאלו ואחרים ולמרות הכל בסופו של דבר נמצא איזשהו מישהו שלוקח את הקבוצה עליו.
כל הסיבות שמניתי, ועוד גורמים לי להאמין שלא נמחק מהמפה כמו שהרבה חושבים כאן...
26-Mar-2015, 16:10
הודעה: #27
אתה פשוט לא מכיר את המציאות לצערי ולשמחתך. אתה מסתכל על מפעל חי ובועט שיש לו אוהדים ולא מבין שהוא מתפקד על זמן שאול, ומונשם בזכות 5,6 אנשים שמידי פעם מכניסים את היד לכיס . עם חוב של 10 מ שקל , בוא נראה אותך נמלט מפירוק בעיקר כשהמועמד להיות בעלים לא בדיוק עושה קולות שזה מעניין אותו. אז באים 4000 איש בשבת , ורוני פעל לפי הרגש וממילא בשנה הבאה הוא אצל שחר. השחקנים שלך שובתים ואתה עדיין מעדיף להסתכל על חצי הכוס המלאה .. אני בטוח שאופיר גאה בך ..
אני מסתכל על הדרום - א - מעולם לא שמעתי שאלונה התעניינה בנו. לדעתי זה קשקוש. ב - אין לי ספק שהיא בבאר שבע בגלל הפילנתרופיות שבעניין ולא בגלל מורשת נומה ואביטן. באותה המידה היא יכלה לקנות את בני יהודה את מכבי יפו הפועל רג הפועל פת וכו וכו .. אבל היא הלכה לבש ולא סתם. שנים שהיא אכלה שם חרא, אלימות וכישלונות . היא לא שם בגלל הכדורגל .

26-Mar-2015, 16:27
הודעה: #28
(26-Mar-2015 16:10)טל.מ כתב:  אתה פשוט לא מכיר את המציאות לצערי ולשמחתך. אתה מסתכל על מפעל חי ובועט שיש לו אוהדים ולא מבין שהוא מתפקד על זמן שאול, ומונשם בזכות 5,6 אנשים שמידי פעם מכניסים את היד לכיס . עם חוב של 10 מ שקל , בוא נראה אותך נמלט מפירוק בעיקר כשהמועמד להיות בעלים לא בדיוק עושה קולות שזה מעניין אותו. אז באים 4000 איש בשבת , ורוני פעל לפי הרגש וממילא בשנה הבאה הוא אצל שחר. השחקנים שלך שובתים ואתה עדיין מעדיף להסתכל על חצי הכוס המלאה .. אני בטוח שאופיר גאה בך ..
אני מסתכל על הדרום - א - מעולם לא שמעתי שאלונה התעניינה בנו. לדעתי זה קשקוש. ב - אין לי ספק שהיא בבאר שבע בגלל הפילנתרופיות שבעניין ולא בגלל מורשת נומה ואביטן. באותה המידה היא יכלה לקנות את בני יהודה את מכבי יפו הפועל רג הפועל פת וכו וכו .. אבל היא הלכה לבש ולא סתם. שנים שהיא אכלה שם חרא, אלימות וכישלונות . היא לא שם בגלל הכדורגל .

אגב, את הפועל פ"ת היא דווקא כן רצתה לקנות והעמותה המזוינת שם עם אנשים כמו דני לוי מנעה זאת ממנה. לגבי רצון לרכוש את מכבי נתניה שמעתי כל מיני דברים כאלה אבל זה לא אמין כי היא רכשה את ב"ש בתקופה שהיה כאן יאמר.

היא הגיעה לב"ש כי מישהו הביא אותה לשם והלהיט אותה עם אתגר גדול לקחת מועדון מפורק לגמרי ולבנות אותו. לא פראיירית האישה הזאת וכנראה אחת שאוהבת אתגרים. אני לא בטוח שזה סיפור דומה של איזי. עם הזמן אני בטוח שהיא גם נהנית מההתייחסות אליה כפילנתרופית שמפריחה את הנגב אבל לא יודע אם זה מה ששכנע אותה.
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלון (2626-0303-2015201520152015)
26-Mar-2015, 17:12
הודעה: #29
עובדתית אלינו כל האנשים הטובים האלה לא מגיעים. למה ? לא יודע .

26-Mar-2015, 18:15
הודעה: #30
תמיד היו למועדון הזה בעלים.
דווקא מאז שיאמר עזב אנחנו מאוד מתקשים אבל עדיין הגיעו שגב ומאור.
למעשה המועדון רוב הזמן היה עם בעלים,
מלנד ז"ל, ותשובה, ובהמשך יגאל תם, ואשר אלון, ומאיר אוזן, ורזמוביץ', והבן של לנד שלפי אייל עד היום תומך מבחוץ, ואחר כך יאמר והיום שגב ומאור.
אל תצייר את המצב כאילו המועדון שנים על המדף ולא מוצא כי זה לא כך.
לגבי איכות האנשים אפשר להתווכח...
זה כבר עניין של מזל למה ב"ש מצאה את אלונה שנמצאת שם כבר לא מעט שנים, ובטח שחר שנמצא במכבי חיפה מעל 20 שנה וכנראה שהבן שלו ימשיך את השושלת גם כשהוא יתעייף, או איזי בק"ש ואנחנו קיבלנו איש קפריזי כמו יאמר שעונה אחת השקיע עשרות מיליונים ועונה אחר כך עשה קבוצה של שקל וחצי וברח, או אלי שגב חסר האחריות.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים