שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קיודה שערוריה!!
08-Mar-2015, 0:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Mar-2015 על ידי 0:49 דוד חטב.)
הודעה: #31
RE: קיודה שערוריה!!
הבעיה העיקרית היא בשני הקשרים האחוריים שלא יודעים לנהל משחק התקפה וממש לא מאיימים על השער צריך לבחון חלופה במשחקים נגד הקטנות להוציא את הרומני להעביר את ערן לוי למרכז הקישור שינהל משחק ולהכניס חלוץ נוסף ...שני הקשרים ממש פרווה כשרומריו עוד איכשהוא מנסה באמצע הרומני משחק לרוחב ואחורה נכון שהוא לא מאבד כדורים אבל במשחק שאנחנו חייבים ליזום חייב שחקן שיידע גם לאיים על השער להפעיל את החלוצים ולדעת מתי ללחוץ ומתי לשנות כיוון זו נק׳ התורפה שלנו ....ומפה עד סוף העונה אנחנו נשחק נגד קב׳ בליגה שלנו ופחות טובות מאיתנו ורוני לוי חייב. לתת את הדעת על כך .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Mar-2015, 0:58
הודעה: #32
(08-Mar-2015 0:41)טל.מ כתב:  הבעיה היום היתה שהרגשתי שזה לא היום שלנו Wink כל השאר שולי.
וברצינות - קבוצה מוגבלת שבנויה על מתפרצות נראית אובדת עצות כשהיא צריכה ליזום לתכנן לבקע בונקר ועוד במשחק עומד. אין לנו כלים לזה והבעיה שרוב הקבוצות שניתקל בהן בפלייאוף התחתון יתנו לנו להתקיף . אני חייב להגיד מילה על אור ברוך (פשוט על גבי נמאס לי לדבר) - לא ברור לי איך הוא נהיה שחקן כדורגל ובעיקר חלוץ... ומה שעוד לא ברור - מה חשב מזרחי שהעדיף אותו על אקסברד למשל ..? השני לפחות מסוגל לכבוש מידי פעם. הראשון פשוט לא קשור לענף.

Sent from my iPhone using Tapatalk
לא מסכים איתך!
אכן במחצית היתה לי תחושה דומה לשלך. הייתי מאוד מוטרד.
במחצית השניה השתלטנו על המשחק לחלוטין וגם הגענו למספיק מצבים, מול הצפיפות, על מנת להכריע אותו.
דיא סבע הוא התשובה לצפיפות. שים היום במקומו את רן רול ולא היית מגיע לחצי מהמצבים שהגענו. עוול גדול שהוא לא שיחק מספיק עד כה, ואני מקווה שמהיום נראה אותו יותר.

לגבי הפליאוף התחתון אני ממש לא בטוח לגבי מה שאתה אומר.
במידה ולא כל התוצאות תהיינה נגדנו בשבוע הבא אנחנו אמורים להגיע לפליאוף עם יתרון(נקווה שגם רעננה תצטרף ואולי אפילו יהיו לנו חמישה משחקי בית מתוך שבעה משחקים). לא רואה סיבה שקבוצות שחייבות נקודות כדי להישאר בליגה יבואו לשחק בונקר, וגם אם כן... שישחקו בונקר... עם תיקו הן לא ממש יוכלו להתקרב אליך... כמה כבר אפשר לגנוב???
כדורגל יפה בפליאוף התחתון די ברור שלא נראה... לא בונה על זה...
רוצה להישאר בליגה ויפה שעה אחת קודם, ושתגמר העונה הנוראית הזו!!!!!
08-Mar-2015, 1:21
הודעה: #33
מעדיף את מכבי חיפה וביתר בפליאוף תחתון שיהיה קצת אקשן שרעננה ומכבי פ"ת יהיו בעליון

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
08-Mar-2015, 1:36
הודעה: #34
קיודה שערוריה!!
(08-Mar-2015 1:21)amir כתב:  מעדיף את מכבי חיפה וביתר בפליאוף תחתון שיהיה קצת אקשן שרעננה ומכבי פ"ת יהיו בעליון

פליאוף תחתון עם הפועל ת״א, מכבי חיפה, מכבי נתניה, מעניין יותר מפליאוף עליון עם רעננה, מכבי פ״ת וק״ש...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
08-Mar-2015, 1:38
הודעה: #35
ללא ספק במיוחד שיש רק סיבוב אחד

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
08-Mar-2015, 11:12
הודעה: #36
פלייאוף תחתון עם רעננה ונתניה שמסיימת את העונה הסדירה במקומות 7-10, יכול להבטיח בקונסטלציה מסוימת חמישה משחקי בית מתוך השבעה שיש בסה"כ.
08-Mar-2015, 14:15
הודעה: #37
(08-Mar-2015 1:21)amir כתב:  מעדיף את מכבי חיפה וביתר בפליאוף תחתון שיהיה קצת אקשן שרעננה ומכבי פ"ת יהיו בעליון

רק אחת מהארבעה תהיה בתחתון, נקוה שחיפה (למרות שסטאטיסטית זה הפסד)

מפגר אבל אופטימי
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים