שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עד מתי ירין חסן
03-Mar-2015, 11:10
הודעה: #11
RE: עד מתי ירין חסן
יש פה החלטת מועדון שצריכה להילקח אם אנחנו נותנים לילדים האלה שנה שנתיים נוספות ולוקחים את הסיכון ואולי קוצרים את הפירות אין כאן שום מחנאות אבו עביד או חסן זה לוקח זמן זה תהליך ...למרות הטעויות אתמול של אבו עביד אין לי אליו טענות ולמרות סגירה אלכסונית שערורייתית ולא בפעם הראשונה תזכור את הגול של בן בסט אתמול הוא אפילו לא קפץ לכדור מול שחקן נמוך ממנו (עטר) ...גדל פה תואם דגני מאד ברור חזק משקיע שיצבור ניסיון לא משנה מגן או בלם ...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Mar-2015, 11:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Mar-2015 על ידי 11:17 טל.מ.)
הודעה: #12
עד מתי ירין חסן
איזה החלטת מועדון ... זה המקסימום שתראה כאן בשנים הקרובות עבו עביד חסן לוי אם לא ימכר ותירם שיחזור מהשאלה

Sent from my iPhone using Tapatalk

(03-Mar-2015 11:09)פיליפצוק כתב:  
(03-Mar-2015 10:59)טל.מ כתב:  אני חושב שאתה מגזים לגמרי בביקורת על חסן. לא מבין מה אתה רוצה ממנו בגול הראשון , הוא רץ לאחור אחרי חור מהאגף (איאד ? או מישהו אחר) וברור שההרחקה לא תצא טוב. לגבי הגול השני אני לא זוכר בלי לראות את התקציר

הגול הראשון - בישול שלו לאלירן עטר.
הגול שני - הוא זה שהיה אמור לסגור את יוסי בניון אבל הלך לטייל מחוץ ל- 16.

ואיפה היה עידו לוי למשל ..? איך זה שאיאד נשאר לבד מול שניים ? ואיך זה שאיאד שגבוה מעטר לא לקח לו את הכדור ? היה פאול חיפה הוציאה מהר נתניה לא היתה מאורגנת וחטפנו. יש להם חלק קידמי איכותי מאוד שאנחנו רק יכולים לחלום עליו. כשאתה מתגונן כל המשחק בסוף הטעויות באות, וזה עוד בלי לציין שהרוש עצר 3-4 שערים בטוחים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Mar-2015, 11:18
הודעה: #13
תמיד אפשר לשמוע לאוהדים הזויים ולהביא סנדלרים ...
זה בסדר אם תביא תורם לואיס מרין אני מוכן לשחק עם בלם אחד...
אגב רק אני שמתי לב שפאס משחק עם הספרה 3 ועם המון חוכמה מחפה על מבנה גוף צנום יחסית לבלם...
03-Mar-2015, 11:42
הודעה: #14
(03-Mar-2015 11:18)דוד חטב כתב:  תמיד אפשר לשמוע לאוהדים הזויים ולהביא סנדלרים ...
זה בסדר אם תביא תורם לואיס מרין אני מוכן לשחק עם בלם אחד...
אגב רק אני שמתי לב שפאס משחק עם הספרה 3 ועם המון חוכמה מחפה על מבנה גוף צנום יחסית לבלם...

אתה מביא סנדלרים כי החומר שיש לך בבית הוא פח!!!!
03-Mar-2015, 12:41
הודעה: #15
עידו לוי וירין חסן הראו במחצית הראשונה שהם בלמים טובים לליגה הזו! הם שיחקו מול שלישיה קדמית מצויינת! עטר שיחק טוב, וגם שכטר תמיד מסוכן. במחצית השניה גם עזרא שהיה פח בראשונה השתפר, ואנחנו מאוד התעייפנו.

כל אחד מהם ליד בלמים מנוסים וטובים כמו אמיר שלח, לואיס מרין ואלכסנדר סולוב היה מעלה את הרמה שלו!
הם עושים טעויות, ויעשו טעויות. גם הבלמים של ארסנל כל משחק עושים טעויות... יש דברים שיבואו עם הניסיון...
הגול הראשון הוא פשוט חוסר מזל של חסן ולא אשמתו.

אני מעדיף לא לרשום כלום על אבו עביד כי זה באמת מתחיל להראות כמו מחנאות... אתמול ראיתי שלושה שחקנים שלכולם יש מה להציע בליגת העל ועוד יתפחתו.

בהקשר של אבו עביד- מנשה משיח סירס אותו כבר מההתחלה עם הצהוב המוקדם... גם עם הצהוב של חסן הוא מיהר. וגם פירס קיבל צהוב במהלך כשהוא הוציא את הכדור נקי והתעצבן בצדק על השריקה.

