מכבי נתניה

גירסה מלאה: עד מתי ירין חסן
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
שני הגולים שלו הראשון הרחקה לעטר והשני יוצא לבועט שבניון לבד במרכז רוני היה חייב לפתוח עם עומר מגן ימני ואבו עבייד בלם..שבוע הבא אני מחזיר את הרוש להיות בלם..מספיק עם החסן הזה.....
ממש ממש לא מעלה תגובתי שוב מפוסט אחר
אני מבין שזה פופולרי עכשיו לרדת על ירין אבל הוא אשם פחות מאיאד אבו עביד שאשם בשני הגולים לא פחות ממנו בשני הכיסוי שלו כמו כל העונה להגבהות זה שערורייה, אם מכבי חיפה מנצחת אותנו ברצון ובלחימה אין לנו ממש מה למכור.

לפחות מעידו לוי ירדתם קצת בזמן האחרון
קאיודה , אבו עביד וירין שחקנים צעירים שהעליות והירידות במשחק שלהם נורא בולטים...
קאיודה לא עשה תנועה היום וכשהוא לא עושה תנועה לשטח מת קשה לקבל את הכדור...
אבו עביד ורן רול אשמים בשער הראשון ...בשער השני אבו עביד ההרחקה של ירין לא היתה מספיק טובה אבל אח״כ היו עוד מהלכים...
בואו נודה חיפה נבנתה לאליפות אנחנו להישארות חצי ראשון היינו עדיפים עליהם חצי שני הם היו עדיפים הגיעו לפחות ל-4/5 הזדמנויות פערי האיכות בלטו ולמרות אם משיח שורק פנדל לפני המחצית אנחנו מנצחים את המשחק...
אמנם לא הפסדנו בגלל השופט אבל היד שלו לכרטיסים צהובים היתה הרבה יותר קלילה לצד שלנו הצהוב לעבו עביד דקה ראשונה ממש הרגה את הילד...
הקהל הצגה
איצטדיון מדהים ממש ליגה אחת מעל כל האיצטדיונים למרות שההגעה והקופות ממש מצריכים הליכה ארוכה האקוסטיקה והצפייה פשוט חוויה ...
אסור לחפש אשמים צריך לקחת את הנק׳ מול עכו בשיניים עם עבו עביד עם ירין וקאיודה ...
באנו כמועדון גאה עמדו בצורה מכובדת ויצאנו מאוכזבים אסור לשקוע להרים את הראש ולסיים את העונה הזו בלי להסתבך זו המטרה...
(03-Mar-2015 3:18)דוד חטב כתב: [ -> ]קאיודה , אבו עביד וירין שחקנים צעירים שהעליות והירידות במשחק שלהם נורא בולטים...
קאיודה לא עשה תנועה היום וכשהוא לא עושה תנועה לשטח מת קשה לקבל את הכדור...
אבו עביד ורן רול אשמים בשער הראשון ...בשער השני אבו עביד ההרחקה של ירין לא היתה מספיק טובה אבל אח״כ היו עוד מהלכים...
בואו נודה חיפה נבנתה לאליפות אנחנו להישארות חצי ראשון היינו עדיפים עליהם חצי שני הם היו עדיפים הגיעו לפחות ל-4/5 הזדמנויות פערי האיכות בלטו ולמרות אם משיח שורק פנדל לפני המחצית אנחנו מנצחים את המשחק...
אמנם לא הפסדנו בגלל השופט אבל היד שלו לכרטיסים צהובים היתה הרבה יותר קלילה לצד שלנו הצהוב לעבו עביד דקה ראשונה ממש הרגה את הילד...
הקהל הצגה
איצטדיון מדהים ממש ליגה אחת מעל כל האיצטדיונים למרות שההגעה והקופות ממש מצריכים הליכה ארוכה האקוסטיקה והצפייה פשוט חוויה ...
אסור לחפש אשמים צריך לקחת את הנק׳ מול עכו בשיניים עם עבו עביד עם ירין וקאיודה ...
באנו כמועדון גאה עמדו בצורה מכובדת ויצאנו מאוכזבים אסור לשקוע להרים את הראש ולסיים את העונה הזו בלי להסתבך זו המטרה...

לא רק שזו מכבי חיפה שנבנתה לאליפות(אמנם לא בהצלחה), זו מכבי חיפה שנבנתה לאליפות אחרי מקצה שיפורים מטורף בינואר. פאס, קמרה ועטר היו הטובים במגרש, וגם שכטר הוא חתיכת רכש...
חבל שהיו כאלה פערים בין המחצית הראשונה לשניה. בדרך כלל זה לא קורה שיוצאות קבוצות שונות מחדר ההלבשה למחצית השניה...
ירין חסן שחקן מוגבל ביותר, לא מתאים לרמות האלה, להוסיף לרשימת הבלופים הבלתי נגמרת תוצרת מחלקת הנוער.
תסתכל מה עשה הכישרון הגדול אבו עביד בעיקר בשני הגולים. אני לא עושה מחסן מה שהוא לא אבל חלאס עם ההתנפלות עליו. אם איאד היה כזה בלם על הוא כבר היה מורכב על חשבונו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(03-Mar-2015 10:16)טל.מ כתב: [ -> ]תסתכל מה עשה הכישרון הגדול אבו עביד בעיקר בשני הגולים. אני לא עושה מחסן מה שהוא לא אבל חלאס עם ההתנפלות עליו. אם איאד היה כזה בלם על הוא כבר היה מורכב על חשבונו.

טל הגול הראשון רשום על שמם של רן רול שלא ירד עם טוואטחה וירין שהרחיק כמו שרק הוא יודע...ההגול השני עטר נגח מעל אבו עביד אבל איפה הבלם שלך..בקישור?
(03-Mar-2015 10:16)טל.מ כתב: [ -> ]תסתכל מה עשה הכישרון הגדול אבו עביד בעיקר בשני הגולים. אני לא עושה מחסן מה שהוא לא אבל חלאס עם ההתנפלות עליו. אם איאד היה כזה בלם על הוא כבר היה מורכב על חשבונו.

מה אתה מבלבל במוח, אבו עביד זה עונה ראשונה בבוגרים, הוא לא אשם בגולים, בטח לא אשמה ישירה ולפחות אני יכול לומר עליו שהוא לומד מהטעויות של עצמו.
כמה זמן העגל הזה, חסן, משחק בבוגרים? ראש בקיר, אותן טעויות, לא לומד כלום.
לדעתי גם רוני לוי לא תופס ממנו וברגע שחוזר סרגי הוא מעיף אותו לספסל.
אני חושב שאתה מגזים לגמרי בביקורת על חסן. לא מבין מה אתה רוצה ממנו בגול הראשון , הוא רץ לאחור אחרי חור מהאגף (איאד ? או מישהו אחר) וברור שההרחקה לא תצא טוב. לגבי הגול השני אני לא זוכר בלי לראות את התקציר

(03-Mar-2015 10:59)טל.מ כתב: [ -> ]אני חושב שאתה מגזים לגמרי בביקורת על חסן. לא מבין מה אתה רוצה ממנו בגול הראשון , הוא רץ לאחור אחרי חור מהאגף (איאד ? או מישהו אחר) וברור שההרחקה לא תצא טוב. לגבי הגול השני אני לא זוכר בלי לראות את התקציר

הגול הראשון - בישול שלו לאלירן עטר.
הגול שני - הוא זה שהיה אמור לסגור את יוסי בניון אבל הלך לטייל מחוץ ל- 16.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's