שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בענין עמותת אוהדים שתיקח שליטה על הניהול
27-Feb-2015, 21:43
הודעה: #11
די עם האגדה הזו שיהודים טובים הבריחו את יאמר.. כמו שהוא ״מצליח״ במיזם הסולארי שלו , ככה הוא הצליח בנתניה. מה הוא ציפה ? מה כולכם מצפים ? שתבואו לקבוצת כדורגל ולא יהיו בעיות ? שהאוהדים ירוצו בהמוניהם כי הבטיחו לו שזה ענק רדום ? איש עסקים עם שכל בודק לפני שהוא נכנס למשהו. ולכדורגל לא אם ירוויח אלא תאום ציפיות , מה צריך להשקיע, כמה איפה מה הפוטנציאל ובעיקר מה התהליך.
יאמר קפריזי חסר סבלנות , שבא מראש ל5 שנים והלך אחרי ארבע. עידן אתה רוצה להיות היהודי המסכן שמאשים את עצמו כל היום - לך על זה..
מעניין שאותם אנשים לא מבריחים את שחר את אלונה את גולדהאר וגם לא את הרציקוביץ שנתן 10 שנים למכבי תא.
כדורגל זו לא חברת היי טק . יש הרבה אמוציות וצריך לדעת לסנן רעשים ולעבוד עם הראש ולא רק עם הבטן.

אמיר אני לא יודע כמה רוטמן או אלון שמים ברעננה ומה חלקו של מי. אני דווקא שמעתי ברדיו שחלקו של אשר הרבה יותר גדול. עובדתית - הייתי כרגע מת להתחלף איתם.. צאו מהראש של ״אנחנו מכבי נתניה הגדולה ולא יתנו לנו להתפרק״. אתם חיים באשליות . אם מכבי נתניה לא תלך לפירוק או בכלל תפתח את העונה הבאה בליגת העל - אפשר להגדיל את החנוכיות באיזור נתניה בעוד נר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Feb-2015, 0:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Feb-2015 על ידי 0:40 עידן444.)
הודעה: #12
RE: בענין עמותת אוהדים שתיקח שליטה על הניהול
(27-Feb-2015 21:43)טל.מ כתב:  די עם האגדה הזו שיהודים טובים הבריחו את יאמר.. כמו שהוא ״מצליח״ במיזם הסולארי שלו , ככה הוא הצליח בנתניה. מה הוא ציפה ? מה כולכם מצפים ? שתבואו לקבוצת כדורגל ולא יהיו בעיות ? שהאוהדים ירוצו בהמוניהם כי הבטיחו לו שזה ענק רדום ? איש עסקים עם שכל בודק לפני שהוא נכנס למשהו. ולכדורגל לא אם ירוויח אלא תאום ציפיות , מה צריך להשקיע, כמה איפה מה הפוטנציאל ובעיקר מה התהליך.
יאמר קפריזי חסר סבלנות , שבא מראש ל5 שנים והלך אחרי ארבע. עידן אתה רוצה להיות היהודי המסכן שמאשים את עצמו כל היום - לך על זה..
מעניין שאותם אנשים לא מבריחים את שחר את אלונה את גולדהאר וגם לא את הרציקוביץ שנתן 10 שנים למכבי תא.
כדורגל זו לא חברת היי טק . יש הרבה אמוציות וצריך לדעת לסנן רעשים ולעבוד עם הראש ולא רק עם הבטן.

אמיר אני לא יודע כמה רוטמן או אלון שמים ברעננה ומה חלקו של מי. אני דווקא שמעתי ברדיו שחלקו של אשר הרבה יותר גדול. עובדתית - הייתי כרגע מת להתחלף איתם.. צאו מהראש של ״אנחנו מכבי נתניה הגדולה ולא יתנו לנו להתפרק״. אתם חיים באשליות . אם מכבי נתניה לא תלך לפירוק או בכלל תפתח את העונה הבאה בליגת העל - אפשר להגדיל את החנוכיות באיזור נתניה בעוד נר.

בוא נתחיל בזה שאתה מגזים בצורה פראית... נתניה לא תתפרק בדיוק מהסיבות שאייל ס מנה כאן לא פעם- כי יותר מידי אנשים יפסידו מכך.

ובעניין יאמר, לא התכוונתי כלל לאנשים מתוך הכדורגל. לדעתי על מכבי נתניה כמועדון, האנשים והאוהדים, יש ליאמר בעיקר מילים חמות להגיד. אני לא אתפלא אם גם הוא מאותם אלה שתרומים\מלווים ומעדיפים להישאר בעילום שם.

הוא היה קפריזי, עשה אינספור טעויות, האשים את כולם חוץ מאת עצמו... הכל נכון...
דבר אחד אני לא אשכח לו- אף שחקן בתקופתו לא רצה ללכת לקבוצות אחרות בארץ. כל מי שיצא מכאן- יצא לחו"ל.
אגב, אם כבר יש שחקן שאפשר להשוות את הנאמנות שלו לזו של קאיודה הוא אלמוג כהן. וגם הוא לא בדיוק שחקן ששורשיו עמוקים במכבי נתניה...

דניאל יאמר מיתג את מכבי נתניה כקבוצה גדולה ועשה זאת יחסית מהר!
01-Mar-2015, 0:33
הודעה: #13
חבל שאתם מפספסים את הרעיון של העץ
01-Mar-2015, 10:32
הודעה: #14
הרעיון מעניין. לדעתי אין מישהו עם מספיק זמן, כסף, והשפעה להרים אותו.
01-Mar-2015, 11:17
הודעה: #15
אם אייל סגל יתחיל בכל מה שקשור לעו"ד בנק ועמותה זה יצבור תאוצה רק להכין את הקרקע לוקח מעל 6 חודשים ורק אז עם שיווק נכון יוצאים לאוהדים שלב האחרון זה דיוס בעלי ההון שלב ימצאו הזדמנויות יפות להיכנס לתחום

אבל צריך להתחיל היכן שהוא
01-Mar-2015, 11:26
הודעה: #16
למה אתה מנדב אחרים ? תראה דוגמא אישית !

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Mar-2015, 12:06
הודעה: #17
(01-Mar-2015 11:26)טל.מ כתב:  למה אתה מנדב אחרים ? תראה דוגמא אישית !

ועוד בתור פנסיונר שאולי יש לו זמן פנוי...
02-Mar-2015, 4:55
הודעה: #18
טל.מ קראתי את דבריך על דניאל יאמר ופשוט הסכמתי עם כל תו עם כל חצי מילה כל הכבוד על הדברים

לגבי המנדב אחרים , צריך מישהו שהקהל מוקיר ומעריך , אייל סגל מוכר כאוהד שתרם כסף למכבי נתניה כשהייתה בעת צרה אני מאמין שאוהדים יבטחו בו בענין הזה , חוץ מכך הוא כל הזמן חוזר על הרצון שלו להחזיר את האימפריה שבנה כאן שמוליק פרלמן ז"ל !!

אם אני זוכר את אחד הראיונות האחרונים של שמוליק פרלמן ז"ל הוא קרא למכבי נתניה " מכבי חלם נתניה " למה ? כי לא מצא חן בעיניו שמכבי נתניה מוכרת נכסים צעירים ...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים