מכבי נתניה

גירסה מלאה: קיודה שערוריה!!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
האשם העיקרי בהפסד הזה , קיודה לא התאמץ בכוונה!
לא רץ ,לא עושה לחץ, לא מוסר טוב , ונכנס בכוונה לנבדל , כשהוא קיבל את הכדור הוא עשה הפוך ממה שצריך לעשות בעט מרחוק הרים לרחבה כשראה שאין שם אף אחד
כל המשחק הסתכלתי רק על קיודה וזה היה שקוף שהוא עושה בכוונה ומשהו פה מסריח!! , פשוט הוציא לי את החשק , בחיים לא התרגזתי ככה על שחקן שלנו
קיודה הוא השחקן שרץ הכי הרבה על המגרש והיום ערן לוי רץ היום פי 2 יותר מקיודה זה לא ייאמן , בוודאות הוא רץ הכי מעט מכל השחקנים ואולי הרוש רץ יותר ממנו
לכאורה הוא מכר את המשחק הזה קיבל כסף ממישהו אחרת אין הסבר לדבר הזה
קיודה בדר"כ רץ הכי הרבה מכולם מתאבד על כל כדור הוא היחיד שעושה תמיד לחץ מסאבי , והיום הוא כל המשחק עמד והתרחק משחקים
דווקא במשחק הכי חשוב שלנו העונה, שיחקנו עם 10 שחקנים 90 דקות
לדעתי הוא סגור בחיפה ומהיום אסור לו לתת לו דקה אחת של משחק שיישב ביציע עד סוף העונה
(02-Mar-2015 23:54)אלדד כתב: [ -> ]האשם העיקרי בהפסד הזה , קיודה לא התאמץ בכוונה!
לא רץ ,לא עושה לחץ, לא מוסר טוב , ונכנס בכוונה לנבדל , כשהוא קיבל את הכדור הוא עשה הפוך ממה שצריך לעשות בעט מרחוק הרים לרחבה כשראה שאין שם אף אחד
ערן לוי רץ היום פי 2 יותר מקיודה זה לא ייאמן
לכאורה הוא מכר את המשחק הזה קיבל כסף ממישהו אחרת אין הסבר לדבר הזה
קיודה בדר"כ רץ הכי הרבה מכולם מתאבד על כל כדור הוא היחיד שעושה תמיד לחץ מסאבי , והיום הוא כל המשחק עמד והתרחק משחקים
דווקא במשחק הכי חשוב שלנו העונה, שיחקנו עם 10 שחקנים 90 דקות
לדעתי הוא סגור בחיפה ומהיום אסור לו לתת לו דקה אחת של משחק שיישב ביציע עד סוף העונה

זה מה שקורה שבתקשורת לא מספיקים לדבר עליו עובר לא עובר ביחד עם המזימה של אבי נימני זה מה שקורה בסופו של דבר הורסים רק לנו וללקבוצה ויריןן חסן ההרחקה שלו שערוריה.
חמור מאוד מה שקורה כאן , השחקן עושה בכוונה ולא התאמץ ללא ספק
אני היחידי ששמתי לב לכך? אף אחד לא ראה שקיודה עומד כל המשחק?
(03-Mar-2015 0:06)אלדד כתב: [ -> ]אני היחידי ששמתי לב לכך? אף אחד לא ראה שקיודה עומד כל המשחק?

ממש לא כולם ראו...
היחידי שלא ראה זה רוני לוי שלא הוציא אותו כבר בדקה ה-40
מה אתם מחפשים קונספירציות ..הוא קיבל כדור אחד ?! כל כדור מול ארבעה מגינים. את הגול שלנו כבשנו כי הוא הכניס את הכדור לרחבה. מה לעשות , כשיש לך אופציה אחת בהתקפה קל לסגור למי שעושה שיעורי בית

Sent from my iPhone using Tapatalk
לא הייתי במשחק אז לא יכול להביע דעה... הדברים שהח'ברה מדברים עליהם אלה דברים שאי אפשר להבחין בהם בטלויזיה...
מה שכן, למכבי חיפה יש אחלה בלם... הוא די מבוגר, אבל לליגה שלנו זה בהחלט מעל הממוצע.
(03-Mar-2015 0:10)טל.מ כתב: [ -> ]מה אתם מחפשים קונספירציות ..הוא קיבל כדור אחד ?! כל כדור מול ארבעה מגינים. את הגול שלנו כבשנו כי הוא הכניס את הכדור לרחבה. מה לעשות , כשיש לך אופציה אחת בהתקפה קל לסגור למי שעושה שיעורי בית

Sent from my iPhone using Tapatalk

תגיד אתה ראית את המשחק?
השחקן כל המשחק עומד! הבעיה שהוא לא עשה שום לחץ עם המהירות שלו הבחור לא התאמץ
וכשהוא קיבל את הכדור זה היה נראה שהוא מאבד בכוונה , עושה הכל שיחטפו לו
היה רק חסר לו חולצה ירוקה וזה היה מושלם
ועידן שיהיה את הוידאו של המשחק תראה שוב את כל המשחק ותסתכל רק על קיודה ואחר כך תביע את דעתך , כל המשחק הסתכלתי רק עליו
ממתי חלוץ נמדד רק עפ"י מה שהוא עושה עם הכדור?
הוא אף פעם לא היה מול 4 מגינים וגם אם כן זו סיבה טובה למסור ולא לעשות משהו אחר
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's