מכבי נתניה

גירסה מלאה: הגיע הזמן לשלם לשחקנים את כל המשכורות הם הצילו אותנו מירידה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
לא מקבל את זה שאין כסף , יש אבל צריך להתחיל להיות רציניים ולהחליט מה קודם למה ולמי , לפי דעתי השחקנים והמאמנים ראשון , לאחר מכן העובדים , ולבסוף המנהלים !

אלי שגב ויוסי מאור חייבים לשבת יחד ולפתור הבעיות בינהם , אם לאלי שגב אין יותר כסף שישבו עכשיו ויחליטו מה עושים הלאה ....

אי אפשר להחזיק את הקבוצה על אוהדיה ושחקניה בני ערובה

אני קורא גם לקהל להפגין סולידריות עם השחקנים הם עשו הכל למען שלא נרד אנחנו צריכים להחזיר להם
אז לפי דעתך למי יש כסף והוא לא רוצה לתת ..?

Sent from my iPhone using Tapatalk
באמת עכשיו אחרי הפוסט ירצו לשלם זאב היקר צריך ללחוץ ולשלוח פוסט לשגב אולי זה יעזור שישלם או שילך הביתה

Sent from my iPhone using Tapatalk
אני לא רואה מישהו שירצה לבוא לקבוצה עונה הבאה אם המצב הזה ימשך ואלי ישאר הבעלים...
ליוסי מאור יש כסף וגם לאלי שגב יש כסף , שגב התחייב לעמוד בהתחייבויות הכספיות שלקח ויוסי מאור על פי חוק יודע שגם אם לא הסכים חייב לשים 25% מהכסף ששגב התחייב !!

שניהם סך הכל צריכים לשבת ללבן העינינים בינהם לשים קו פס למחוק את השנה האחרונה ולהחליט לאן הולכים הלאה מכאן

שוב אני קורא לאוהדים שבאים באמת למשחקים ולא לאוהדי המקלדת , תנו עזרה לשחקנים כשהם בבעיה הם נתנו לנו את הלב מגיע להם חזרה
אתה רוצה שנשלם להם משכורות???
אולי תאמר לנציגים ששלחו אותך לפורום להתחיל לשלם את מה שהתחייבו עליו...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
אולי די להזכיר את השם יוסי מאור.
יוסי מאור לא פראייר, הוא חושב עיסקית, הוא לא אוהד של המועדון משחר נעוריו, הוא לא יחפה על אף אחד, בטח ובטח לא על אלי שגב.
הוא "יושב על הגדר" ומחכה לקבל את המועדון או דרך פירוק או דרך מהלך של חילוט המועדון מידי שגב ע"י הבקרה.
אין כמעט אף בעלים בארץ שהוא אוהד של המועדון שהוא בעלים שלו.
זה לא אמור להיות השיקול כי אם זה היה הקו המנחה אין שום סיבה שירכוש את המועדון מלכתחילה.
לצורך העניין, אני מניח שגם אם היה מדובר בקבוצתו האהודה הוא לא היה סוגר בור כזה.
(24-Mar-2015 11:41)עידן444 כתב: [ -> ]אין כמעט אף בעלים בארץ שהוא אוהד של המועדון שהוא בעלים שלו.
זה לא אמור להיות השיקול כי אם זה היה הקו המנחה אין שום סיבה שירכוש את המועדון מלכתחילה.

תהיה בטוח שאם היה מדובר בהפועל חיפה הוא היה מתנהל קצת אחרת כי הרגש היה פועל קצת יותר במקרה זה.
ואין לי שום טענה אליו.
(24-Mar-2015 11:45)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(24-Mar-2015 11:41)עידן444 כתב: [ -> ]אין כמעט אף בעלים בארץ שהוא אוהד של המועדון שהוא בעלים שלו.

תהיה בטוח שאם היה מדובר בהפועל חיפה הוא היה מתנהל קצת אחרת כי הרגש היה פועל קצת יותר במקרה זה.
ואין לי שום טענה אליו.
אני בספק...
האמת שעדיין לא הצלחתי לפענח את האיש הזה ואת כוונותיו...
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's