עוד בהקשר של משיח, כבר משחק שני שהוא שופט אותנו לאחרונה, בשניהם הוא לא הכריע את המשחק, אבל אני פשוט מרגיש בכל שריקה כמה שהוא שונא אותנו!!!

כשאני רואה שהוא בא לשפוט אותנו, יוציא לי החשק לראות את המשחק. אני פשוט יודע שאיו לנו סיכוי לנצח.
מעניין אותי אם הפוך הוא לא היה שורק פנדל(סיכוי טוב שהכדור הולך לשער אם הוא לא פוגע ביד של בניון)...
הרי הוא שרק נגדנו פנדלים פחות ברורים מזה בעבר...

תוסיפו את הטעויות של הקוקסינל חסר הכבוד עצמי והחוט שדרה ששפט אותנו מול רעננה וזה ההבדל בין פליאוף עליון לתחתון!
The following 1 user Likes עידן444's post:
עודד... (0404-0303-2015201520152015)
03-Mar-2015, 12:59
הודעה: #16
איך אומרים, הטבלה לא משקרת. נכון להיום מכבי נתניה הקבוצה שספגה הכי הרבה שערים בליגה ומי שאשם בזה בעיקר שחקני ההגנה הבינונים שיש לנו וכן לא שכחתי את היכולית הבינונית לאורך העונה של השוער הרוש(נתן משחק מצוין אתמול)
03-Mar-2015, 14:53
הודעה: #17
ראיתי את הדברים אחרת מכם
דבר ראשון אצטדיון מדהים התלהבתי ולחשוב שהאצטדיון שלנו נבנה באותו הזמן ביותר כסף .....אבל החניה אותו חרא לקח לנו שעה ורבע לצאת ...
דבר שני מנצחים ביחד מפסידים ביחד , מי שאשם לא בטוח בשער הראשון או השני זה ערן לוי שהפסיד כדור במרכז , במקום למסור ישר כמו שהוא יודע לעשות הוא התמזמז עם הכדור ...
ירין חסן ואבו עביד היו מצויינים כמו גם עידו לוי ושטרית , לא בכל הפסד צריך ליפול על ההגנה , אריאל הרוש יכל את הבעיטה של עטר לתפוס ...אבל ביום כזה גדול שלו אין טענות הוא עשה יותר ממקסימום .
פירס וגורגו היו טובים ערן לוי פושר עומר פרץ וסבע חלשים לא הורגשו רול כנ"ל , מי שפשוט השאיר אותי בהלם היה לא אחר מעמית בן שושן שלדעתי נתן את המשחק הכי טוב העונה בנתניה לעומת כל העונה שלא הורגש בכלל
קיודה שוב צריך שיחה עם רוני לוי כי הוא שוב עשה שביתה איטלקית
03-Mar-2015, 15:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Mar-2015 על ידי 15:48 עידן444.)
הודעה: #18
האצטדיון בחיפה נבנה בפחות זמן וזו לא חוכמה... שם חברה לא פשטה רגל באמצע הבנייה אז אל תהיה חוכמולג!
ומי אמר לך שפחות כסף? האצטדיון בחיפה חרג בטירוף מעלותו הראשונית והגיע לעלות אסטרונומית של מעל 500 מיליון ש"ח!!! ועדיין לא היה כסף לגימור נורמלי! הגימור באצטדיון בנתניה ברמה יותר גבוהה!
03-Mar-2015, 17:12
הודעה: #19
סכום המדוייק קרוב יותר ל-600 מיליון. ובהחלט הגימור שם מבחוץ לוקחה בחסר.
אבל בסה"כ אצטדיון מדהים.
אני חושב שהותרנו הופעה יפה. בואו נודה- פליאוף עליון לא מגיע לנו. מבחינתי 38 נקודות זה מה שחשוב כרגע.
הלוואי והיינו עולים אז היה אפשר לגמור את העונה המסוייטת הזאת. נגזר להלחם עד הסוף.
דווקא המשחקים מול קבוצות קטנות, כאלו בהם אתה חייב לשלוט בקצב המשחק - מטרידים אותי. אין לנו את היכולת ליזום, רק להגיב.
אין לנו קשר 50-50 שיודע להעביר את משקל המשחק ולשלוט בקצב. יש לנו את רומריו ששובר יפה התקפות ואת גבי שלדעתי גדל על היכולות המופלאות של ישראל זביטי בניהול משחק לרוחב ואחורה.
03-Mar-2015, 17:18
הודעה: #20
גם אם היינו משחקים אתמול עם 10 שחקנים בלי גבי זה היה נראה אותו דבר.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים