שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קיודה שערוריה!!
03-Mar-2015, 13:05
הודעה: #21
RE: קיודה שערוריה!!
(03-Mar-2015 12:23)עידן444 כתב:  הבלם הספרדי שיחק נהדר. יעיל ושקט. הוא שחקן מבוגר שקאיודה יכול היה להביך אותו, אבל לפחות מהטלויזיה זה נראה שהוא לא קיבל שום כדור טוב על מנת לנצל את המהירות שלו, וכשקיבל כדור טוב לשטח זה היה המהלך של השער שלנו.

אין לי מושג עם עכו תבוא להתבנקר. יש לי תחושה שלו וההרכב של אתמול יכול להתאים גם למשחק מול עכו. במידה ועכו תעלה לסגור, לדעתי נתניה חייבת לשחק עם אור ברוך. בעיני יש לי יותר איכויות מאשר לקאיודה לשחק מול צפיפות, וקאיודה צריך לשחק לידו, או אפילו להיות מוסט לאגף שם תמים יש יותר שטחים, כשערן לוי מאחוריהם.
קאיודה מול צפיפות הולך לאיבוד.
החצי שעה האחרונה מאוד מטרידה אותי לקראת עכו, אבל אני מקווה מאוד שנראנו סטטיים מאוד בעיקר בגלל עייפות.

המשחק מול עכו הוא סופר חשוב! את המשחק הזה צריך לנצח ובאשדוד תיקו זו תוצאה לא רעה.
לדעתי 6 נקודות יהיו שוות פליאוף עליון, אבל לדעתי לא נשיג אותן, והמטרה היא לשמור עד סוף הסיבוב על הפער הקיים, ואף להגדיל אותו.
בסופ"ש האחרון לא ידעתי בעד מי להיות. השבת אני אוהד של ב"ש, מכבי פ"ת ורעננה.
אם עכו ישחקו כמו שהם שיחקו נגד הפועל אז יהיה משחק פתוח לחלוטין..נגד הפועל הם שיחקו פתוח מאד....לדעתי נשיג את 6 הנקודות..\
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Mar-2015, 13:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Mar-2015 על ידי 13:18 ORENARIEL.)
הודעה: #22
מי שיצפה בכל המשחק שוב ויסתכל רק על קיודה, וישים לב על תנועה וביצוע שלו יראה שהוא עשה פשוט בכוונה כדי לא לנצח!
בכל משחק אחר הוא נותן את הנשמה ופתאום במשחק הכי חשוב שלנו העונה קיודה הופך להיות לערן לוי ולהיפך
בחיים שלו קיודה לא עמד והלך ככה במשחק, גם לא במשחק אימון
אם היו סקואטים ביציע בחיים הוא לא היה עושה את זה
לא אתפלא אם תפתח נגדו חקירה להטיית משחק, ועונה הבאה הוא פתאום יהיה בחיפה...

03-Mar-2015, 13:38
הודעה: #23
(03-Mar-2015 13:14)ORENARIEL כתב:  מי שיצפה בכל המשחק שוב ויסתכל רק על קיודה, וישים לב על תנועה וביצוע שלו יראה שהוא עשה פשוט בכוונה כדי לא לנצח!
בכל משחק אחר הוא נותן את הנשמה ופתאום במשחק הכי חשוב שלנו העונה קיודה הופך להיות לערן לוי ולהיפך
בחיים שלו קיודה לא עמד והלך ככה במשחק, גם לא במשחק אימון
אם היו סקואטים ביציע בחיים הוא לא היה עושה את זה
לא אתפלא אם תפתח נגדו חקירה להטיית משחק, ועונה הבאה הוא פתאום יהיה בחיפה...

צודק אני ראיתי את המשחק וכל המשחק לא עשה כלום גם שהוא קיבל כדור במקום למסור מסר את הכדור ליריב הוא כמעט לא רץ כמו במשחקים הקןדמים שלו...
07-Mar-2015, 18:52
הודעה: #24
בואו נקווה שהוא יופיע היום ולמרות ההתרחשויות בניגריה נהנה ממנו...
07-Mar-2015, 23:38
הודעה: #25
כנראה שהוא שוב במשבר..
07-Mar-2015, 23:42
הודעה: #26
מה אתם רוצים מקיודה לכמות הכדורים שקיבל היה בסדר גמור. הבעיה זה חסן ולא קיודה. בלם שערוריה . אין משחק שלא מחלק מתנות. סנטה קלאוס כל שבת. עד מתי יריבו אותו. למה לא להכניס את שמעון הרוש בתור בלם? הצליח פעם אחד פנטסטי למה לא להמשיך עם זה?
08-Mar-2015, 0:28
הודעה: #27
תסביר איזה מתנה היום הוא חילק???
משחק חסר בטחון שלו אני מסכים בגלל האוהדים שאלופים בלהוריד בטחון...
08-Mar-2015, 0:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Mar-2015 על ידי 0:31 משה.ד.)
הודעה: #28
במקום למסור לשוער הוציא החוצה ומשם בא הגול. אפילו ברוש כמעט וברביע לו על הוצאת חוץ חסרת האחריות שלו.

הרוש כמעט שהרביץ
08-Mar-2015, 0:32
הודעה: #29
לדעתי צורת המשחק של ירין חסן היום היא הוראה מפורשת מרוני לוי. אל תסתבך, מרגיש שאתה תחת לחץ- תעיף לחוץ! ויודעים מה? אני בעד!
הבעיה שלנו היום לא היתה בחלק האחורי, אלא בעובדה שאנחנו מחצית שלמה יושבים לקבוצה על השער, מגיעים למספיק מצבים כדי לנצח ולא רק שלא מצליחים להבקיע, גם לא זוכר את דודו גורש נאלץ לעשות פעולות מיוחדות...
מה ניסה ערן לוי לעשות מול שער ריק במקום לסגור עניין רק הוא יודע...
08-Mar-2015, 0:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Mar-2015 על ידי 0:42 טל.מ.)
הודעה: #30
קיודה שערוריה!!
הבעיה היום היתה שהרגשתי שזה לא היום שלנו Wink כל השאר שולי.
וברצינות - קבוצה מוגבלת שבנויה על מתפרצות נראית אובדת עצות כשהיא צריכה ליזום לתכנן לבקע בונקר ועוד במשחק עומד. אין לנו כלים לזה והבעיה שרוב הקבוצות שניתקל בהן בפלייאוף התחתון יתנו לנו להתקיף . אני חייב להגיד מילה על אור ברוך (פשוט על גבי נמאס לי לדבר) - לא ברור לי איך הוא נהיה שחקן כדורגל ובעיקר חלוץ... ומה שעוד לא ברור - מה חשב מזרחי שהעדיף אותו על אקסברד למשל ..? השני לפחות מסוגל לכבוש מידי פעם. הראשון פשוט לא קשור לענף.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
Shaul (0808-0303-2015201520152015)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים